Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24122Top > Biznes i finanse > Kredyty hipoteczne

Sort By :
Mniej lokatorów na klatce równa się najczęściej większej cenie za metr mieszkania. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na zakup mieszkania w większym bloku. Po dodaniu wszystkiego do siebie można sporo zaoszczędzić, a kiedy jeszcze bierze się na nie kredyt mieszkaniowy to 20 czy 30 tysięcy robi wielką różnicę. W tej kwocie bowiem można już śmiało urządzić łazienkę czy kuchnię, położyć podłogi. Sprawdź nasze oferty na kredyty hipoteczne na portalu finansowym kredyciak.pl
Category:

Date Added: May 8, 2010 Hits: 16 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.e-sezam.pl. Na naszej stronie zapoznają się Państwo z ofertą produktów finansowych przygotowaną przez banki i instytucje finansowe. Odnajdą tu Państwo również informacje i porady dotyczące finansów osobistych jak również porady dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Na forum finansowym znajdującym się na stronie www.e-sezam.pl mogą Państwo zadać pytanie bądź podzielić się wiedzą z dziedziny finansowej.
Category:

Date Added: Jul 20, 2010 Hits: 9 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Tani dom wcale nie musi być niskiej jakości. W odpowiednio zaprojektowanym i wykonanym niedrogim domku można spokojnie i przyjemnie mieszkać. Szczególnie jeśli do tego jest on bardzo ekonomiczny. Takim przykładem są domy wybudowane w technologii szkieletowej. Jako firma z długoletnim doświadczeniem oferujemy tanie domy kanadyjskie w niczym nie ustępujące tym budowanym w technologii tradycyjnej. Domy z drewna są bardzo dobrym rozwiązaniem wybieranym przez coraz więcej ludzi.
Category:

Date Added: Sep 22, 2010 Hits: 22 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

GL Kredyt Rzeszów to grupa doświadczonych doradców, którzy od dawna istnieją w branży finansowej. Naszym Klientom proponujemy sprawdzone rozwiązania, troszczymy się o ich interesy, jak też o bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Aby pomóc Państwu w realizacji planów oraz marzeń, stworzyliśmy nowoczesną ofertę na produkty kredytowe. Zawiera ona m.in.: kredyt mieszkaniowy, pożyczki gotówkowe, leasing, kredyt inwestycyjny, a także kredyt auto samochód. Jesteśmy gotowi pomagać tak osobom fizycznych, jak też większym podmiotom gospodarczym. To właśnie dla firm przygotowaliśmy rozwiązania, które pomagają w zarządzaniu biznesem. Zewnętrzne źródła finansowania odgrywają istotną rolę w każdej firmie. Zwiększone zapotrzebowanie na kapitał występuje przeważnie wtedy, kiedy firma nabywa nowe nieruchomości, zakupuje środki trwałe czy też poszerza swoją ofertę produktową. Właśnie dla takich firm, które myślą o prężnym rozwoju, przygotowaliśmy ofertę na kredyty inwestycyjne oraz obrotowe.
Category:

Date Added: Feb 8, 2011 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą działającą od 2009 roku w branży usług finansowych. Naszą misją jest kompetentne doradztwo pieniężne.
Nasza oferta obejmuje: kredyty, hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, pożyczki, konta bankowe. Naszymi partnerami są Największe Banki w Polsce zarówno państwowe jak PKO BP i prywatne min: Invest Bank czy Euro Bank.
Category:

Date Added: Mar 22, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal informacyjno-doradczy w tematyce kredytów konsolidacyjnych i skutecznego oddłużania. Znajduje się na nim mnóstwo skutecznych porad, mówiących o tym, co zrobić i jaki kredyt wziąć, aby oddłużanie stało się łatwe i nie szarpało budżetu domowego, co ma miejsce przy zaciągnięciu kilku kredytów o różnych terminach płatności. Kredyty konsolidacyjne to niesamowicie wygodna usługa finansowa oferowana przez banki, za pomocą której nie tylko można zamienić kilka rat w jedną, niższą, ale także otrzymać dodatkową gotówkę.
Category:

Date Added: Apr 20, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zapraszamy do naszego internetowego portalu, na którym służymy poradą wszystkim zadłużonym. Oprócz artykułów, znajdziecie tu pomocne forum specjalne kredyty i pożyczki dostępne dla osób bez BIK i nie wymagające zaświadczeń oraz możliwość refinansowania swojego zadłużenia. Znajduje się tu pełna oferta finansowa największych polskich banków(kredyty hipoteczne, gotówkowe, finansowe, konta bankowe, lokaty), pomocne w urzędach dokumenty do pobrania on-line, a także najnowsze aktualności i promocje ze świata finansów.
Category:

Date Added: May 18, 2011 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Money Expert jest niezależnym doradcą finansowym prowadzącym działalność na terenie całego kraju. Obecnie Money Expert S.A. ma ponad 20 oddziałów: m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie, Szczecinie, Krakowie, Gdańsku.
Dzięki współpracy z ponad 30 bankami i instytucjami finansowymi oraz kadrze doświadczonych Doradców możemy zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie w zakresie kredytów hipotecznych i mieszkaniowych, pożyczek hipotecznych, kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych i kredytów samochodowych. W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych.
Category:

Date Added: Oct 7, 2011 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Celem funkcjonowania serwisu online Dopłata MDM jest informowanie internautów o produktach kredytów hipotecznych proponowanych w bankach. Serwis publikuje obiektywne porównania, jakie nie są wartościowane, ponieważ serwis jest w pełni niezależny od omawianych instytucji finansowych. Dzięki serwisowi, internauci mogą przeczytać o następnych bankach posiadających odpowiednie dopłaty do MDM, bądź też będą mogli skorzystać z kalkulatora pozwalającego na łatwe obliczenie dopłaty. Za wykorzystaniem portalu można też dowiedzieć się, dla kogo przeznaczone jest Mieszkanie Dla Młodych.
Category:

Date Added: May 30, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli są Państwo zainteresowani kredytem hipotecznym, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną przez firmę PozyczkiHIPOTECZNE.biz. Świadczymy usługi dla klientów prowadzących działalność gospodarczą, którzy mają nieruchomość, stanowiącą potencjalne zabezpieczenie kredytu. Jako niezwiązana z nikim jednostka, wybieramy propozycję z wielu dostępnych na rynku, kierując się jedynie kryterium opłacalności dla naszego zleceniodawcy. Osoby interesujące się oferowanymi usługami, zachęcamy do rozmowy z naszymi pracownikami, którzy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności pozwalające na wybór korzystnej propozycji kredytowej.
Category:

Date Added: Jan 13, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4