Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24098Top > Sport > Sporty zimowe

Sort By :
Sklep snowboardowy Tani Sport powstał z myślą o pasjonatach jazdy na desce snowboardowej. W naszym asortymencie znajdziecie buty, wiązania oraz deski. Jeśli nie jesteście pewni, które buty będą najlepsze do konkretnego modelu deski snowboardowej to przygotowaliśmy gotowe zestawy snowboadowe, które na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

My sami jesteśmy maniakami białego puchu i uwielbiamy jeździć na desce. Mamy ogromne doświadczenie w tym sporcie co przekłada się na profesjonalne porady przy każdym Waszym zakupie.

Przy zakupie swojej pierwszej deski i butów snowboardowych nie możesz zapomnieć o swoim bezpieczeństwie. Posiadamy bardzo duży wybór kasków jak i gogli, które ochronią Cię przed niebezpiecznymi sytuacjami na stoku.

Zapraszamy do naszego sklepu. Kup swój zestaw snowboardowy właśnie u nas.
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 12 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prezentowana oferta dotyczy budowy i projektowania basenów, akcesoria basenowe, baseny spa, mini-baseny z hydromasażem. Zajmujemy się przygotowaniem pomieszczeń SPA oraz Wellness. Na swojej stronie prezentujemy wiele zrealizowanych dotychczas projektów, które zapewniają dziś relaks oraz dobrą zabawę wielu osobom. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony
Category:

Date Added: Oct 7, 2011 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strona stok-narciarski.pl to perfekcyjne miejsce dla wszystkich fanów narciarstwa oraz snowboardzistów. Nasza strona prezentuje rejestr wszelkich stoków narciarskich w Polsce. Przy każdym stoku, odszukacie m. in. kamerki online bądź przedsiębiorstwa w okolicy jak na przykład noclegi czy restauracje dzięki którym na pewno miło spedzicie czas w górach. Serdecznie inwitujemy wszelkich zapaleńców białego szaleństwa na nasz serwis. Rekomendujemy również nasz fanpage na Facebooku. Z naszej strony pozyskacie informacje o aktualnej pogodzie na stokach narciarskich, więc nic was nie zaskoczy. Zajrzyj na nasz serwis już teraz i zaplanuj gdzie pojedziesz podczas zimowych weekendów.
Category:

Date Added: Oct 7, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Klub snowboardowy KS Ronin Gliwice to nowa jakość na polskiej scenie sportów zimowych. Aktualnie prowadzi dwie sekcje sportowe: snowboard oraz freeski, przygotowuje tym samym młodych zawodników do startu w zawodach dyscyplin które są jedne z najszybciej rozwijających się na świecie. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu kondycyjnemu, motorycznemu oraz odpowiedniej liczy spędzonej w górach można dostrzec ich postępy z dnia na dzień. Klub posiada baza szkoleniowa w Gliwiach oraz snowpark treningowy w ośrodku Czarny Groń niedaleko Andrychowa.
Category:

Date Added: Dec 17, 2012 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Centrum Szkoloniowo Usługowe PROTOTO powstało w 2009 r. Od samego początku założenia firmy zajmujemy się prowadzeniem kursów i szkoleńna intruktorów sportu i dla przyszłych wychowawców kolonii. Kursy prowadzimy w Jaśle, Wrocławiu lub Krakowie.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli:

- Kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej (organizacja i zarządzanie oświatą), - Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny dla nauczycieli czynnych zawodowo,
- Kurs kwalifikacyjny - Przyroda,
- Kurs kwalifikacyjny z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci autystycznych,
- Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny dla nauczycieli przedmiotów zawodowych,
- Kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej,
Kurs na wychowawcę kolonii,
Kursy na instruktora sportu

Chcesz się rozwijać? Chcesz zdobywać nowe umiejętności? Skorzystaj z naszych szkoleń.
Category:

Date Added: Aug 12, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Steeze od wielu lat organizuje zorganizowane wyjazdy narciarskie oraz snowboardowe. Oferta przeznaczona jest dla każdego, od najmłodszych osób po dorosłych. Podczas wyjazdów zimowych gwarantujemy dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo pod czujnym okiem naszych instruktorów. Ponadto oferujemy młodzieżowe obozy narciarskie oraz snowboardowe. Brakuje Ci doświadczenia? Nie ma problemu, podczas obozów szlifujemy umiejęności narciarskie oraz snowboardowe. Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Category:

Date Added: Sep 3, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4