Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24154Top > Produkcja i przemysł > Konstrukcje stalowe

Sort By :
Firma INCOP powstała zimą w 1994 roku, z ukierunkowaniem na profesjonalne techniki łączenia. Realizujemy potrzeby dużej grupy odbiorców w Polsce i w innych krajach. Raczkując na rynku budowlanym oferowaliśmy jedynie szeroką gamę nitów jednostronnie zrywalnych, nitośrub, nitonakrętek oraz sprzętu do nitowania. W chwili obecnej oferujemy również wkręty ze stali ocynkowanej i nierdzewnej.
Category:

Date Added: Feb 15, 2011 Hits: 11 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Gięcie rur i profili przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Firma Makri jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się gięciem rur, gięciem profili oraz zaginaniem profili. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym z wysokiej klasy giętarką do rur i profili renomowanej włoskiej firmy Macri, ze sterownikami CNC. Sposób gięcia rur i profili zamkniętych polega na plastycznym odkształceniu materiałów poprzez gięcie żądanych kątów i promieni w sposób trwały i powtarzalny.

Podstawową formą gięcia rur i profili jest gięcie trzpieniowe, jak również w określonych sytuacjach gięcie bez trzpienia (rury i profile o znacznych grubościach ścianek). Giętarka, którą dysponujemy pozwala również na gięcie materiałów kształtowych, takich jak kątowniki, ceowniki, teowniki, czy pręty o dużych średnicach.
Category:

Date Added: Apr 18, 2011 Hits: 31 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Generalne wykonawstwo stalowych konstrukcji to główny zakres aktywności przedsiębiorstwa JANO. Hale magazynowe oraz hale stalowe (miasto Poznań, a także jego okolice), jakie dotychczas mieliśmy sposobność realizować, są znakomitym dowodem naszego profesjonalizmu. Firma JANO to nie tylko wytwórnia konstrukcji stalowych, to również doskonały partner biznesowy mający do zaproponowania doświadczenie, jak również umiejętności swoich specjalistów będących w stanie sprostać każdemu projektowi. Wykonawstwo konstrukcji stalowych, a także stolarka aluminiowa to oferta na miarę naszych czasów, natomiast dobra wycena naszej pracy sprawia, że oferta, jaką prezentujemy, jest ogólnie dostępna.
Category:

Date Added: Mar 4, 2013 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Dom powinien być wykonany i wykończony przy użyciu jak najlepszej jakości materiałów, ponieważ to pozwala jedynie na to, by przez długie lata on mógł służyć swoim właścicielem jak najlepiej, a to jest ważne, ponieważ dom powinien być azylem, oazą spokoju, a jeśli coś się nim stale psuje, to raczej nie nastraja to pozytywnie osób, które taki dom zamieszkują. Obecnie coraz częściej wykorzystuje się balustrady nierdzewne do wykończenia domu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Takie wykończenie jest dobre, ponieważ nie trzeba się martwić, że za jakiś czas balustradę pokryje nieładna rdza i będzie trzeba ją wymienić, czy też tolerować taka korozję. Oczywiście balustrady nierdzewne są na rdze całkowicie odporne co jest ich wielkim plusem, ponieważ nie trzeba się martwić, ze nadmiar deszczu, czy też śniegu, który na nich zalega, spowoduje ich zniszczenie. Ich cena jest odrobinę wyższa niż cena zwykłych balustrad, jednak warto jest w nie inwestować i odezwać się do firmy Techno-Spaw.
Category:

Date Added: Jun 3, 2013 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Budstol to firma zajmująca się blacharstwem, remontowaniem starych budynków jak również wynajmowaniem urządzeń budowlanych. W ofercie mogą państwo znaleźć blacharstwo tradycyjne jak również artystyczne. Wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu robót wykończeniowych pozwala przedsiębiorstwie na przeprowadzanie renowacji budynków w formie remontu elewacji jak również dachu. Dodatkową ofertą jest wynajem urządzeń budowlanych jak rusztowanie oraz windy. Przedsiębiorstwo wyróżnia się bardzo dużym doświadczeniem jak i rzetelnością. Namawiamy do zapoznania się z witryną internetową przedsiębiorstwa Budstol oraz kompleksową ofertą która znajduje się na niej.
Category:

Date Added: Aug 30, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Growmat to firma produkcyjna, która działa na rynku od 1980r. Nasz specjalizacja to produkacja nowoczesnych i trwałych panelowych systemów ogrodzeniowych. Naszą ofertę jednak poszerzają bramy oraz furtki. Nasze ogrodzenia panelowe charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, dużą wytrzymałością oraz skutecznym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Growmat to nie tylko produkacja, ponieważ na prośbę naszego klienta skutecznie i szybko doradzamy w kwestiach związanych z panelami oraz szybko i profesjonalnie montujemy nasze produkty.
Category:

Date Added: Dec 4, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Konstal zajmuje się tworzeniem, transportem oraz składaniem silosów cementowych i metalowych, konstrukcji stalowych, zbiorników oraz instalacji przemysłowych. Zakład istnieje od 24 lat, oraz zatrudnia wdrożonych zawodowców, dlatego jesteśmy w stanie robić duże inwestycje, zarówno przemysłowe jak i drogowe. Współpracowaliśmy z zagranicznymi firmami oraz mamy certyfikaty i referencje za wykonane prace. Jesteśmy w dyspozycji zrealizować każde rozwiązanie, które spełni potrzeby inwestorów.
Category:

Date Added: Feb 14, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Oferujemy zarówno solidnej klasy stale odporne na działanie kwasów, jak również pełne wsparcie techniczne dla nich. Dzięki solidności i jakości jaką gwarantuje firma Sandvik wybierając nasze produkty możesz mieć pewność, że wszystkim prace spawalnicze będą się kończyły przede wszystkim sukcesem i że wszystkie wykonane spawy spełnią na pewno konieczne warunki bezpieczeństwa. Postaw na nasze jakościowe stale odporne na kwasy i wykorzystaj je do zrobienia w swojej firmie maksymalnie solidnych i konkretnych łączeń na elementach stalowych.
Category:

Date Added: Jan 5, 2017 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Nowhal ze Szczecina proponuje szereg rozwiązań w zakresie projektowania i budowy hal magazynowych w całej Polsce. Oferowane hale magazynowe to najczęściej lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Stosujemy rozwiązania, które pozwalają na budowę hal o dużych powierzchniach, które można efektywnie wykorzystać. Nasze hale doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza. W naszej ofercie znajdziecie hale termiczne, namiotowe i hale z płyty warstwowej.
Category:

Date Added: Feb 20, 2017 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jesteśmy polskim producentem kutych bram, ogrodzeń, furtek i balustrad. W przeciągu wielu lat
zaufało nam tysiące klientów, zarówno z kraju, jak i zagranicy. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Nietuzinkowe wzory, ciekawe motywy, oryginalne zdobienia i indywidualne podejście do
klienta. Nasz zespół to młodzi, ale doświadczeni fachowcy z pasją. Jesteśmy otwarci na wszelkie
Państwa pomysły i sugestie. Ogrodzenia firmy Expert są wyjątkowo odporne na działanie czynników
zewnętrznych, dzięki zastosowanym technologiom. Dzięki temu będą służyły przez lata. Gwarantujemy
wysoką jakość ogrodzeń i bram w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z szerszą
ofertą naszej firmy na naszej stronie internetowej.
Category:

Date Added: Aug 28, 2018 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4