Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24097Top > Technika, sprzęt elektroniczny > Elektronika

Sort By :
Szukasz drukarni cyfrowej lub offsetowej ? Dobrze trafiłeś, ZADZWOŃ DO NAS! Stanowimy zgrany zespół ludzi pracujących od lat w tej branży, doradzamy, pomagamy dobrać odpowiednią technikę druku i uszlachetnień aby Twoja praca była wykonana profesjonalnie i na czas.
Drukujemy: wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, teczki, banery, zaproszenia itp.
zapraszamy serdecznie WSZYSTKICH
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 13 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

DMAX to profesjonalne rozwiązania dla systemów zabezpieczeń.
Dmax to marka stworzona przez Dongyang-Unitech z Korei, produkującego od 1992 roku urządzenia telewizji przemysłowej dla wielu firm z branży systemów zabezpieczeń. Wszystkie produkty tworzone przez Dmax odznacza najwyższa jakość i zaawansowanie technologiczne. Pełna oferta sprzętu D-max.
DMAX zawsze stara się być najlepszym bazując na powiedzeniu: "Jedyną rzeczą w życiu, którą można osiągnąć bez wysiłku jest porażka."
Category:

Date Added: Sep 7, 2011 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serdecznie witamy na naszej stronie.
Jeśli w Państwa szafie poniewiera się stary telefon i chcą Państwo go sprzedać serdecznie zapraszamy. Wrocław Psie Budy 7/9, naprzeciwko kina Helios.

Prowadzimy:
- skup telefonów,
- sprzedaż telefonów,
- serwis telefonów.

Zapraszamy na naszą stronę http://telefonygsm.info oraz nasze aukcje Allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23915948
Category:

Date Added: Oct 9, 2013 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pomiary elektryczne powinny być wykonane zaraz po zamontowaniu instalacji elektrycznej, a także okresowo, tylko wówczas zapewniają Państwu bezpieczeństwo i komfort w czasie pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani usługami w tym zakresie polecamy firmę Konrada Sułkowskiego. Oferuje ona precyzyjnie wykonane pomiary elektryczne i natężenia oświetlenia, robione za pomocą najwyższej jakości sprzętów. Ponadto pracownicy firmy Sułkowski nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, tak by byli Państwo zadowoleni z wykonanych usług i współpracy.
Category:

Date Added: Jan 7, 2014 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

El-Drut od dziesiątek lat jest liczącym się działaczem na rynku sprzedaży artykułów elektronicznych. Dysponujemy nowoczesnym magazynem zaopatrzonym w kable rozmaitych przekrojów, przewody instalacyjne oraz wiele innych artykułów związanych z elektryką. Wybór pada coraz częściej właśnie na naszą firmę. Nieustannie podwyższamy poziom świadczenia usług oraz radzimy w wątpliwych sytuacjach. Wciąż dobieramy najlepsze produkty posiadające certyfikaty i spełniające technologiczne normy. Od początku działania firmy najważniejszy był klient i to w co nabywa od nas, stąd właśnie priorytetem jakość. Posiadając ugruntowaną pozycję na rynku nie zamierzamy spocząć ani na chwilę i wciąż będziemy budować długotrwałe relacje z klientami. Serdecznie zapraszamy do odziwedzenia naszej strony www w celu zaznajomienia się z naszą ofertą.
Category:

Date Added: Jun 9, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Fibaro jest przyszłościowym inteligentnym systemem kontrolowania budynkiem. Pozwala bezprzewodowe sterowanie urządzeniami domowymi, , a oprócz tego integracje ich w jedną komfortową, ustabilizowaną, oszczędną sieć opartą na innowacyjnej technologii Z-WaVe. Jako jedyny na rynku nie potrzebuje do sterowania oświetleniem przewodu neutralnego co pozwala montaż systemu do dwużyłowej instalacji elektrycznej starego stylu. System umożliwia ściemnianie oświetlenia led , a oprócz tego żarówek energooszczędnych przystosowanych do ściemniania. Nasze miniaturowe moduły mieszczą się w standardowej puszce i natychmiast po montażu zmienią Twój lokal mieszkalny w innowacyjny budynek XXI wieku Fibaro to system wytworzony W Polsce i produkowany w mojej fabryce w Poznaniu i jest możliwe, że najtańszym systemem na rynku.
Category:

Date Added: Jun 9, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Naszym zadaniem jest wychodzenie vis a vis wymaganiom Kontrahenta. Kluczowym kierunkiem działania mojej korporacji jest montaż inteligentnych instalacji Fibaro, instalacji elektrycznych zarówno w budownictwie jednorodzinnym , a dodatkowo wielorodzinnym. Wykonujemy także Systemy zabezpieczeń :Systemy alarmowe (Od prostych systemów po rozbudowane z ochroną kompleksową obiektu, (czujniki czadu, dymu, gazu, zalania i tak dalej.),instalacje telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, sieci informatyczne, instalacje telewizji naziemnej, satelitarnej, instalacje telefoniczne , a ponadto domofonowe. Opracowujemy instalacje w obiektach przemysłowych jak również biurowo-usługowych. Wykonywane przeze mnie instalacje elektryczne , a oprócz tego teletechniczne są kompatybilne z polskimi normami oraz wiedzą techniczną. Wykonane są z zastosowaniem najnowszych technologii, co pozwala zagwarantować najwyższy standard użytkowania jak i bezawaryjną eksploatację. Ponieważ opracowujemy je profesjonalnie oraz dodatkowo nowocześnie.
Category:

Date Added: Jun 13, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Sklep internetowy e-sterowniki.pl ma Państwu do zaoferowania urządzenia służące do sterowania instalacjami grzewczymi (C.O, C.W.U) w domach, mieszkaniach i lokalach użytkowych. W naszym sklepie posiadamy również dodatkowy osprzęt, który sprawia iż ogrzewanie stanie się prawidłowe oraz bardziej ekonomiczne. Na magazynie znaleźć można urządzenia takie jak: sterowniki, regulatory temperatury, zawory, pompy, siłowniki itp.
Posiadamy atrakcyjne ceny urządzeń dobrej jakości, związanych ze sterowaniem ogrzewaniem podłogowym.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz z promocjami.
Category:

Date Added: Jun 18, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza firma jako przedsiębiorstwo z tak dużym doświadczeniem oferuje usługi elektryczne. Zespół ekspertów budowany był przez wiele lat przez co na chwilę obecną potrafimy poradzić sobie z każdym problemem oraz najbardziej kompleksowymi technologiami. Staramy się rozwikłać nawet przewlekłe awarie, a przede wszystkim wtedy gdy czas gra na niekorzyść klienta. Instalacje jakie podejmowaliśmy dotychczas są bezusterkowe a nasi klienci nie mają nie mają kompletnie żadnych problemów. Skutecznie radzimy sobie również z rekonstrukcją wiekowych instalacji ponieważ jest nadal wiele mieszkań kwalifikujących się na taką modernizację. Z przyjmenością odpowiemy na więcej pytań z Państwa strony dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego bądź zajrzenia na naszą oficjalną stronę internetową.
Category:

Date Added: Jul 2, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Długoletnie doświadczenie firmy Cinematic w instalacji modułów kina domowego, przygotowywaniu pomieszczeń konferencyjnych a także montowaniu inteligentnych systemów sterowania domem zapewnia profesjonalną realizację każdego zlecenia. Współpraca z najlepszymi producentami sprzętu pozwala nam na dobranie satysfakcjonującego rozwiązania dla każdego klienta. Każda praca wykonawcza jest szczegółowo zaprojektowana w celu stworzenia optymalnej instalacji dla zadanych kryteriów. Zapraszamy do składania zapytań osoby z całej Polski.
Category:

Date Added: Jul 10, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4