Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24155Top > Sport > Informacje sportowe

Sort By :
Portal przedstawia aktualne i archiwalne statystyki tenisowe. Wyniki tenis live (tenis livescore), jak też starsze wyniki tenisowe, które można znaleźć na TenisLive.pl dają miłośnikom tenisa kompletny przegląd wyników w tej dyscyplinie. Sprawdź najciekawsze informacje w jednym miejscu!

Oprócz wyników w tenisie live i starszych wyników w tenisie, TenisLive.pl udostępnia także statystyki zawodników w ATP i WTA, jak również umożliwia porównanie zawodników. Na TenisLive.pl znajdą Państwo kompletnych ranking tenisowy ATP i WTA.
Category:

Date Added: Aug 2, 2010 Hits: 20 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Informacje sportowe nigdy nie były tak dostępne jak teraz. Wiadomości na temat wszystkich znanych Ci sportów regularnych, zimowych, motoryzowanych i tych o których nigdy jeszcze nie słyszałeś. Serwis zbiera i wydaje nowe unikatowe teksty pisane przez naszych ekspertów dzień w dzień. Podziel się swoimi opiniami z całym światem na naszym forum. Komentuj, ignoruj, dziel i bądź w stałym kontakcie ze światem sportowym od którego nie ustępujemy nawet na krok, bądź jednym z nas.
Category:

Date Added: Aug 30, 2013 Hits: 11 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli myślą Państwo o spróbowania sił w skokach spadochronowych to zapraszamy do skorzystania z oferty skoków tandemowych organizowanych przez szkołę Skydive. Nasza baza znajduje się na lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem. Poza tym skoki organizujemy w dwóch innych miejscach, w Przasnyszu oraz nieopodal Opola. Zachęcamy do rezerwacji terminu skoku lub do wykupienia vouchera, który będzie doskonałym prezentem dla każdego. Zachęcamy także do skorzystania z oferty szkoleń AFF, które skierowane są do osób, które chcą się nauczyć skakać nawet w ciągu jednego weekendu.
Category:

Date Added: Jun 10, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4