Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24019Top > Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł

Sort By :
Działalność firmy ProAgro oparta jest na produkcji produktów ekologicznych powstających z przetworzonej substancji organicznej pochodzenia roślinnego. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju komponenty do hydrosiewu, polepszacze glebowe oraz stabilizatory mas bitumicznych. Kierunek rozwoju, jaki obraliśmy dla naszej firmy, to dalsze rozwijanie technologii przerobu substancji organicznych w celu wykorzystania ich w środowisku naturalnym co stanowi alternatywę dla powszechnie stosowanych technologii w ogrodnictwie i budownictwie drogowym.
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 23 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Fachowo przygotowana strona internetowa należąca do firmy będącej jednym z liderów rynku produkcyjno-maszynowego. Firma Krusz-Serwis działa na krajowym od 20 at i w tym czasie rozwinęła ofertę w tej specjalizacji w takim stopniu, iż obsługuje prawie 400 firm w skali naszego kraju. Na stronie głównej można się zaznajomić z samym zakresem firmy oraz przeczytać o minionych adaptacjach i wprowadzonych nowych rozwiązaniach. Faktycznie wygląda na to, że nie ma tematu dotyczącego kruszarek, suszarek czy młynów, w jakim firma nie była by kompetentna i nie mogła zaproponować najlepszych rozwiązań fachowych. Ciągi technologiczne stanowią specjalność firmy. Żaden inny podmiot na rynku nie posiada równie obszernej i wszechstronnej oferty.
Category:

Date Added: Feb 2, 2011 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Na stronie znajduje się szczegółowa oferta firmy, czyli ogólnie osprzęt, części i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy dla potrzeb wtrysku, wytłaczania i termoformowania.
Firma TRANS-WEST istnieje w Polsce od 1992. Współpracuje z wieloma uznanymi producentami zagranicznymi, między innymi firmami: AFS, Breitenbach, Breyer, Dynisco, Fiege Electronic, Gefran, Kasper, Rectus, Talkob, Tigres oraz Tricool.
Naszym sukcesem są zadowoleni oraz długoletni klienci.
W naszej działalności stawiamy na dobrą jakość dostarczanych produktów, doświadczenie i kompetencje naszych dostawców oraz jak najlepszą obsługę klienta.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej
Category:

Date Added: Feb 9, 2011 Hits: 8 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Good Work systemy zamocowań - Mc GoodWork. Firma o wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy numerem jeden w Polsce jeżeli chodzi o branżę zamocowań instalacyjnych. W ciągu wielu lat firma Goodwork zdobyła wiele prestiżowych nagród. Produkujemy najlepsze obejmy oraz uchwyty do rur. Znajdziecie Państwo u nas także różnego rodzaju artykuły sanitarne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.
Category:

Date Added: Mar 16, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma oferująca rozmaitego typu plotery tnące, kierowane automatycznie, odznaczające się wydajnością i szybkością pracy. Plotery usprawniają wydajne podejście do produkcji nalepek. Materiały są w pełni zużywane, dzięki dokładnym cięciom i pracy na całej powierzchni tworzywa. Po odpowiednim przygotowaniu przez pracowników firmy Kazpol, okazują się łatwe w obsłudze. Klienci są otaczani fachową opieką serwisową i otrzymują 2-letnią gwarancję.
Category:

Date Added: Apr 19, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kwadro Design to propozycja dla klientów potrzebujących małych części wykończenia mebli: uchwytów, zawiasów, nóżek. W asortymencie firmy znajdują się też fronty meblowe i blaty kuchenne. Oferowane części wykonane są najczęściej w nowatorskim minimalistycznym stylu, a do ich wyrobu wykorzystywane są tylko gatunkowo dobre surowce. Na stronie internetowej firmy znajdą coś odpowiedniego również klienci wybierający tradycję.
Category:

Date Added: May 18, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strona powstała z myślą o udostępnieniu oferty firmy ALLES COOL. Instalacje są przez firmę wykonywane od projektu, przez wycenę, aż po wykonawstwo. Specjalnością ALLES COOL jest chłodnictwo i wykonywanie np. mroźni składowych. Przy firmie działa hurtownia sprzedająca urządzenia do wentylacji i klimatyzacji. W ofercie firmy znajduje się kompleksowa klimatyzacja w różnych pomieszczeniach. ALLES COOL profesjonalnie wykonuje lodowiska, także kryte specjalną halą. Na stronie można zapoznać się z realizacjami omawianej firmy.
Category:

Date Added: Oct 25, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ekologiczna Unia Europejska trudni się dystrybucją ekologicznych toreb papierowych. Są to torby reklamowe, można zamówić nadruk logo. Producent toreb reklamowych przedstawia kolekcję toreb bawełnianych. Mieszczą się tu torby ecru, pomarańczowe i w innych kolorach. Ich uchwyt posiada dwadzieścia trzy centymetry. Są zapewniane w trzech rozmiarach i pakowane po trzysta sztuk. Z zakładem można kontaktować się telefonicznie lub elektronicznie.
Category:

Date Added: Jan 24, 2012 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Różnorakiego typu rozmiarów jak też wykonane z różnego typu tkanin worki bigbag proponuje producent IZOMER. Zależnie od własnych potrzeb, klienci mają możliwość nabyć od tego producenta worki big bag dające sposobność na zabezpieczony transport różnego rodzaju produktów. Mogą to być zarówno polipropylenowe worki typu q-bag, które doprasowują się do kształtu, jak również worki big bag nadające się dla warzyw i owoców.
Category:

Date Added: Sep 17, 2012 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Grupa TWE, w skład której wchodzą między innymi TWE Dierdorf, TWE Emsdetten, TWE Bocholt i przedsiębiorstwo LECO - to najważniejsza, a także ciesząca się międzynarodową renomą firma specjalizująca się w filtracji mokrej i filtracji suchej. Doświadczenie nabyte na wielu frontach działalności umożliwia nam produkować tkaniny filtracyjne o rewelacyjnej jakości. Zarówno włóknina filtracyjna, jak i filtry kasetowe, filtry kieszeniowe, albo niezastąpione w każdej lakierni: sufitowe filtry do kabin lakierniczych - stanowią najlepszą wizytówkę naszej firmy. Profesjonalizm naszych działań, z kolei decyduje o renomie TWE Group.
Category:

Date Added: Jan 7, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 3 4 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4