Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24097Top > Motoryzacja > Myjnie samochodowe

Sort By :
Green Steam jest jedynym i certyfikowanym reprezentantem przedsiębiorstwa SJE Corporation w Europie wschodniej jak również centralnej. Firma Green Steam zajmuje się sprzedażą myjni parowych. Myjnie parowe są absolutną rewelacją w branży myjni samochodowych. Myjnie parowe działają tak, że w czasie mycia, ilość wody znacząco kurczy się jednocześnie polepsza się jakość czyszczenia! Dzięki naszej ofercie są Państwo w stanie rozruszać włąsną działalność gospodarczą w niemalże każdym miejscu ponieważ na jej otwarcie nie potrzebne są żadne pozwolenia. Myjnie parowe to świetny pomysł na działalność gospodarczą! Dzięki nim możemy otworzyć myjnie mobile (dojeżdżające do klienta) czy myjnie samochodowe - nie duże i ekologiczne. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i zmień swoją przyłość na lepsze! Zapraszamy!
Category:

Date Added: Aug 19, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Myjnia parowa funkcjonująca na terenie miasta Opole wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologicznie w zakresie ekologicznego mycia samochodów. To idealne rozwiązanie dla kierowców ceniących ekologię oraz wysoką jakość mycia aut. Gwarantujemy, że po wyszczeniu przez nas Twojego auta będziesz zadowolony. Niskie ceny, wysoka jakość mycia każdego pojazdu oraz doświadczony zespół.
Category:

Date Added: Jun 21, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Myjnia parowa to znakomita alternatywa dla standardowych myjni stacjonarnych. Z troską o twój samochód oferujemy usługi taniej Mobilnej Myjni.
Zastosowanie pary także absolutnie biodegradowalnych kosmetyków samochodowych jest bezpieczne dla środowiska i zapewnia wykorzystanie bardzo małej ilości wody (mniej więcej 3 litrów wody). Jednym z największych atutów Mobilnej Myjni Parowej jest mobilność. Auto możemy umyć zarówno pod domem, w ogrodzie, w pobliżu biura, jak i na publicznym parkingu.
Zapraszamy do zapoznania się z sklepem internetowym od taniaMyjnia.pl. Tu możesz nabyć fachowe kosmetyki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową oraz do rezerwacji mycia!
Category:

Date Added: Jul 7, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4