Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24156Top > Prawo i podatki > Doradztwo podatkowe

Sort By :
Serwis e-doradcy.com to nowo powstały projekt skupiający się na realizowaniu kompleksowych potrzeb doradczych przedsiębiorstw. Dzięki dostępie do doradców podatkowych, prawników oraz audytorów i biegłych rewidentów nasi Klienci mogą otrzymać kompleksową poradę z zakresy prawa, podatków i księgowości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami usług doradczych świadczonych przez e-doradcy.com
Category:

Date Added: Sep 1, 2010 Hits: 14 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Na korzystanie z porad podatkowych decyduje się aktualnie wielu przedsiębiorców. Nasz zespół kancelarii w Krakowie stworzono po to, by wspierać właścicieli podmiotów gospodarczych w bieżącym zarządzaniu działalnością. Oferujemy doradztwo podatkowe w bardzo rozbudowanym zakresie. Zawiera ono między innymi: sporządzanie deklaracji i zeznań rocznych, tworzenie umów handlowych i reprezentację przed właściwymi urzędami skarbowymi. Poza tym przeprowadzamy profesjonalne audyty podatkowe i sporządzamy opinie podatkowe. Nasze porady podatkowe zawierają także takie obszary, jak: optymalizacja podatkowa, doradztwo w sferze prawa zagranicznego, ubezpieczanie obcokrajowców zatrudnionych w naszym kraju.
Category:

Date Added: Apr 26, 2011 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W naszym kraju prawo jest bardzo skomplikowane i trudne do zrozumienia dla normalnych obywateli. Nasza kancelaria oferuje profesjonalne usługi prawnicze w zakresie konsultingu w każdej dziedzinie prawa. Dodatkowo prezentowana kancelaria pracuje z notariuszem czy także z zespołem tłumaczy przysięgłych.
Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na obsługę prawną mogą liczyć na rzetelność i ciągłe sprawdzanie prawa co pozwala zawczasu wykluczyć wszelkie wątpliwości.
Zachęcamy do zaznajomienia się z informacjami na prezentowanej witrynie www. Tam przedstawiamy dokładny opis naszych usług prawnych. Z naszej strony gwarantujemy całkowity profesjonalizm i gwarancję satysfakcji dla każdego klienta.
Category:

Date Added: Jul 15, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Dex to kompleksowa rachunkowość mikro, małych i średnich firm. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi doradcze z zakresu organizacji i prowadzenia firmy. Specjalizujemy się przede wszystkim w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, widencji do celów podatku VAT, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, spraw płacowych, kadrowych oraz pełnej obsługi w zakresie ZUS. Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług, posiadamy licencję Min. Finansów oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Serdecznie zapraszamy do nas.
Category:

Date Added: Dec 26, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4