Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24067Top > Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne

Sort By :
Nie znasz profesjonalnego adwokata?

Prezentowana witryna odnosi się do kancelarii prawniczej w centrum Wrocławia.

Kancelaria adwokacka we Wrocławiu działa na dolnośląskim rynku usług prawnych świadczonych przedsiębiorcom, instytucjom publicznym oraz osobom fizycznym z zachowaniem najwyższych światowych standardów. Kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, aczkolwiek współpracuje też z osobami, które potrzebują porad prawnych, jeśli chodzi o prawo karne, jak również inne dyscypliny prawa. Kancelaria świadczy usługi związane z przedstawicielstwem przedsiębiorstw przed sądem, czy też prokuraturą oraz spisywaniem pozwów, czy pozostałych czynności, wiążących się z poradnictwem prawnym.

Kancelaria adwokacka we Wrocławiu prowadzona jest przez prawnika - specjalistę, jest to mianowicie adw. Anna Strumpf-Rybicka. Pani Strumpf-Rybicka ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Uzyskała wpis do Okręgowej Izby Adwokackie w 2005 roku. Specjalizuje się w sprawach
Category:

Date Added: Apr 24, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Michał Koronowski prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Chorzowie wymierzając swoją ofertę w szczególności do osób fizycznych oraz działalności gospodarczych. W szerokim katalogu usług interesanci znajdą na przykład konsultacje prawne dotyczące prawa cywilnego, czy też karnego. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma ekspertami, w tym chociażby z geodetami, adwokat potrafi zaproponować petentom usługi prawne na najwyższym poziomie, w tym także i pomoc przy sporządzaniu umów. W katalogu usług dla przedsiębiorców mieści się również profesjonalna i prowadzona z dużą skutecznością windykacja należności.
Category:

Date Added: May 16, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prawnik Iwo Klisz za pomocą swojego bloga dzieli się merytorycznymi poradami z obszaru spraw o rozwód. Wpisy dotyczą między innymi wykazywania winy współmałżonka, czy też alimentów. Artykuły zamieszczone na stronie posiadają przydatne wskazówki, dzięki jakim petenci będą mogli prawidłowo wysłać wniosek, czy też zorientować się, w jaki sposób mogą kształtować się kontakty każdej ze stron w stosunku do dzieci. Prawo cywilne stanowi główny krąg zainteresowań adwokata, w tym nie jedynie zawodowych, ale też i naukowych. Prawnik występuje także jako pełnomocnik i doradca strony.
Category:

Date Added: Jun 16, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Specjalizująca się w szerokim zakresie prawa Kancelaria Adwokacka, zlokalizowana w Kętrzynie, oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Prowadzimy również postępowania z udziałem różnych organizacji. Zapewniamy personalne i profesjonalne traktowanie wszystkich kontrahentów, z zachowaniem najlepszej klasy wykonywanych usług. Oferujemy Państwu usługi związane z pisaniem nowych lub weryfikowaniem poprawności istniejących umów. Posiadany staż prawniczy to jeden z naszych największych atutów.
Category:

Date Added: Aug 27, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Najlepsze rozwiązania prawne pomoże Państwu wybrać Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewy Paszko, która zapewnia spersonalizowane podejście do każdego kontrahenta. Wieloletnie doświadczenie i kooperacja z doskonale wykwalifikowanymi adwokatami to czynniki oddziałujące na rzetelność usług i odnoszenie sukcesów przez naszą Kancelarię. Wszystkie sprawy traktujemy priorytetowo, gwarantując zleceniodawcom działanie z dużym zaangażowaniem. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Płocku, jednak świadczymy usługi dla klientów na obszarze całego kraju.
Category:

Date Added: Oct 3, 2014 Hits: 1 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Moja kacelaria adwokacka ma swoją siedzibę w Krakowie, a dokładnie w samym centrum Krakowa. Ukończyłam w 2009 roku Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wystepujemy z ramienia naszych Klientów w sądzie jak i prowadzimy kompleksowe doradztwo i obsługę w bieżącej działalności firm.

Specjalizujemy się w:

Prawo dla branży fitness:

- Obsługa klubów fitness,
- Prawo dla trenerów.

Prawo cywilne oraz postępowanie cywilne:

- sprawy związane z obrotem nieruchomościami,
- sprawy cywilne,
- Prawo umów,
- Odzyskiwanie należności.

Prawo obrotu gospodarczego:

- Prawo spółdzielcze,
- Prawo własności intelektualnej,
- Prawo spółek handlowych,
- Prawo międzynarodowe,
- Bieżące doradztwo dla przedsiębiorstw.

Zapraszamyjuż teraz do odwiedzin naszej kancelarii.
Category:

Date Added: Oct 16, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Adwokacka adwokat Anny Piotrowskiej jest specjalistą od prawa rodzinnego i karnego, świadcząc kompleksową obsługę prawną podmiotów fizycznych i gospodarczych. Siedziba kancelarii mieści się na terenie Wodzisławia Śląskiego, natomiast na obsługę mogą liczyć także klienci z sąsiadujących miast – Żor, Jastrzębia-Zdroju, Rybnika, Raciborza i innych. Adwokat Anna Piotrowska prowadzi szereg różnych spraw, z zaangażowaniem realizując powierzone zadania i udzielając kompleksowych porad prawnych. Wysoki profesjonalizm w połączeniu z dużym doświadczeniem to gwarancja satysfakcji klienta.
Category:

Date Added: Oct 16, 2014 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych i Technicznych z siedzibą w Poznaniu skupia doświadczonych specjalistów w zakresie przekładu. Zajmujemy się tłumaczeniem przysięgłym, technicznym, a także symultanicznym. Nasz zespół cechuje się wiedzą, doświadczeniem i dokładnością, a naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz poufność. Nasi Klienci zdają sobie sprawę, jak ważne jest przestrzeganie powyższych zasad i jak wiele może kosztować firmę błąd tłumacza. Dlatego też nie mają wątpliwości, dlaczego warto powierzyć wykonanie tych usług najlepszym. Będzie nam niezmiernie miło powitać w gronie naszych Klientów również Państwa firmę.
Category:

Date Added: Nov 24, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Oferta mojej Kancelarii Adwokackiej skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych - osób fizycznych, jak i do podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą a także spółek.

Formy pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmują zarówno udzielenie jednorazowej pomocy prawnej poprzez udzielenie porady prawnej bądź udzielenie porady prawnej i przygotowanie pisma np. umowy, opinii prawnej, pisma przedsądowego, pisma procesowego, środka odwoławczego jak i w ramach zlecenia prowadzenia sprawy obejmującego reprezentację Klientów przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. W przedmiocie formy świadczonej pomocy prawnej decydujące znaczenie mają indywidualne potrzeby i życzenia Klienta.
Category:

Date Added: Jan 13, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Tomasz Kidawa kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie odszkodowawczym w tym po błędach lekarskich, medycznym. W ofercie znajduje się obsługa w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, pracy, spadkowego oraz spraw rozwodowych. Kancelaria współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, posiada doświadczenie w obsłudze publicznych i niepublicznych placówek leczniczych i firm farmaceutycznych
Category:

Date Added: Jan 22, 2015 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: [< Previous] 1 2 3 4 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4