Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24153Top > Prawo i podatki > Dochodzenie odszkodowań

Sort By :
Coraz częściej obserwujemy fakt zaniżenia lub odmowy wypłaty odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Większość osób nie posiadając specjalistycznej wiedzy godzi się z takim stanem rzeczy, bojąc się wystąpić przeciwko „potężnej” firmie. Dając tym samym ciche przyzwolenie na takie działanie w stosunku do kolejnych klientów.
W odpowiedzi na tego typu postępowanie, powstała firma Krajowy Rejestr Wypadków.
KRW zajmuję się dochodzeniem odszkodowań w imieniu osób pokrzywdzonych.
Szybkie i sprawne załatwienie sprawy gwarantuje doświadczony zespół z bogatym doświadczeniem w prawie ubezpieczeniowym.
Category:

Date Added: Jun 27, 2010 Hits: 12 Rating: 5.00 Votes: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Fast Law to nowoczesna odpowiedź na polski system prawny. Nasze usługi dają każdemu obywatelowi szansę na uzyskanie odszkodowania od nieuczciwych firm, ubezpieczycieli czy przewoźników lotniczych. Nasze usługi są tańsze niż wykonywane w kancelariach prawnych. Wiele usług wykonujemy tylko za prowizję od uzyskanej kwoty. Polecamy swoje usługi kierowcom, którzy czują się poszkodowani przez firmy ubezpieczeniowe lub wcale nie uzyskali odszkodowania. Zajmujemy się najtrudniejszymi sprawami i zmagamy się z największymi firmami.
Category:

Date Added: Jul 5, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług renomowanej Kancelarii Adwokackiej z Warszawy, która zapewnia pomoc w zakresie prawa karnego, spadkowego, rodzinnego czy gospodarczego. Doświadczeni adwokaci podejmują się rozwiązania każdej powierzonej sprawy, jak np. uzyskanie odszkodowania za śmierć czy innego z jakim mają Państwo problemy. Zapraszamy do naszej Kancelarii, tylko u nas terminowość, skuteczność, dyskrecja i lojalność.
Category:

Date Added: Jan 3, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kompletne świadczenia powiązane z uzyskiwaniem należności odszkodowawczych a także doradztwo na etapie usuwania szkody, także w sądzie oferuje przedsiębiorstwo Avatar. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i bez zgody zleceniodawcy nie zawieramy ugód z ubezpieczycielami. Nie pobieramy żadnych zaliczek ani opłat wstępnych z nasze usługi. Dokładamy wszelkich starań, aby wywalczyć dla naszych klientów wysokie odszkodowanie. Jeśli chcą Państwo otrzymać więcej informacji na temat naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Category:

Date Added: Jun 10, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Adwokacka została założona w 2007 roku przez adwokata Przemysława Kulczyckiego.

Od początku jej istnienia mottem przewodnim jest świadczenie pomocy prawnej w sposób rzeczowy, rzetelny i nakierowany na osiągnięcie rezultatu korzystnego dla klienta.

Pomoc prawna dla każdego klienta jest zindywidualizowana i zmierza do osiągnięcia sukcesu przy wykorzystaniu wszystkich okoliczności szczególnych dla danej sprawy. Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala na dokonanie optymalnego wyboru metod działania i prawnej argumentacji. Innowacyjność i odwaga jest w tym przypadku zamierzona i nakierowana na osiągnięcie sukcesu końcowego.

Poza sprawami typowymi podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych pod względem merytorycznym i prawnym, często o charakterze precedensowym.

W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.

Unsere Kanzlei erbringt Dienstleistungen in deutscher Sprache für Unternehmen und privat Mandanten.
Category:

Date Added: Aug 8, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zadośćuczynienia, których dochodzimy są wielokrotnie znacznie wyższe od propozycji ubezpieczyciela. Mówimy, że Lexea to wysokie zadośćuczynienia gdyż sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie prawnicy co zwiększa szansę na zdobycie wysokiego odszkodowania.

Lexea jest po to, aby osoby poszkodowane zdobywały wysokie zadośćuczynienia z tytułu doświadczonej szkody.

Dochodzimy odszkodowań na etapie przedsądowym oraz sądowym.
Na rynku wyróżnia nas to, że sprawami naszych Klientów zajmują się wyłącznie prawnicy wspomagani przez wyspecjalizowanych pracowników działu Opieki Klienta. Dzięki temu sprawy naszych Klientów prowadzone są efektywnie na każdym etapie.

Klienci, którzy się do nas zgłaszają to przede wszystkim osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy czy wypadkach w rolnictwie. Są to także osoby, które doznały szkody w miejscu publicznym bądź szkody w wyniku pomyłek medycznych.

Jeśli nie masz pewności czy możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym Opiekune
Category:

Date Added: Oct 28, 2015 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4