Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24155Top > Flora i fauna > Kwiaty i rośliny ozdobne

Sort By :
Kwiaty, drzewa i krzewy są ozdobą prawie wszystkich ogrodów, a te pierwsze także balkonów, tarasów, łąk i wielu innych miejsc odwiedzanych przez ludzi lub przez nich obserwowanych. Zasługą kwiatów, drzew i innych roślin jest to, że możemy oddychać świeżym powietrzem zawierającym tlen, gdyż to one przetwarzają dla nas szkodliwy dwutlenek węgla na życiodajny pierwiastek. Warto zainteresować się trochę światem flory, tym bardziej, jeśli posiada się własny ogród, w którym ma się sporo roślin. Nasza strona będzie w tym pomocna.
Category:

Date Added: Sep 7, 2011 Hits: 28 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Na stronie firmy można szybko i profesjonalnie zamówić kwiaty, które zostaną dostarczone w dowolne miejsce zarówno w Polsce, jak i na świecie. Realizujemy zamówienia na każdą okazję; urodziny, ślub, Dzień matki - to dla nas nie problem!. Sprzedajemy także upominki, które z pewnością wpadną w gusta klientów, np. różne alkohole, wyroby czekoladowe, produkty grawerowane.
Category:

Date Added: Oct 25, 2011 Hits: 9 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serdecznie zapraszamy do naszej kwiaciarni internetowej z siedzibą w Gliwicach. Na polskim rynku znajdujemy się już od ok. 10 lat i udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów.
W naszej ofercie znajdują się nie tylko kwiaty na każdą okazję, ale także drobne upominki, jak alkohole, czekoladki, bielizna i biżuteria. Zespół florystów pracujących w naszej firmie, przechodzi regularne szkolenia, aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość usług i aby nadążyć za kwiatowymi trendami. Kwiaciarnia Róża jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Masz pytania? Zadzwoń! Nasi konsultanci z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości.
Category:

Date Added: Oct 25, 2011 Hits: 10 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza kwiaciarnia internetowa specjalizuje się w układaniu cudownych bukietów ze świeżych kwiatów. Na Państwa życzenie tworzymy artystyczne kompozycje ze wszystkich rodzajów kwiatów, które Państwo wybiorą. Nasze florystki sporządzą dla Państwa bukiety z pięknych, świeżych kwiatów wedle Państwa upodobań. Nasza kwiaciarnia internetowa posiada bogatą ofertę, w której na pewno odnajdą Państwo coś interesującego. Zadbamy o to by wybrane przez Państwa kwiaty zostały dostarczone terminowo nawet do najbardziej oddalonego zakątka Polski. Zapewniamy, że osoba, do której trafią nasze kwiaty będzie przez długi czas cieszyła się ich świeżością i pięknem.
Category:

Date Added: Dec 5, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli interesuje Państwa nabycie kompozycji florystycznych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo RoyalsFlower.pl, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Nasza kwiaciarnia oferuje możliwość przygotowania towarów na konkretne zapotrzebowanie klientów. Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby był zadowolony z efektu naszej pracy. Wykonanie zamówień rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty. Nasi klienci mogą wpłacić pieniądze za pośrednictwem wielu ekspresowych metod.
Category:

Date Added: Jul 7, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli chcą Państwo mieć najpiękniejsze róże w swoim ogrodzie to zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu RosaĆwik. Wyspecjalizowaliśmy się w uprawie różnego rodzaju róż odmiany KORDES, jednak klienci odnajdą u nas również dużą liczbę krzewów iglastych. Posiadamy największą kolekcję róż chronionych KORDES w Polsce. Proponowane przez naszą firmę róże uznawane są za najbardziej odporne. Wszystkie oferowane przez nas róże charakteryzuje obfite kwitnięcie, zdrowie ulistnienie a także duży wybór odcieni kolorystycznych. Każdy klient może od nas otrzymać bezpłatnie katalog. Na naszej witrynie internetowej klienci odnajdą kącik porad różanych.
Category:

Date Added: Sep 2, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4