Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24156Top > Motoryzacja > Autoholowanie

Sort By :
Pomoc-Drogowa-Szczecin.biz to adres witryny www, na której znajdują się dokładne informacje dotyczące zasad udzielania przez nas pomocy drogowej. Nasza firma, mieszcząca się w Szczecinie, świadczy pomoc drogową 24 h na dobę w przypadku samochodów osobowych. Jest to pomoc drogowa dostępna tak w Polsce, jak i za granicą. Dzięki lawecie o dużej ładowności, mamy możliwość holować także ciężkie pojazdy. Na życzenie Klienta wykonywane jest holowanie busów oraz aut terenowych. Autoholowanie dotyczy również pojazdów uszkodzonych, wózków widłowych oraz motocykli. W zakresie usługi autoholowanie, można ponadto liczyć na holowanie maszyn oraz sprzętu budowlanego, przyczep campingowych, ciągników, łodzi i jachtów.
Category:

Date Added: Feb 22, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Auto Centrum Piotrowski to znakomicie wyposażony zakład, który prowadzi naprawy samochodów osobowych wszystkich marek oraz ciężarowych do 3,5 tony.
Oferujemy pełną obsługę serwisową obejmującą między innymi: mechanikę pojazdów, diagnostykę i naprawy elektroniki samochodowej, blacharstwo i lakiernictwo, obsługę flot samochodowych Klienta (w tym obsługę "door to door"), przeglądy samochodów przed zakupem, naprawy klimatyzacji, całodobową pomoc drogową, serwis felg i ogumienia, wymianę i przechowywanie opon.
Na czas naprawy proponujemy samochody zastępcze.
Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.
Category:

Date Added: Jul 29, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kierowcy, jakim nagle zepsuł się samochód podczas jazdy, mogą skorzystać z usług lawetą świadczonych przez firmę Holowanie Rental. Przedsiębiorstwo gwarantuje szybki dojazd do poszkodowanego oraz odstawienie samochodu we skazane przez kierowcę miejsce. Kierowcy mogą także skorzystać z usług firmowego zakładu mechaniki pojazdowej Rental, przez co otrzymują możliwość szybkiej lokalizacji usterki, czy też wykonania niezbędnych napraw. Przedsiębiorstwo odprowadza także samochody, które uległy kolizjom drogowym i także może dokonać ich reperacji w swoim warsztacie, oferując klientom auto zastępcze.
Category:

Date Added: Jun 9, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Poa Bojan to wprawna pomoc drogowa na obszarze miast Łodzi i całego województwa łódzkiego. Skonstruowana została na mocy Pawła Bojanowskiego by zaświadczać całodobową asystę kierowcom na drodze oraz w przypadku kolizji czy innych zaskakujących wypadków oferować zalecany transport. Usługi transportowe co więcej są polecane nie tylko w mieście centrali ale zarówno w całym naszym kraju ale też na obszarze poza jego granicami.

Polecane usługi to na przykład:
- asysta drogowa samochodów osobowych, dostawczych a nawet ciężarowych,
- holowanie aut osobowych i dostawczych a w poważniejszych sytuacjach transport,
- dowóz paliwa
- zmiana kół
- drobne naprawy na drodze.

Firma Poa Bojan cechuje się szybką i skuteczną pomocą na drodze w wszelkiego rodzaju wypadkach czy innych nieprawidzianych kolizjach oraz oferuje konkurencyjne ceny swoich usług.
Category:

Date Added: Jan 11, 2016 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W ofercie firmy pomocdrogowa-autoserwis.pl klienci odnajdą dużą ilość usług, które związane są z pomocą drogową. Nasz teren działań to przede wszystkim rejon autostrady A1 i A2. Oferujemy również pomoc dla klientów z całego kraju. Zapewniamy profesjonalne świadczenia, które zadowolą każdego kontrahenta. Oferujemy sposobność kontaktu przez całą dobę. Umożliwiamy także klientom dowóz paliwa w przypadku braku na trasie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny wszystkich przygotowanych przez naszą firmę usług.
Category:

Date Added: Jan 17, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

P.H.U ROBEX to firma stworzona przez Roberta Staworko w miejscowości Ojrzeń (niedaleko Ciechanowa). Inicjator zakładu wraz z fachowymi pracownikami dostarcza profesjonalną, dwudziestoczterogodzinną asyste drogową na obszarze Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk i drogi krajowej nr 7 oraz w ich okolicach. Prócz tego P.H.U ROBEX zajmuje się usługami transportowymi nie tylko aut osobowych, ale także terenowych, dostawczych, ciężarowych, rozmaitego modelu maszyn rolniczych, budowlanych i artykułów.
Istotnymi walorami przedsiębiorstwa jest współpraca z firmami asistance, która dozwala na szybkie wręczenie samochodu zastępczego z OC sprawcy, a także błyskawicznej renowacji pojazdu uszkodzonego a przy tym P.H.U ROBEX ma konkurencyjną propozycję cenową.

Tak, więc jeżeli zdarzyła Ci się kolizja czy inny nieoczekiwany wypadek na drodze to skontaktuj się z oryginalną, jedyną w swoim rodzaju pomocą drogową P.H.U ROBEX a na pewno będziesz usatysfakcjonowany z wykorzystanych usług.
Category:

Date Added: Mar 30, 2016 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Szukasz dobrego i jednocześnie taniego serwisu BMW? Zapraszamy do BFC Custom Garage. Naprawa BMW to nasza specjalizacja. Wszystkie naprawy jakich dokonujemy konsultowane są z każdym klientem. Na nasze usługi oraz części udzielamy Wam gwarancji. Pomożemy jeśli potrzebna jest pomoc na drodze. Pomoc drogowa to również jedna z naszych usług. Bardzo chętnie Wam pomożemy w nagłych wypadkach. Pomagamy także awaryjnie uruchomić każde auto. Sprawdź opinie na bfccustomgarage.pl i zapoznaj się z ofertą.
Category:

Date Added: Mar 30, 2017 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4