Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24019Top > Zdrowie i uroda > Uzdrowiska i sanatoria

Sort By :
Zapoznaj się ofertą BEZPŁATNEJ PREZENTACJI swojej placówki/gabinetu w serwisie medycznym ZdrowieDlaWszystkich.pl to portal medyczny z bazą ponad 15 000 placówek medycznych oferujących usługi w zakresie hospitalizacji, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz podstawowej, ale są tu także prezentacje gabinetów lekarskich, sanatoriów i diagnostyki laboratoryjnej. W bazie znajdują się wyłącznie prezentacje placówek medycznych. W ten sposób, osoba poszukująca miejsca leczenia, procedury medycznej będzie mogła skutecznie zapoznać się z ofertą placówki i skontaktować się z nią w celu ustalenia szczegółów terapii. Wyszukiwarka umożliwia nam swobodny wybór słów kluczowych (np. poród Kielce, plastyka napletka Wałbrzych, chirurgia plastyczna itp.). Zaawansowane wyszukiwanie odbywa się wg. określonych kategorii: szpitale, poradnie specjalistyczne, podstawowa opieka zdrowotna, pogotowie i inne. Istnieje także możliwość wyboru specjalności medycznej: anestezjologia, balneologia, chirurgia, chirurgia plastyczna, chirurgia dziecięca, choroby wewnętrzne, choroby zakaźne, dermatologia, diagnostyka, ginekologia i położnictwo, immunologia i genetyka, medycyna pracy, neurologia, okulistyka, onkologia, ortopedia, otolaryngologia, pediatria, psychiatria, psychologia, radiologia, rehabilitacja, reumatologia, stomatologia, rehabilitacja, urologia.
Category:

Date Added: Feb 8, 2011 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serwis www.kuracjuszpolski.pl adresujemy seniorom oraz osobą interesującym się lecznictwem. Warto do nas zajrzeć, gdyż znajdą tu Państwo nie tylko bardzo dobrą wyszukiwarkę ośrodków Spa i sanatoriów ale i ciekawe artykuły o bogatej tematyce. Na stronie istnieje możliwość pobrania bezpłatnego wydania gazety kuracjusz polski, znajdą Państwo również ciekawe informacje na temat miejscowości uzdrowiskowych, w których również otrzymacie zupełnie za darmo naszą gazetkę. Ponad to dużo przepisów dla osób smakujących pyszną i zdrową kuchnię. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu!
Category:

Date Added: Apr 20, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Posiadasz kłopoty z otyłością? Niepokoisz się o swoje serce? Zapraszamy na urlop zintegrowany z zabiegami odnowy biologicznej i rehabilitacyjnymi w sanatorium. Nie czekaj więc i zrób użytek z rozległego spektrum usług ZUK S.A. Jest to najbardziej okazały w Polsce zespół leczniczy, którego sanatoria funkcjonują w Kudowie-Zdrój, Dusznikach i Polanicy-Zdrój. Każdy z kurortów wyróżnia się zróżnicowanym klimatem, dostępem do zdrojów mineralnych oraz ogromną liczbą wykonalnych odnów biologicznych.

Wszystkie uzdrowiska ZUK S.A. gwarantują klientom usługi oraz zakwaterowanie na europejskim poziomie. Charakteryzujemy się jednoczeniem medycyny uzdrowiskowej z nowoczesnymi założeniami rehabilitacyjnymi. Gdy odwiedzisz to sanatorium, masz pewność, iż poprawisz jakość Twojego zdrowia, poprawisz wydolność organizmu, przeobrazisz własny wizerunek, a także przywrócisz w sobie wigor i radość z życia. Nasze sanatoria uzdrowiskowe oczekują na Państwa, zapraszamy serdecznie.
Category:

Date Added: May 16, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Portal zawiera wszystkie potrzebne informacje dla osób wybierających się do uzdrowiska lub sanatorium na terenie Polski. Opisy oraz zdjęcia uzdrowisk pomagają w szerszym poznaniu danej miejscowości uzdrowiskowej. Opis prowadzonego leczenia i rehabilitacji. Sanatoria, pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne są dodawane bezpłatnie do naszej bazy teleadresowej. Znajduje się tu również: forum kuracjusza, przewodnik kuracjusza, niezbędnik kuracjusza w których znajduje się baza wiedzy zarówno odnoście poszczególnych miejscowości jak i danych regionów uzdrowiskowych. Zapraszamy.
Category:

Date Added: May 16, 2011 Hits: 7 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Salus Bonus Zdrowotne Wczasy Odchudzające,
Nasza oferta obejmuje 2-tygodniowe zdrowotne wczasy odchudzające oparte na diecie dr Ewy Dąbrowskiej, ale bez ograniczeń ilościowych.
Posiłki przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem, z miejscowych, ekologicznych produktów, nie zawierają konserwantów, a doprawiać je można naturalnymi przyprawami i ziołami.
Naszym celem jest zapoznać uczestników wczasów z zasadami utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego, które mogą zmienić Państwa dotychczasową filozofię życia...zdrowe i umiejętne odżywianie, ruch, kontakt z naturą, relaks czyli coś dla ducha i ciała!

Oferowana dieta owocowo-warzywna wsparta jest zajęciami sportowymi, które są niezbędnym składnikiem oczyszczania i odnowienia organizmu a także spotkaniami z trenerem rozwoju osobistego, aby zmotywować uczestników do odstąpienia od niewłaściwych nawyków żywieniowych.
Wypoczynek w połączeniu z poprawą i rewitalizacją organizmu.
Category:

Date Added: Sep 7, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jodłowa Dolina jest Ośrodkiem opiekuńczo - rehabilitacyjnym położonym w malowniczej wsi Jodłów nieopodal Międzylesia na Dolnym Śląsku. Wyjątkowo malownicze otoczenie sprzyja dobremu samopoczuciu i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Zapewniamy najwyższe standardy całodobowej opieki nad osobami starymi i chorymi na Alzheimera. Nasz dom spokojnej starości powstał z chęci niesienia pomocy osobom w podeszłym wieku, z demencją starczą, niepełnosprawnym ruchowo. Starając się zapewnić kompleksową opiekę zatrudniamy wykwalifikowany zespół medyczny składający się z pielęgniarek, opiekunek, rehabilitantów, psychologa. Nasi podopieczni objęci są opieką lekarzy, którzy regularnie odwiedzają nasz Dom seniora.
Category:

Date Added: Sep 9, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ciechocinek

CIECHOCINEK - UZDROWISKO DLA KAŻDEGO

Ciechocinek to miejscowość ceniona szczególnie ze względu na swoje walory zdrowotne. Duża baza sanatoriów zachęca do wizyt seniorów mających na celu poprawę swojego zdrowia lub osoby potrzebujące pilnej rehabilitacji. Niemniej obecność hoteli z dużą bazą rozrywkową powoduje, że ciekawie mogą tu spędzić czas zarówno pary jak i całe rodziny.

SANATORIUM W CIECHOCINKU

Jednym z obiektów sanatoryjnych, który ze względu na dobrą renomę cieszy się dużym zainteresowaniem jest Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego. W Sanatorium spotkamy się z miłym przyjęciem. Kuracjusze bardzo często wspominają o życzliwości całego personelu i profesjonalizmie kadry fizykoterapeutów. Przy tej okazji nie można nie wspomnieć o jakości bazy zabiegowej. W ośrodku oferowanych jest około 50 zabiegów leczniczych. Główne profile lecznicze obejmują choroby układu oddechowego, krążenia, nerwowego i skóry, a także narządu ruchu (stawy, kręgosłup).
Category:

Date Added: Jan 15, 2017 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4