Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24019Top > Zdrowie i uroda > Wzrok

Sort By :
Witamy ciepło na platformie oprawki-okuarowe.pl należącej do jednostki Furdal Fashion dysponującej siecią ekskluzywnych salonów optycznych w Białymstoku. Jesteśmy fachowcami, którzy pomogą Państwu złączyć perfekcyjną ostrość widzenia z fascynującym, nieprzeciętnym i ładnym wyglądem. Bardzo dobrze wiemy, iż okulary powinny mieć na tyle wszechstronny wygląd, tak aby pasowały do różnorodnych strojów oraz przeróżnych sytuacji. Stąd oferujemy Państwu rozległą paletę szkieł i modnych opraw okularowych wiodących, zagranicznych jak również Polskich producentów, soczewki kontaktowe, okulary do komputera plus kolosalny dobór okularów przeciwsłonecznych i innych akcesoriów do okularów.
Category:

Date Added: Oct 29, 2012 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli potrzebujesz okularów zważywszy na słabowity wzrok zapraszamy Cię do wypróbowania oferty naszego salonu optycznego w Lublinie, w którym skontrolujemy twój narząd wzroku, lecz również wspomożemy dobrać stosowne oprawki wiodących marek. Używamy sprzętu najwyższej klasy, gwarantując naszym interesantom satysfakcję a także fachowe podejście. Mamy ogromne doświadczenie. Nasz optyk wykonuje także okulary przeciwsłoneczne, abyś w każdym calu potrafił zatroszczyć się o własny wzrok podczas lata. Zachęcamy Ciebie do skontaktowania się z naszym optykiem.
Category:

Date Added: Aug 8, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Bydgoski Zakład Optyczny Żuchowscy to firma prowadząca profesjonalny sklep internetowy z okularami. W ofercie znajdą Państwo między innymi okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne, soczewki kontaktowe (miesięczne i jednodniowe), oprawy okularowe oraz akcesoria do okularów. Jako sklep z długoletnim doświadczeniem zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają się optyce i optometrii. Zapraszamy do naszego sklepu mieszczącego się w Bydgoszczy.
Category:

Date Added: Mar 2, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Klinika Oftex - czeska Klinika w miejscowości Pardubice, specjalizująca się w operacjach zaćmy (katarakty). Koszt zabiegu usunięcia zaćmy, w ramach dyrektywy transgranicznej, podlega zwrotowi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dodatkowym atutem operacji zaćmy w Czechach jest kompletny brak kolejek. Profesjonalna, specjalistyczna opieka okulistyczna doświadczonego zespołu specjalistów. Pokonaj zaćmę razem z OFTEX i już dziś zapisz się na operację. Pozwól, a otworzymy Twoje oczy!
Category:

Date Added: Feb 13, 2017 Hits: 1 Rating: 5.00 Votes: 1

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4