Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24107Top > Biznes i finanse > Systemy jakości

Sort By :
Pożytkami wypływającymi z wdrożenia systemów zarządzania jakością są m.in. gwarancja wymaganego poziomu jakościowego produktów i usług, zwiększenie podaży dzięki wzrastającemu popytowi wśród usatysfakcjonowanych klientów oraz obniżka kosztów wytwarzania wyrobów nie spełniających wymagań. Dr Halicki i Partnerzy świadczą kompleksowe usługi z zakresu wdrażania ISO: konsulting, szkolenia i przeprowadzanie auditów (wewnętrznych, zgodności, zapobiegających korupcji).
Category:

Date Added: Apr 20, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza firma ma na celu dostarczenie swoim klientom profesionalnych szkoleń z zakresu BHP. Każde szkolenie przed rozpoczęciem jest indywidualnie omawiane z klietem aby w pełni sprostać jego wymaganiom. Szkolenia wykonujemy w siedziebie klienta, u nas w biurze lub innym miejscu omówionym z klietem.
Posiadamy doświaczoną kadrę która ma spore doświadczenie w prowadzeniue szkoleń.
Aby poznać naszą pełną ofertę zapraszamy do naszego biura.
Category:

Date Added: Apr 2, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Net-Art zajmuje się realizacją zleceń i prac badawczo-rozwojowych dla podmiotów gospodarczych. Naszą specjalizacją jest także projektowanie systemów technologicznie złożonych oraz aplikacji pod indywidualne zamówienia naszych klientów. Każde procesy prowadzone są w warunkach nadzorowanych, które gwarantują ich właściwe oraz efektywne funkcjonowanie. Wdrożone procesy są przez nas nadzorowane i ulepszane przez takie działania jak np. uzyskanie certyfikatu CE, organizację oraz administrowanie przedsiębiorstwem oraz kapitałem ludzkim.
Category:

Date Added: May 16, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jesteśmy firmą, która między innymi zajmuje się oferowaniem szkoleń z zakresu BHP. Firma może się pochwalić profesjonalną kadrę specjalistów, dla której sporządzenie dokumentacji powypadkowej nie stanowi najmniejszego problemu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie każdemu zapewnić odpowiednie wsparcie i zagwarantować, że nasze szkolenia BHP okresowe przekażą wiedzę spełniającą najwyższe standardy. Poza szkoleniami BHP wykonujemy takie usługi jak wdrażanie normy 14001 czy też usługi z zakresu deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Dzięki nam dowiesz się jak poprawnie wygląda audyt iso.
Category:

Date Added: Feb 13, 2017 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4