Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24154Top > Zdrowie i uroda > Choroby, objawy, leczenie

Sort By :
Przewlekłe choroby, infekcje grzybicze, bakteryjne czy wirusowe, zaburzenia czynności nerek, trzustki, jak również stresy powodują wzrost kwasowości organizmu.Zużywane są zapasy alkalicznych rezerw neutralizujących środowisko.
Występuje sytuacja sprzyjająca pojawieniu się lub pogłębieniu infekcji grzybiczej, siwieniu włosów, problemów z układem kostno-stawowym (osteoporoza, reumatyzm, próchnica, tworzenie się wyrostków kostnych
tzw. ostróg czy zwyrodnień kręgosłupa), nerwowym, trawiennym, aż do zagrożenia chorobami nowotworowymi.
Środowisko kwaśne podrażnia nerwy współczulne, co powoduje poczucie dyskomfortu, ból, coraz większy stres, pogłębienie depresji i wiele chorób im towarzyszących typu stwardnienie rozsiane, Parkinson,
Alzheimer, skleroza, choroby psychiczne, z wszystkimi towarzyszącymi temu konsekwencjami. Na skutek stresu organizm zwiększa swój odczyn kwaśny.Neutralizacji powoduje Strong Bones organiczny wapń z magnezem,Power Mins,AC Zymes,Ocean 21, Paraprotex,Nopalin.
Category:

Date Added: Mar 8, 2011 Hits: 13 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Maści końskie to wysokiej jakości produkty oferowane przez Szwajcarską firmę Herbamedicus. Zawierają 25 rodzajów ekstraktów ziołowych i roślinnych, są produkowane na podstawie oryginalnej receptury co jest gwarancją ich szerokiego i skutecznego działania.

W zależności od potrzeb dostepne są Maści końskie rozgrzewające bądź chłodzące. W wersjii "forte" tych produktów użyto zwiększone ilości niektórych składników aktywnych zwłaszcza: kasztanowca zwyczajnego, żywokostu lekarskiego, jałowca pospolitego, w celu uzyskania maksymalnego efektu terapeutycznego. Stosowanie Masci końskich przynosi ukojenie w takich dolegliwościach jak: bóle stawów, mięsni i kręgsłupa, oraz pomaga w zapaleniu stawów pochodzenia reumatycznego, stanach reumatycznych, zapaleniach ścięgien, obrzękach stawów, przy dolegliwościach nerwu kulszowego, oraz w żylakach.
Category:

Date Added: May 16, 2011 Hits: 13 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal gromadzi informacje dotyczące tematyki leczenia alkoholizmu. Znajdują się na niej artykuły o grupie wsparcia, jaką stanowią anonimowi alkoholicy, o technikach odtruwania oraz o tym, gdzie szukać pomocy dla osoby chorej. Przeglądając zawartość witryny można się także dowiedzieć, jakie są symptomy alkoholizmu i na czym polega odtruwanie organizmu z trucizny. Alkoholizm to narastający problem naszego społeczeństwa. Powinno się posiadać informacje na temat tej choroby, by w razie potrzeby pomóc sobie bądź innej osobie potrzebującej wsparcia, w ciężkich dla niej chwilach.
Category:

Date Added: Jul 6, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli chcesz uchronić swe dziecko przed Sids, czyli niebezpieczeństwem występującym u niemowląt, jakim jest śmierć łóżeczkowa, zastosuj rekomendowane przez liczne szkoły rodzenia, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz Centrum Zdrowia Dziecka profesjonalne systemy angelcare oraz Life Nest. Produkty z linii Lifenest sleeping system zapewniają maksymalną ochronę także przed innymi dolegliwościami zdrowotnymi takimi jak refluks u dzieci czy plagiocefalia. Więcej szczegółów na temat prezentowanej linii produktów oraz opinie opisujące proponowany przez wytwórcę monitor oddechu, znaleźć można w obrębie strony Lifenest.pl.
Category:

Date Added: Apr 24, 2012 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Na stronie eNeuropsychiatria.pl możliwe jest zamówienie pozycji książkowych. Leksykony wpływają na uporządkowanie pojęć. Można tutaj kliknąć na wypowiedź rzecznika praw pacjenta odnośnie opieki psychiatrycznej. Proponuje on modyfikację ustawy. Wyszukiwarka leków refundowanych informuje, które z nich podlegają trzydziestoprocentowej odpłatności. Czerpać dane ze strony mogą nie tylko psychiatrzy, lecz i neurolodzy.
Category:

Date Added: Sep 17, 2012 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Litozin Forte C to nowoczesny produkt szanowanej na rynku farmaceutycznym firmy Axellus, stworzony z wyciągu z Dzikiej Róży. Stosuje się go przy dolegliwościach związanych z bólami stawów, zarówno u osób w wieku średnim jak i u starszych. Jego zaletą jest w pełni naturalny skład oraz skuteczność przy regularnym stosowaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszego suplementu wszystkie osoby, które mają długotrwałe problemy ze stawami. Warto także wejść na naszą stronę www.litozin.com.pl, z której dowiedzą się Państwo wszelkich informacji związanych z naszym preparatem oraz z właściwościami jakie posiada Dzika Róża.
Category:

Date Added: Feb 4, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Wszystkie treningi ćwiczeniowe udostępnione na naszej stronie internetowej zostały opracowane przez uznanych ekspertów w tej dziedzinie. Każda z Pań, bez względu na wiek czy stan zdrowia powinna wiedzieć jak ważne są dla niej mięśnie Kegla. Dobrze wyćwiczone, pozwalają na normalne życie bez obawy na przykład o nietrzymanie moczu. Na naszej stronie internetowej dostępne są różnego rodzaju treningi. Zaprezentowane tam ćwiczenia zostały sprawdzone pod względem skuteczności, która jest zadziwiająco wysoka. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się na ten temat więcej, to odwiedź nasz portal. Korzystanie z naszych programów jest w pełni darmowe.
Category:

Date Added: Feb 20, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Odczulanie.info, jest to witryna internetowa, z której będziesz miał okazję poznać czym jest alergia jak i przy pomocy których lekarstw ją zwyciężyć. Co więcej poznasz nowatorską strategię walki z uczuleniem, jaką jest odczulanie. Polega ona na redukcji uczulenia substratem który, ją powoduje. Dzieli się ono na: podskórne i podjęzykowe. Za jej pomocą roztocza, czy pyłki, oraz jak każdy inny środek alergogenny przestaną być nam straszne. Dzięki naszej witrynie internetowej, dowiesz się dodatkowo, gdzie znajduje się w naszej okolicy alergolog, stosujący tą metodę leczenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową!!!
Category:

Date Added: Feb 20, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

O tym jak istotny jest sen, nie należy się przekonywać . Pomaga odpocząć jak również nabrać sił przed kolejnym dniem . Brak snu jest więc poważnym dylematem społecznym. Przyczyn bezsenności jest z pewnością wiele. Do najpopularniejszych należą: chrapanie współmałżonka, hałas w sąsiedztwie oraz upał. O ile hałas i upał są czynnikami tymczasowymi, o tyle chrapanie jest już zjawiskiem stałym. Konieczne jest więc jego leczenie. W pierwszej kolejności natomiast należałoby poznać oraz wyeliminować czynniki nasilające chrapanie. Do najpopularniejszych należą: nadwaga, alkohol, leki nasenne, pozycja na wznak oraz czynniki dziedziczne. O ile jeszcze niektóre z nich można łatwo wyeliminować, o tyle na genetykę nie posiada żadnego sposobu. Jeśli, mimo redukcji czynników nasilających chrapanie, natężenie dźwięku jest na tyle duże, że przeszkadza partnerowi, wtedy pozostaje już tylko leczenie chrapania.
Category:

Date Added: Aug 14, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli chcesz pozbyć się uciążliwego i nieprzyjemnego problemu, to warto zajrzeć na serwis grzybicastop.org. Materiały jakie oferujemy umieszczone są w celach edukacyjnych. Grzybica jest nie tylko bolesną chorobą, ale także wstydliwą. Istotne zagadnienia związane z tą dolegliwością są zebrane w specjalnie określonych kategoriach, których zadaniem jest ułatwienie wyszukiwania. Ze strony możemy dowiedzieć się, co jest przyczyną zachorowania na grzybicę oraz kto bardzo często jest na nie narażone. Ponadto przedstawia sposoby jej leczenia, przebieg infekcji oraz jej rodzaje. Publikowane treści przekazują także w jaki sposób radzić sobie w przypadku wystąpienia choroby oraz jak dbać o stopy, by chronić się przed grzybicą.
Category:

Date Added: Aug 14, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4