Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24075Top > Transport > Spedycja i logistyka

Sort By :
Usługi transportowe są głównymi działaniami jakimi zajmuje się firma Prologus z Warszawy.
W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się także specjalne magazyny wysokiego składowania, ulokowane na terenie całego kraju. Dzięki sporemu doświadczeniu, Prologus Sp. z .o.o. może zapewnić najwyższą jakość oferowanych usługoraz bezpieczeństwo wraz z błyskawiczną realizacją zlecenia. Odwiedź stronę internetową, aby zapoznać się z pełną ofertą frimy.
Category:

Date Added: Jun 17, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jako firma zajmująca się spedycją i transportem produktów i paczek, proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasz atut, to przede wszystkim terminowość, w każdej sytuacji jesteśmy u Partnera na czas. A przy tym cechuje nas elastyczność, dysponujemy różnorodnymi środkami transportu. Nasze funkcjonowania obejmują w tej chwili cały kraj, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować współpracę Kontrahentom z każdego regionu. Wystarczy zaznajomić się z naszą propozycją, zadzwonić do nas a potem cieszyć się owocną i niedrogą współpracą.
Category:

Date Added: Aug 26, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Niniejsza strona internetowa przedstawia profil naszej firmy, działającej w Krakowie, Gdańsku i Dąbrowie Górniczej, która kompleksowo zajmuje się logistyką magazynową i dystrybucją. Znajdziemy tutaj dokładny opis dostępnych magazynów (obecnie 7R Solution udostępnia ok. 18000 miejsc paletowych w dwóch magazynach) który obejmuje ich lokalizację, metraż, wyposażenie, a także standard przyjmowania towaru. Dostępne jest również szczegółowy spis usług dodatkowych, które wchodzą w skład oferty, a do których zalicza się np. etykietowanie, foliowanie, usługi celne. Zachęcamy do kontaktu!
Category:

Date Added: Oct 30, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

TSH Polmar od wielu lat świadczy usługi transportowe o zasięgu międzynarodowym. Siedziba firmy znajduje się na Dolnym Śląsku, w Bolesławcu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nabyć pracownikom wysokie kwalifikacje, dzięki temu oferowany przez firmę transport i spedycja międzynarodowa prezentują naprawdę wysoki poziom. Firma transportowo spedycyjna zapewnia terminowe dostawy oraz bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Jest wiarygodnym partnerem biznesowym wielu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.
Category:

Date Added: Feb 3, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ponadgabarytowy transport ładunków znajdą Państwo w ofercie firmy transportowej Bagat. Działamy w branży przewozowej od 2010 roku. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego zespołu w tak krótkim czasie staliśmy się liderem w organizacji międzynarodowych przewozów multimodalnych. Posiadamy środki do przewozu najróżniejszych towarów, nawet tych ponadgabarytowych. Nasi specjaliści czuwają cały czas nad bezpieczeństwem ładunku oraz jego prawidłowym zamocowaniem. Zapraszamy!
Category:

Date Added: Apr 7, 2014 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Z oferty przedsiębiorstwa Speed sp. z o. o. korzystać mogą firmy spedycyjne, jakie chcą dokonać optymalizacji kosztów użytkowania floty pojazdów. Firma specjalizuje się w instalacji urządzeń GPS, które pozwalają na dokładny monitoring wybranego samochodu przebywającego w drodze. Oprogramowanie komputerowe daje wiele możliwości kontrolowania przebiegu tras pojazdów, ich dokładne rozplanowanie, czy też śledzenie aktualnego przebiegu trasy pojazdu. Dzięki współpracy systemów z przepływomierzami paliwa w oparciu o CAN Expader, właściciele floty mogą natychmiast znaleźć wszelkie straty paliwa z powodu nieplanowanej zmiany trasy, czy też kradzieży paliwa.
Category:

Date Added: May 30, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nic nie boli tak, jak wyłudzone pieniądze lub za darmo wykonana praca. Oszustów musimy unikać, a więc nauczyć się ich rozpoznawać. Blog Wolne Frachty podaje wskazówki, jak sprawdzić nowego kontrahenta, nim zdecydujemy się podpisać z nim intratną dla nas umowę. Przecież nie zawsze współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i stałymi zleceniodawcami. Należy zacząć od rzeczy najprostszej, czyli zweryfikować dokumenty firmy, sprawdzić je na podstawie podanego nr NIP. Poza tym uważaj na niskie stawki. One mogą często oznaczać kłopoty. Bardzo często tanio nie znaczy uczciwie. Autorzy wolnefrachty.pl wspominają również o możliwość okazania się rekomendacją innych firm.
Category:

Date Added: Feb 26, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli szukają Państwo usług przewozowych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Moto-ABC. Oferujemy duży zakres usług powiązanych z transportem międzynarodowym. Działamy bardzo elastycznie, indywidualnie dostosowując zakres współpracy do wyartykułowanych przez klienta oczekiwań. Dbamy o terminowe i bezpieczne dostarczenie każdego powierzonego ładunku. Gwarantujemy wysoką klasę proponowanych usług a także atrakcyjne ceny na poszczególne świadczenia transportowe.
Category:

Date Added: Dec 7, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Fachowy wywóz odpadów to usługa świadczona poprzez spółkę InvestPatterns z Wrocławia. Punktualność, solidność, korzystne ceny to wartości, jakimi się inspirujemy i dzięki jakim zyskaliśmy zaufanie wielu firm ale również osób prywatnych. Warunki współpracy z InvestPatterns udostępniono na witrynie konteneryekspres24.pl, tam też znajdują się wszystkie dane do kontaktu jak i właściwości kontenerów, jakimi pracujemy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane instytucje ale również osoby prywatne, z satysfakcją udzielimy odpowiedzi na wszystkie zadane pytanie.
Category:

Date Added: Jul 29, 2019 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: [< Previous] 1 2


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4