Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24153Top > Motoryzacja > Blacharstwo samochodowe

Sort By :
Firma Auto-Moto-Max s.c. Antoni Calów i Jan Witko - sklep części zamiennych nowych i używanych do samochodów zachodnich oraz specjalistyczny zakład napraw blacharskich, lakierniczych i ogólno-mechanicznych - powstała w 1992 roku. Od sprzedaży części, rozwój postępował w kierunku uruchamiania kolejnych usług tak, aby zapewnic maksymalnie kompleksową obsługę klienta. Firma zatrudnia starannie dobranych, doświadczonych blacharzy, lakierników i mechaników, dysponuje nowoczesnym warsztatem blacharskim, magazynem części zamiennych
Category:

Date Added: Oct 7, 2011 Hits: 8 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma auto-trik działająca na terenie miasta Bolesławiec, zajmuje się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Dzięki unikalnej technologii naprawimy uszkodzenia w karoserii samochodowej. Naprawa wgnieceń bez lakierowania jest przyszłościowym zastosowaniem, jakie oferuje wam nasza firma, boweim czegoś takiego jeszcze nie było. W naszym warsztacie skupiamy swoją pracę na usuwaniu wgnieceń, zajrzyj na naszą stronę, podniesiemy wartość Twojego samochodu.
Category:

Date Added: Jul 15, 2013 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jesteśmy firmą oferującą naprawy po gradobiciu uszkodzenia parkingowe wgniecenia powstałe w wyniku wandalizmu, transportu i opadów. Wykonujemy kompleksową usługę usuwania wgnieceń karoserii samochodowych za pomocą specjalnej technologii PDR (ang. Paintless Dent Repair) nie wymagającej ponownego lakierowania, co pozwali Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze działania podejmujemy na terenie całego kraju, współpracujemy z firmami z branży motoryzacyjnej i z klientami indywidualnymi.
Category:

Date Added: Aug 27, 2013 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Brzydkie wgniecenia na karoserii naszych aut zwykle nie opłacało sie usuwać ponieważ naprawa uszkadzała lakier elementu i trzzeba było lakierować ponownie. W Airconstruction oferujemy państwu usługę jaką jest naprawa po gradobiciu. Pod tą nazwą kryje się naprawa wszelkich wgnieceń bez konieczności ponownego lakierowania jeśli powłoka lakieru nie była uszkodzona. Jako profesjonaliści, oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju, zapraszamy równieżdo naszego warsztatu w Jeleśni koło Źywca w województwie śląskim, znajduje sie on przy ul. kasztanowej 27. Na pytania chętnie odpowiemy email: [email protected] oraz tel. 883 394 646.
Category:

Date Added: Dec 31, 2013 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prace blacharskie i lakiernicze stanowią fundament działalności firmy Rental Serwis. Warsztat ma kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, istnieje bowiem od 2007 roku, posiada poza tym na koncie mnóstwo zrealizowanych zleceń. Usługi skierowane są do kontrahentów z rejonu Łodzi i okolic. Przedsiębiorstwo podejmuje się napraw powypadkowych, ale też i jest w stanie usunąć niewielkie zadrapania powstałe w wyniku parkowania. Dzięki najnowszemu sprzętowi firma może ponadto przeprowadzić likwidację wgniotów bez potrzeby lakierowania. Przedsiębiorstwo Rental Serwis podejmuje się ponadto bezgotówkowych napraw powypadkowych.
Category:

Date Added: May 30, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Rentalserwis.pl jest stroną internetową firmy zajmującej się naprawą pojazdów osobowych. Firma świadczy usługi mechaniki samochodowej, gwarantując klientom precyzyjną i szybką diagnostykę awarii. Rental wykonuje skuteczne reperacje, w tym także pojazdów, których stan zostawia wiele do życzenia. Poza tym mechanicy firmy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie udzielić klientom profesjonalnych porad dotyczących działań profilaktycznych, które mają wpływ na brak następnych awarii. Firma specjalizuje się także w usługach dotyczących kosmetyki samochodowej.
Category:

Date Added: May 30, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4