Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24019Top > Zdrowie i uroda > Sprzęt medyczny

Sort By :
F.H.U. DREW MIEBI Sklep ortopedyczno-medyczny. Zajmujemy się sprzedażą produktów medycznych, ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Prowadzimy sprzedaż sprzętu drogą wysyłkową oraz w sklepie stacjonarnym w Łapczycy k/Bochni. Pomagamy w wypełnianiu wniosków (PCPR, MOPS, PFRON) umożliwiających otrzymanie refundacji i dofinansowania do potrzebnego sprzętu.
Realizujemy wnioski na dofinansowanie z MOPS, PCPR i PFRON.
Category:

Date Added: Oct 18, 2010 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Sklep i-Medyczny.pl firmy VITA-SPRZĘT ma w ofercie m.in.: sprzęt rehabilitacyjny (w tym wózki, kule, ortezy, stabilizatory, przyrządy do ćwiczeń), sprzęt medyczny (w tym stetoskopy, ciśnieniomierze, termometry, bańki bezogniowe), opatrunki, a także lampy medyczne, odzież i obuwie medyczne. W ofercie znajduje się lignina produkowana w Rzeszowie, a także produkty przeznaczone dla osób z inkontynencją (nietrzymaniem moczu/kału), tj.: pieluchy, pieluchomajtki czy podkłady. VITA-SPRZĘT jest przedstawicielem firmy BATIST s.r.o.
Category:

Date Added: Feb 16, 2011 Hits: 9 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Sprzedajemy łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne renomowanych firm. Poza sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych sprzedajemy też podnośniki dla niepełnosprawnych, schodołazy, pionizatory, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, ortezy i wiele innych . Zakupione u nas przedmioty dostarczamy bezpłatnie wysyłką kurierską na terenie całego kraju. Realizujemy wnioski NFZ.
Category:

Date Added: Mar 16, 2011 Hits: 15 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Lazarus to profesjonaliści dbający kompleksowo o swoich klientów. Zdobywając kolejne doświadczenia osiągamy wysokie standardy usług oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Dotychczasowa współpraca z naszymi Partnerami owocuje ich rosnącym zaufaniem i zadowoleniem. Zapraszamy do współpracy!
Firma o profilu fizjoterapeutyczno - sportowym. Dystrybucja wysokiej jakości artykułów wykorzystywanych w fizjoterapii.
Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość i spełniają oczekiwania odbiorców, na rynku polskim korzystają z nich z powodzeniem nasi Partnerzy.
Świadomi zagrożeń związanych z czynnym trybem życia stajemy naprzeciw problemom ludzi, którzy cenią sobie ruch.
Category:

Date Added: May 5, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W sklepie internetowym LBTM.com.pl można zamówić doskonałej jakości przyrządy medyczne, a przede wszystkim pulsoksymetry oraz monitory do EKG. W naszej bogatej ofercie występują między innymi: pulsoksymetr napalcowy oraz ręczny. Dzięki nim można w łatwy sposób ocenić tętno, a także utlenianie krwi. Każdy dostępny produkt z naszego sklepu posiada duże zdjęcie i szczegółowy opis. Zamieszczamy również koszt przesyłki i podajemy wagę danego produktu. Zapewniamy przystępne ceny oraz bardzo dobre jakościowo przyrządy medyczne, co potwierdzają dodawane gwarancje. Dokonywanie zakupów w naszym sklepie jest szybkie i niekłopotliwe. Zapraszamy do zapoznawania się z naszą ofertą prywatne przychodnie, szpitale, a także lekarzy posiadających własne gabinety lekarskie.
Category:

Date Added: Aug 19, 2011 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Rudimex współpracuje z pracowniami protetycznymi zaopatrując je w nowoczesne, sterowane mikroprocesorem, wtryskarki automatyczne i półautomatyczne do wykonywania częściowych i całkowitych protez zębowych z materiałów termoplastycznych m.in wtryskarki Sabilex. Firma zaoopatrza się w produkty ze znanych i cenionych firm na całym świecie, oferując je swoim klientom. Oferujemy ponadto: materiały stomatologiczne, materiały protetyczne oraz materiały do fotografii w stomatologii. Użytkownicy produktów, dostarczanych przez firmę Rudimex mają pewność, że są wyposażeni w najlepszej jakości sprzęt. Szybka i fachowa obsługa oraz sprawny serwis techniczny sprawia, że firma ma bardzo dobrą renomę na polskim rynku i cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród techników dentystycznych.
Category:

Date Added: Sep 7, 2011 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Przyrząd użytkuje technikę zgrzewania folii termokurczliwej, która zezwala na szybkie i dogłębne ochrona butów o wszelkim układzie i formacie.Zdolność produkcyjna urządzenia także niski wydatek eksploatacji sprawiają, że CleanStep to jest świetne wyjście w laboratoriach, zakładach farmaceutycznych i przemyśle spożywczym.CleanStep to zaawansowana technologia, jaka stanowi dynamiczną, oszczędnościową oraz ekologiczną alternatywę dla zwykłych ochraniaczy obuwia.
Category:

Date Added: Apr 24, 2012 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Wyciszając się, oczyszczając umysł z niepotrzebnych myśli i trosk, pozwalamy samym sobie dostroić się do naturalnej harmonii świata. Zrelaksowani, wyciszeni, z rozpieszczonym ciałem i duszą możemy powrócić do tempa dnia codziennego.Naszym celem jest pomóc Państwu uzyskać ten spokój, przez sprzyjające temu otoczenie, życzliwość i profesjonalną obsługę.
Category:

Date Added: Oct 29, 2012 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma LUKSELL powstała w 2011 roku i od samego początku zajmuje się produkcją oraz dystrybucją apteczek pierwszej pomocy wg. norm DIN 13164 i DIN 13157. Nasza oferta obejmuje między innymi apteczki: samochodowe, autobusowe, biurowe, ochrony osobistej, turystyczne, przemysłowe, dla szkół, urzędów i służb mundurowych. Sukcesywnie staramy się powiększać naszą ofertę o coraz to nowsze produkty takie jak np. kamizelki ostrzegawcze, trójkaty ostrzegawcze, koce termiczne, opaski odblaskowe, gaśnice 1kg.
Category:

Date Added: Jun 6, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Oferujemy sprzęt medyczny i jednorazowy. Nasze usługi są dopasowane do potrzeb pacjentów.
Usługi:
- sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego
- dzierżawa sprzętu medycznego wraz usługą logistyczno-serwisową
- wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego
- serwis aparatury medycznej.

Oferta Wypożyczalni:
 wypożyczenie sprzętu medycznego
 dowóz sprzętu
 montaż sprzętu, instruktaż
 doradztwo
Category:

Date Added: Jul 29, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4