Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24156Top > Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne

Sort By :
Biuro rachunkowe Księgowi i Doradcy jest profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych z Zawiercia i okolic. Nasza działalność obejmuje w swoim zakresie zagadnienia finansowe i prawne. Jako jedna z nielicznych firm oferuje stałe umowy na obsługę prawno-księgową. Prowadzi doradztwo jak skutecznie inwestować pieniądze i oszczędnie gospodarować posiadanymi zasobami finansowymi. Biuro księgowe działa na terenie Zawiercia i okolicznych miast oraz posiada oddziały w innych miastach. Oferuje prowadzenie usług księgowych za pośrednictwem internetu, a także dowóz dokumentów do klienta. Porady prawne obejmują swoim zakresem zagadnienia finansowe i nie tylko. Współpracując z firmą KD klient ma dostęp do wiedzy i doświadczenia. Działalność firmy jest w pełni ubezpieczona. Księgowi i Doradcy ul. Okólna 10/31 42-400 Zawiercie tel/fax: 32/67-251-56
Category:

Date Added: Oct 18, 2010 Hits: 9 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Mariusz Kalejta to znany prawnik z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, który świadczy usługi na korzyść osób fizycznych oraz firm. Profesjonalna obsługa prawna udzielana jest zawsze na najwyższym poziomie, z poszanowaniem reguł etyki i kultury w biznesie. Nasza kancelaria adwokacka świadczy w szczególności porady dotyczące prawa rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego i handlowego. W szerokiej ofercie mamy także prawo administracyjne i prawo pracy. W razie potrzeby realizujemy również efektywną windykację należności. Nasze wynagrodzenie za porady prawne ustalamy odrębnie z każdym Klientem.
Category:

Date Added: Sep 7, 2011 Hits: 7 Rating: 5.00 Votes: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Radcy Prawnego Michała Podolca w Krakowie, zapewnia kompleksową obsługę prawną na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych. Świadczymy usługi prawne zarówno w Krakowie, jak i na obszarze Małopolski i Warszawy. Obszarem specjalizacji Kancelarii jest prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne, rodzinne i prawo medyczne. Świadczymy usługi windykacji należności - a w odniesieniu do dłużników - pomagamy w restrukturyzacji zadłużenia. Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców z branży usługowej, produkcyjnej, transportowej, medycznej, hotelarskiej i projektowej.
Category:

Date Added: Dec 29, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Świadczymy kompleksową pomoc prawną, na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów nie prowadzących działalności gospodarczej np. fundacji i stowarzyszeń, w zakresie
- reprezentacji przed sądami i innymi organami administracyjnymi i samorządowymi,
- przygotowywania pozwów, wniosków, środków zaskarżenia i innych pism procesowych,
- sporządzania opinii prawnych, umów, aktów
- udziału w negocjacjach i działaniach przedsądowych,
- stałej i kompleksowej obsługi prawnej.
Motywem przewodnim, który przyświeca naszej działalności jest bezwarunkowe zaangażowanie i poświęcenie się w powierzone nam sprawy oraz rzeczowość, uczciwość i lojalność wobec Klientów. Zawód adwokata, który wykonujemy jest naszą pasją i dumą.
Działamy na terenie Krosna, Sanoka, Leska i Ustrzyk Dolnych.
Category:

Date Added: Dec 29, 2011 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Radców Prawnych ?Statima? M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: zastępstwo procesowe, reprezentacja w postępowaniu sądowym, spadki, obsługa prawna, kompleksowa pomoc prawna, rozwody itp.
Naszą Kancelarię charakteryzuje szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że to co robimy jest słuszne. Klienci, którzy nam zaufają mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jesteśmy z nimi z stałym kontakcie, aktualnie informując o postępach w prowadzonych sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo w sądach i urzędach, godnie was reprezentujemy mając na względzie wasze dobro.
Swoim zaufaniem obdarzyła nas spora grupa przedsiębiorców, wśród których są przedsiębiorstwa i duże firmy, jak również osoby prywatne. Szczególnie cieszy nas poczucie, że pomogliśmy już tak wielu osobom szukającym porady prawnej oraz wsparcia w procesie sądowym. Nasza skuteczność wynika z tego, że nigdy nie zostawiamy żadnych
Category:

Date Added: Feb 4, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Krakowska Kancelaria radcy prawnego Joanny Świerta powstała w 2004 r.
Oferujemy Państwu rzetelne i profesjonalne porady prawne z następujących dziedzin prawa:
- prawo cywilne,
- prawo gospodarcze,
- prawo spółek,
- prawo spadkowe,
- prawo rodzinne,
- prawo lokalowe,
- prawo pracy.

Nasza oferta obejmuje m.in.:
- udzielanie porad i konsultacji prawnych,
- reprezentację przed sądami,
- windykację należności,
- stałą obsługę prawną przedsiębiorstw,
- sporządzanie opinii prawnych,
- sporządzanie umów, pism, regulaminów i in.

Szczegółowa oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej: www.kancelariaksz.pl

Zapraszamy do współpracy.
Category:

Date Added: Feb 20, 2013 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA została stworzona, aby pomagać swoim klientom osiągać ich cele oraz rozwiązywać ich problemy. Doradztwo dedykowane dla biznesu. Szybkie porady pełna obsługa. Wszystkie zalety prawidłowo działającej kancelarii. Profesjonalizm w działaniu oraz załoga potrafiąca poświęcić każdą wolną chwilę aby rozwiązać czyjś problem. Wszystko to składa się na świetnie funkcjonująca instytucję, która rozwiąże Państwa problem w mig i udzieli wskazówek na przyszłość.
Category:

Date Added: Jun 3, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Witaj Państwa. Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Legionowie przy ul. M. Kopernika 9. W ramach świadczonej pomocy prawnej wychodzę zawsze na przeciw potrzebom Klienta, a praktyka obejmuje tak istotne dziedziny prawa, jak prawo cywilne i gospodarczą oraz prawo karne. W ramach spraw cywilnych prowadzę sprawy o zapłatę m.in. z tytułu odszkodowania i zadośćuczynienia wynikłych z wypadków komunikacyjnych, jak również o zapłatę wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości w przypadku linii energetycznych.
Category:

Date Added: Jun 21, 2013 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza kancelaria adwokacka mieszcząca się w centrum Warszawy oferuje wszystkim klientom porady prawne na najwyższym poziomie. Nasi adwokaci to osoby o solidnym wykształceniu i dużym doświadczeniu zawodowym. Oferujemy kompleksowe usługi, które kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W zakresie naszej oferty znajduje się prawo cywilne, prawo karne, rodzinne, opiekuńcze, a także prawo gospodarcze. Ponadto można za naszym pośrednictwem skorzystać z porad online, które są sposobem na oszczędzenie czasu.
Category:

Date Added: Jul 31, 2013 Hits: 2 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria prawna Przemysława Pawlickiego w Gostyniu proponuje szeroki zakres usług prawnych. Radca prawny zajmuje się udzielanie porad prawnych, windykacją należności, reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, prowadzi bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw. Porady prawne dotycza takich zagadnień jak: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo handlowe czy też prawo budowlane. Na stronie internetowej poznają Państwo szczegółowy wykaz świadczonych usług.
Category:

Date Added: Aug 26, 2013 Hits: 3 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 3 4 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4