Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24154Top > Zdrowie i uroda > Badania medyczne

Sort By :
Nasi lekarze przyjeżdżają do Państwa na wizyty domowe, codziennie, w godzinach od 8 do 22. Rejestracja przez dyspozytora (także informacja o wolnej godzinie i cenie wizyty). Pracują u nas zarówno lekarze pierwszego kontaktu, jak i lekarz internista, lekarz rodzinny, okulista, endokrynolog i wiele innych lekarzy specjalistów dostępnych dla Państwa 7 dni w tygodniu. Wszystkie szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej Medicusa. Realizujemy Także badania usg i ekg w domu pacjenta.
Category:

Date Added: Aug 2, 2010 Hits: 805 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nowoczesna jednostka zajmująca się głównie badaniami dla kierowców, górników i alpinistów. Dokładna i w pełni uzbrojona baza przeznaczona do badań, umożliwia przeprowadzanie badań o najwyższej jakości. Testy prowadzone przez personel placówki spełniają wytyczne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Przedsiębiorstwo spełnia wymogi i posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzania badań psychotechnicznych i wydawania niezbędnych certyfikatów i pozwoleń.

Wszytkie badania jakich potrzebujesz w jednym miejscu!
Nie czekaj! Sprawdź!
Category:

Date Added: Nov 24, 2010 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Viscardi to specjalistyczny gabinet stomatologiczny, który tworzą najwyższej klasy lekarze stomatolodzy. Przez lata swojej działalności zyskał duże doświadczenie, jak również szerokie grono usatysfakcjonowanych pacjentów. Od początku swojej działalności zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Viscardi na stała prowadzi współpracę z grupą wykwalifikowanych stomatologów zachowawczych, chirurgów, ortodontów i protetyków. Gabinet posiada szeroką ofertę usług takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja. Atrakcyjne ceny, a także najnowsze technologie leczenia, to niepodważalne zalety Viscardi. Więcej informacji na stronie: http://www.viscardi.com.pl
Category:

Date Added: Jun 3, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Żylaki kończyn dolnych leczenie - Warszawa zaprasza do Ober Clinic, która przyjmuje pacjentów w ramach przychodni. W klinice przyjmuje wielu lekarzy profesjonalistów, którzy mogą też przeprowadzać zabiegi chirurgiczne i z zakresu medycyny estetycznej. Dlatego na badania USG Warszawa zaprasza teraz do kliniki Ober Clinic. Lekarze specjaliści przyjmują pacjentów także w ramach kontraktów z NFZ, w taki sposób można skorzystać z wskazówek fachowców urologów i proktologów. W ramach wskazówek fachowych można też liczyć na doradztwo wielu fachowców, tak zatem jeśli poszukiwany poprzez kobiety jest wspaniały ginekolog - Warszawa wskaże także fachowców, przyjmujących pacjentki w tej klinice. Na miejscu można też przeprowadzić wszystkie potrzebne badania.
Category:

Date Added: Jan 23, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ewelina Wysoczańska to polecany trycholog w województwie Dolnośląskim i Lubuskim. Jest właścicielką sieci gabinetów trychologicznych, które mają swoje siedziby m.in. we Wrocławiu, w Legnicy, w Zielonej Górze, w Kłodzku, w Głogowie, w Żarach, w Lubinie i w Zgorzelcu. Profesjonalnie wyposażone gabinety pozwalają na przeprowadzenie badania trychologicznego czyli badania skóry głowy i włosów za pomocą mikro kamery, a następnie konsultacji trychologicznych. Dla klientów korzystających z usług trychologicznych przewidziana jest także możliwość nabycia specjalistycznych kosmetyków trychologicznych.
Category:

Date Added: Jul 7, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4