Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24156Top > Technika, sprzęt elektroniczny > AGD

Sort By :
Nasza firma powstała w 1993 roku i od tego czasu stale działa jako przedstawiciel odkurzaczy Rainbow na terenie całego kraju.
Serwis odkurzaczy Rainbow musi być wykonywany przez autoryzowanych przedstawicieli. Daje to pewność, że naprawa odkurzacza przeprowadzona będzie przez wykwalifikowany personel, który odbył szkolenia i posiada należyte kwalifikacje. Profesjonalna naprawa odkurzaczy Rainbow wymaga doskonałej znajomości ich konstrukcji. Niezbędne jest także doświadczenie, pozwalające na szybkie i trafne zdiagnozowanie problemu. Autoryzowany serwis Rainbow pozwoli Państwu mieć pewność, że usterka zostanie usunięta bezproblemowo i szybko. Dzięki temu, już po krótkim czasie będziecie mogli na nowo cieszyć się pełna funkcjonalnością tego fantastycznego urządzenia.

Zapraszamy do naszego biura i serwisu gwarantując najwyższą jakość usług i miejsca parkingowe na terenie firmy.
Category:

Date Added: Sep 17, 2012 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Sklep Matrixmedia proponuje wygodne zakupy online. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zapewniamy ekspresową realizację zlecenia i korzystne ceny. Poprzez ofertę sklepu zaopatrzą się Państwo w kina domowe, różnego rodzaju sprzęty AGD i RTV, aparaty cydrowe i wiele innych. Dystrybuujemy sprzęt tylko najlepszych, uznanych w Polsce i na świecie producentów.
Category:

Date Added: Mar 27, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zestawy sprzątające, czy też urządzenia czyszczące odnaleźć da się w katalogu przedmiotów sklepu online Ktrade.pl. Firma jest oficjalnym partnerem Numatic, producenta maszyn czyszczących stosowanych w branży zachowania czystości wewnątrz budynków. Prócz maszyn czyszczących sprzedawanych jest sporo innych urządzeń, w tym rekomendowane przez sklep środki chemiczne, jakie mogą być używane na przykład przez myjnie. W katalogu produktów odszukać da się również części zamienne potrzebne do szybkiej naprawy urządzeń. Ktrade.pl oprócz sprzedaży zajmuje się też serwisem gwarancyjnym maszyn czyszczących.
Category:

Date Added: Apr 24, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Wykonująca usługi naprawy sprzętów garmażeryjnych a także gastronomicznych, firma Syntra G. Kozok Spółka Jawna, jest jest rozpoznawana z ekspresowego tempa realizacji usług. Mamy bardzo atrakcyjne ceny elementów zamiennych oraz niskie stawki za wykonywane świadczenia. Zatrudnieni fachowcy precyzyjnie przeprowadzają każdą naprawę, na którą prowadzone przez nas przedsiębiorstwo udziela gwarancji. Prowadzimy autoryzowany serwis kilku znanych producentów urządzeń. Prowadzimy naprawy wszystkich rozpoznawalnych marek urządzeń. Siedziba naszej firmy znajduje się w Skoczowie.
Category:

Date Added: Feb 26, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Przedsiębiorstwo A.Z.U. TECH-DOM, istnieje na rynku już od ponad 5 dekad. Zajmujemy się naprawą, jak i sprzedażą sprzętu gospodarstwa domowego, chłodniczego, klimatyzacji samochodowej, domowej, biurowej, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz innych. Mamy tylko nowy wybór urządzeń wiodących firm w Europie. Siedzibą jest miasto Rzeszów i tam też znajduje się nasz magazyn części zamiennych i wyrobów. W chwili obecnej w firmie jest pracuje dziesięciu pracowników, w tym ośmiu techników, mających świadectwa mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami. Szczególną uwagę przywiązuje właściciel firmy, Marek Ostrówka do terminowości wykonywania usług, kulturę osobistą jak i regulowaniu płatności wobec swoich podwykonawców i pracowników.
Category:

Date Added: Apr 29, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

BMD Polska z siedzibą w Krakowie od 1992 roku zajmuje się dystrybucją maszyn do szycia, hafciarek, owerloków, akcesoriów i dodatków szwajcarskiej firmy Bernina. Bernina to czołowa marka, znana i rozpoznawana na całym świecie. Oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dokładnością i wytrzymałością. Posiadamy produkty kierowane dla domowych pasjonatów szycia i haftowania jak również dla profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Category:

Date Added: Jul 7, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem wyciskarki do soków, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę Hurom, której siedziba zlokalizowana została w Opocznie. Oferujemy doskonałe jakościowo produkty, które cechuje duża efektywność działania. Przygotowaliśmy dużą różnorodność kolorów. Dysponujemy również wieloma modelami. Sprawia to, że każdy klient odnajdzie u nas ciekawą ofertę. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej klienci odnajdą spis sklepów, w których można kupić nasze produkty.
Category:

Date Added: Sep 30, 2015 Hits: 0 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ciekawą ofertę asortymentową powiązaną z odkurzaczami, przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo idealnyodkurzacz.pl. Nasze towary klienci odnajdą w wielu sklepach znajdujących się na terenie całego kraju. Proponujemy bardzo dobrej klasy produkty, które gwarantują skuteczność funkcjonowania a także długoletnią trwałość. Zaproponowana przez naszą firmę internetowa możliwość skonfigurowania odkurzacza pozwala na personalne dostosowanie towaru do określonych przez kontrahenta wymagań. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:

Date Added: Dec 13, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Oferta przedsiębiorstwa Morele.net obejmuje duży wybór urządzeń elektronicznych. Przygotowaliśmy użyteczne kategorie, co sprawia, że szybko znajdą Państwo u nas odpowiednie artykuły. Precyzyjnie selekcjonujemy produkty, co sprawia, że możemy zapewnić ich wysoką klasę. Sprzedajemy produkty w atrakcyjnych cenach. Większość artykułów jest dostępnych od razu. Zapewniamy także doradztwo zatrudnionych przez nas konsultantów w wyborze produktów dokładnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej.
Category:

Date Added: Jun 2, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

MarianoItaliano24.pl to sklep internetowy, który przypadnie do gustu kawoszom. Oferujemy ciekawe ekspresy do kawy, od kolbowych, po automatyczne. Nasze ekspresy dedykowane są do zastosowań domowych, profesjonalnych, gastronomicznych. nasze doświadczenie przy pracy z ekspresami pozwoliło nam zaproponować Państwu usługi serwisowe związane z naprawami ekspresów.
Category:

Date Added: May 10, 2017 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4