Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24019Top > Produkcja i przemysł > Rolnictwo

Sort By :
Can Agri zajmuje się sprzedażą artykułów dla hodowców. Dzięki długoletniej pracy staliśmy się liderem na tym rynku. W obszernej ofercie występują doskonałej jakości akcesoria jeździeckie, elektryczne systemy ogrodzeń, wyposażenie ferm oraz czapsy, którymi interesują się zawodowi hodowcy koni. Przedmiotem działań Can Agri jest także czipowanie psów. W ofercie aktualnie mamy kolczyki urzędowe o wysokiej trwałości. W naszej firmie pracują najlepsi specjaliści, dla których hodowla zwierząt, w tym hodowla królików nie ma tajemnic. Zapraszamy do oglądania naszej strony firmowej także pasjonatów jazdy na koniach. Przygotowaliśmy dla nich sprawdzone artykuły w kategorii pielęgnacja kopyt, a przede wszystkim kompletne wyposażenie jeźdźców.
Category:

Date Added: Aug 19, 2011 Hits: 18 Rating: 5.00 Votes: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

PrzegladRolniczy.pl - serwis o rolnictwie, dla rolników. Na stronach dostępne między innymi: fachowe porady dotyczące hodowli zwierząt i uprawy roślin, aktualne informcje o cenach żywca i zboża, komunikaty o zmianach w przepisach odnoszących się do gospodarstw rolnych, kalendarium imprez branżowych, giełda maszyn rolniczych i ogłoszenia drobne oraz forum dyskusyjne.
Category:

Date Added: Oct 10, 2012 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma PMARK jest producentem i dystrybutorem świeżych grzybów jadalnych na rynku krajowym oraz zagranicznym. Firma dysponuje własną rozwiniętą bazą produkcyjną i logistyczną oraz własnym transportem chłodniczym przystosowanym do przewozu świeżych pieczarek. W ofercie firmy znajdują się głównie takie grzyby jak pieczarki białe, pieczarki brunatne oraz boczniaki ostrygowate. Pieczarki pakowane są w plastikowe skrzynki luzem oraz w plastikowe kubki o dowolnej wielkości, które są następnie foliowane i etykietowane dowolnie zaprojektowaną przez naszą firmę etykietą. Nasze pieczarki dostarczamy przez cały rok. Nasza firma współpracuje również z producentami świeżych pieczarek oraz prowadzi skup pieczarek gdzie oferujemy skup pieczarek przez cały rok w najwyższych cenach skupu, krótkim terminem płatności oraz na dogodnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie firmowej oraz współpracy. Jeśli pieczarki to tylko z Pszczyny.
Category:

Date Added: Jul 1, 2013 Hits: 2 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Etrzoda.pl to pierwszy w Polsce serwis wspomagający producentów świń, poprzez porady, aplikacje ułatwiające zarządzanie stadem i parametrami produkcyjnymi oraz zagadnienia takie jak żywienie świń i choroby świń.
W przyjętych założeniach użytkownikami portalu oprócz hodowców i producentów trzody chlewnej powinni być doradcy, lekarze weterynarii, studenci i uczniowie szkół rolniczych mogący pogłębić swą wiedzę o zawarte w nim dane.
Category:

Date Added: Mar 11, 2014 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Arkop jest wytwórcą nawozów oraz dodatków paszowych. Arkop ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie, zdobywa również wiele sukcesów w obrębie wytwarzania chelatów, w tym nie tylko w kraju, ale też i za granicą. Arkop prowadzi swoją działalność od 1992 roku, tworząc nieustannie najwyższej jakości dodatki, które opierają się o najnowsze rozwiązania biotechnologii. Wszelkie oferowane dodatki spełniają standardy jakości i ekologii obowiązujące w Unii Europejskiej. Dzięki produktom firmy Arkop zwierzęta będą mogły o wiele korzystniej się rozwijać, co przekłada się tym samym na o wiele korzystniejsze warunki hodowlane.
Category:

Date Added: Apr 24, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

HurtowniaRolnicza.pl to internetowa platforma należąca do znanego zarówno na Podkarpaciu, jak i w całym kraju przedsiębiorstwa Agro-Bis Barszcz Sp.J. Dzięki niej zakupić można części do maszyn rolniczych i ciągników, ponadto wiele różnego rodzaju akcesoriów rolniczych, na przykład narzędzi ogrodniczych i towarów gospodarczych. Szeroki wybór towarów, zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej, zawiera wszystkie części zamienne najpotrzebniejsze w czasie eksploatacji popularnych w Polsce. Kluczem do zaufania klientów są bogata oferta oraz najlepsze ceny i jakość sprzedawanych produktów.
Firma Agro-Bis działa na rynku od 1991 r., zaś sklep HurtowniaRolnicza.pl istnieje od 2010 r., od samegopoczątku ciesząc się szybko rosnącą popularnością i uznaniem kupujących. Wysoka jakość obsługi została doceniona przez Internautów, dzięki którym sklep HurtowniaRolnicza.pl zdobył w 2014 r. wyrożnienienie w Rankingu Sklepów Internetowych w kategorii Ogród i Narzędzia, przygotowanym przez Opineo.pl.
Category:

Date Added: Nov 18, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Główna działalność Przedsiębiorstwa Obsługi Rolnictwa KONSIL to dostarczanie rolnikom wysokiej klasy urządzeń do zboża i pasz (m. in. silosy zbożowe i paszowe). Firma KONSIL jest cenionym dostawcą urządzeń marki BIN, której jest autoryzowanym dystrybutorem. Firma prowadzi swoją działalność już od 17 lat, jej początki sięgają 1995 roku. Od początku istnienia firma stawia na rozwój i doskonalenie swoich usług, dzięki temu wypracowała sobie dobrą markę w branży. Do usług firmy KONSIL zaliczyć należy wykonywanie magazynów zbożowych, o pojemności do 10 tyś ton, wyposażonych w innowacyjne systemy załadunku oraz rozładunku, suszenia, wentylacji, schładzania ziarna itd. Firma realizuje całość inwestycji lub wykonuje poszczególne elementy, projektuje, doradza, modernizuje istniejące rozwiązania, wykonuje usprawnienia.
Category:

Date Added: Jan 13, 2015 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serwis internetowy agrowerdykt.pl wyspecjalizował się w udostępnianiu informacji dotyczących produktów rolniczych. Dzięki stworzonej przez nas bazie informacji każdy użytkownik będzie mógł zaznajomić się z opiniami o określonym produkcie, co będzie niezwykle przydatne przy doborze. Wszystkie produkty zostały podzielone na funkcjonalne kategorie, co znacznie ułatwia szukanie potrzebnych danych. Gwarantujemy poprawne informacje. Oferujemy Państwu również sposobność zapoznania się z licznymi tekstami na temat rolnictwa.
Category:

Date Added: Nov 12, 2015 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Od sporej ilości lat nasza firma zajmuje się usługami związanymi z rolnictwem. Zajmujemy się między innymi skupem produktów rolniczych, czy też ich sprzedawaniem do zagranicznych kontrahentów lokalizowanych w różnych krajach. Dysponujemy świetną kadrą pracowników, która na pewno da sobie radę z wykonaniem wielu różnego rodzaju usług. Staramy się o to aby każdy kontrahent był zadowolony z naszych realizowanych usług. Jesteśmy w stanie zająć się skupem zbóż, płodów rolnych, a także innymi zadaniami dotyczącymi rolnictwa. Bardzo miło zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.
Category:

Date Added: Jun 2, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Od sporej liczby lat nasza firma MTZ Balerus wykonuje produkcje wysokiej jakości ciągników. Cechują się one odpowiednią wydajnością, niskim kosztem użytkowania oraz realizacją przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. Od kilku lat mamy możliwość cieszyć się faktem, że jesteśmy jedynym dystrybutorem firmy MTZ Belarus Traktor na obszarze Polski. Ekipa naszych specjalistów posiada ogromne doświadczenie i potrafi pomóc w wyborze odpowiednich traktorów. Zakupy w naszej firmie to duża przyjemność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Category:

Date Added: Aug 15, 2016 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4