Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24019Top > Zdrowie i uroda > Portale medyczne

Sort By :
Krajowy informator medyczny gdzie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy danych o placówkach medycznych, gabinetach lekarskich, klinikach państwowych jak i prywatnych. Każda wizytówka zawiera opis oferowanych usług medycznych, dokładny adres, często adres e-mail, a także godziny przyjęć. Jeśli jesteś lekarzem, lub prowadzisz firmę oferującą usługi
medyczne lub sprzedającą lekarstwa czy suplementy diety możesz w naszym informatorze utworzyć szybko i za darmo prezentację swojej oferty. chcesz już teraz za darmo dodać opis swojej strony i czekać spokojnie na to jak będzie rosnąć jej oglądalność.
Category:

Date Added: Sep 6, 2010 Hits: 12 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Chcesz dobrze dbać o kwiaty, zawiązać krawat albo szukasz sposobu na założenie lokaty? A być może po prostu szukasz nieskomplikowanych porad na każdą okazję? Na 1000rad.pl znajdziesz porady i wskazówki z niemal każdego aspektu życia: prawo, planowanie i pielęgnacja ogrodu, podróżowanie i wiele innych. Wszystkie publikowane na 1000rad.pl rady są weryfikowane. Do tej pory opublikowaliśmy ich ponad trzy tysiące. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Category:

Date Added: Dec 5, 2011 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Wszystkie treningi ćwiczeniowe udostępnione na naszej stronie internetowej zostały opracowane przez uznanych ekspertów w tej dziedzinie. Każda z Pań, bez względu na wiek czy stan zdrowia powinna wiedzieć jak ważne są dla niej mięśnie Kegla. Dobrze wyćwiczone, pozwalają na normalne życie bez obawy na przykład o nietrzymanie moczu. Na naszej stronie internetowej dostępne są różnego rodzaju treningi. Zaprezentowane tam ćwiczenia zostały sprawdzone pod względem skuteczności, która jest zadziwiająco wysoka. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się na ten temat więcej, to odwiedź nasz portal. Korzystanie z naszych programów jest w pełni darmowe.
Category:

Date Added: Feb 20, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą warszawskiej kliniki Linea Corporis. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe opisy zabiegów, efektów jakie przynoszą, cennik zabiegów oraz zapoznasz się z przygotowanymi przez nas filmami, które łagodnie wprowadzą Cię w przyjazny świat naszej placówki. Wiemy, że jeśli planujesz pierwszy zabieg czujesz stres, być może wstyd z powodu niedoskonałości. U nas możesz o tym wszystkim zapomnieć. Zapraszamy.
Category:

Date Added: Apr 2, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Wózki inwalidzkie dziecięce to portal, który został stworzony przez rodziców dzieci niepełnosprawnych dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców. Wózki specjalne dziecięce to bardzo potrzebne i równie często dobierane pod indywidualne zamówienie pierwsze wózki inwalidzkie dla dzieci. W serwisie wózki inwalidzkie dziecięce staramy się doradzać jaki wózek inwalidzki będzie dla dziecka najwygodniejszy i z którego będzie mógł korzystać przez kilka sezonów. Wózki dziecięce to nie tylko wózki inwalidzkie, na rynku jest szeroka oferta spacerówek specjalnych, które posiadają ogromną liczbę opcji dodatkowych. Do wózków inwalidzkich dziecięcych produkowane są specjalne siedziska anatomicznie dobrane pod wymiar dziecka, specjalne poduszki materacyki czy paski do mocowania. Wózki inwalidzkie specjalne przeznaczone dla dzieci niepełnosprawnych to główny temat poruszany w naszym serwisie, oprócz tego udzielamy również porad na tematy związane z dofinansowaniem zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.
Category:

Date Added: May 8, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Przedsiębiorstwo Sulphur specjalizuje się w oferowaniu artykułów, których zadaniem jest polepszenie zdrowia a także urody. Dzięki dużej różnorodności towarów każdy klient może dobrać właściwy dla siebie produkt. Zapewniamy doradztwo naszych konsultantów w zakresie wyboru. Oferujemy sposobność rozmowy telefonicznej albo korespondencji mailowej. Wszystkie nasze produkty są pochodzenia naturalnego. Wytwarzamy je z surowców, które zostały uzyskane w uzdrowisku. Dzięki temu możemy zapewnić ich wysoką skuteczność oraz świetną jakość. Polecamy skorzystanie z naszej oferty.
Category:

Date Added: Jan 3, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal http://zaszczepsiewiedza.pl powstał po to, by rozpowszechniać cenną wiedzę i prowadzić kampanie społeczne odnośnie obowiązkowych jak i też dobrowolnych szczepień. Szczepienia bowiem na dzień dzisiejszy pozostają nadal najważniejszym sposobem na uniknięcie wielu niebezpiecznych schorzeń i zakażeń. Na pewno więc pozyskanie tej wiedzy będzie odpowiednim krokiem ku zwiększeniu swojego poziomu zdrowia i bezpieczeństwa na co dzień. Pełna wiedza na ten temat pozwoli na racjonalne podejmowanie decyzji i podejście pro zdrowotne.
Category:

Date Added: Sep 6, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4