Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24155Top > Edukacja i nauka > Gimnazja, szkoły średnie

Sort By :
Naszym celem jest dostarczanie placówkom szkolnym bezpłatnej aplikacji o wysokiej jakości. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy przekonani, że dzięki skutecznemu korzystaniu z systemu przez szkoły, Rodzice będą zainteresowani korzystaniem z Platformy. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać darmowe oprogramowanie dla szkół. Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo platformy. Plany wdrażane we kooperacji z ORE i MEN wymagają od nas stosowania wysokich standardów bezpieczeństwa a także trzymania się wymogów, które wynikają z ustawy o ochronie danych osobowych.
Category:

Date Added: Jul 31, 2013 Hits: 8 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasze Sprawdziany - serwis, dzięki któremu przygotujesz sie na nadchodzacy sprawdzian w szkole. Posiadamy bazę sprawdzianów wraz z odpowiedziami dla gimnazjum, technikum i liceum. Nie musisz już ich szukać na stronach pokroju chomikuj. Tylko u nas pobierzesz je za darmo w formacie pdf. Pomożemy Ci przygotować się do testu. Tylko u nas - największy zbiór testów z kluczami odpowiedzi takich wydawnictw jak: nowa era, operon wsip.
Category:

Date Added: Jan 7, 2014 Hits: 150 Rating: 5.00 Votes: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Polecamy zbiór kilkuset opracowań lektur szkolnych. Na naszych stronach znajdziecie szczegółowe streszczenia i opracowania książek, które stanowią kanon w nauczaniu języka polskiego. Obok skróconych treści proponujemy charakterystyki głównych bohaterów oraz dokładnie przedstawioną problematykę utworu. Zamieszczamy także wzory wypracowań szkolnych na tematy najczęściej zadawane przez nauczycieli języka polskiego. Przede wszystkim to rozprawki, szkice problemowe, eseje i opisy głównych wątków występujących w utworze.
Category:

Date Added: Feb 12, 2015 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli interesuje Państwa znalezienie dobrej szkoły dla swoich dzieci, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą nauczania, która została opracowana przez II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Oferujemy możliwość uczestnictwa w wielu interesujących zajęciach, które przekażą uczestnikom przydatną wiedzę. Dodatkowo ogromny nacisk kładziemy na naukę języków obcych, gwarantując opcję ich cyklicznego przyswajania. Zatrudniamy świetnie wyedukowaną kadrę profesorską, która zapewnia właściwe podejście do każdego ucznia.
Category:

Date Added: Mar 5, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4