Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24155Top > Moda i styl > Informacje ze świata mody

Sort By :
Osobista stylistka Joanna Oparcik pomoże Ci zmienić własny wygląd. Jeśli wypatrujesz własnego stylu, masz problem z znalezieniem adekwatnych rzeczy pod własną sylwetkę, to odpowiedni moment, aby zgłosić się do osobistej stylistki. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać z oferty m.in zakupy ze stylistką lub skorzystać z analizy kolorystycznej. Pracując jako stylistka nie ograniczam się jedynie do współpracy z klientami indywidualnymi, nie mniej istotna jest dla mnie praca w działach mody magazynów. Współpracując z nimi przygotowuję stylizacje sesji oraz realizuję się jako redaktor mody.
Category:

Date Added: Nov 17, 2011 Hits: 21 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Blog modowy z inspiracjami z całego świata. Najlepsi projektańci, najnowsze kolekcje, światowe trendy. Modne dodatki, moda męska, najnowsze trendy. Fashion blog, street fashion blog. Yves Saint, armani, marc by jacobs, najlepsi światowi projektanci w jednym miejscu. Styl, moda, fashionland. Lifestyle, jak się ubierać, porady na temat mody męskiej. Okazje, przeceny, najnowsze kolekcje z sieciówek. Konkursy modowe, do wygrania rabaty do H&M i Reserved.
Category:

Date Added: Feb 4, 2013 Hits: 11 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serwis nie tylko dla pań. Uroda i zdrowie to atrybuty osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Nasz serwis poświęcony jest nie tylko zagadnieniom urody i zdrowiu. Znajdziesz w nim wiele ciekawych wskazówek, materiałów oraz nowości ze świata fasonów, turystyki i domu. Dla naszych czytelników przekazujemy dziennie wiele ciekawych newsów informacyjnych ze wskazaniem ich źródła. Jeżeli jesteś osobą aktywną i wnikliwą świata, szukasz nowego i zdrowego stylu życia to nasz www na pewno Cię zainspiruje.
Category:

Date Added: Mar 24, 2014 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Drukarnia AS jest drukarnią internetową. Drukarnie internetowe są wciąż nowością na naszym rynku. Innowacyjność tego przedsięwzięcia

przejawia się w zaproponowanym klientom narzędziu. Jest nim platforma internetowa do druku i zakupów materiałów poligraficznych.

Sprzedaż internetowa zyskuje coraz większą popularność. Drukarnia AS umożliwia łatwy i przyjazny sposób realizacji potrzeb z dziedziny

poligrafii. Drukarnia AS dzięki możliwości internetowej sprzedaży swoich produktów umożliwia szybki dostęp do potrzebnych materiałów.

Drukarnia AS umożliwia Państwu zapoznanie się z naszą ofertą i kontakt przez cala dobę.
Category:

Date Added: Jul 30, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4