Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24040Top > Zdrowie i uroda > Medycyna naturalna

Sort By :
Lekarz Medycyny chińskiej dr Tadeusz Błaszczyk

Informacje o książkach, publikacjach i kursach medycyny chińskiej, które prowadzi dr Błaszczyk, tj. akupunktura, akupresura, dietetyka chińska i diagnostyka z pulsu, ziołolecznictwo.
Na stronie można zakupić w sklepie internetowym podręczniki Medycyny chińskiej autorstwa dr Błaszczyka.
Tutaj także są umieszczone informacje na temat przyjmowania pacjentów w Polsce.
Na stronie znajduje się Katalog Ziół z ogrodu w Hamm, ich sposób uprawy i zastosowanie.

Zapraszam serdecznie na moją stronę www.drTadeuszBlaszczyk.pl
Category:

Date Added: Jun 14, 2013 Hits: 27 Rating: 5.00 Votes: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ogromna propozycja artykułów to jeden z naszych atutów, który odróżnia nas na tle pozostałych sklepów. Oferujemy wysokiej jakości artykuły ortopedyczne, które świetnie nadają się dla osób intensywnie uprawiających sport czy także dla osób z przepisaną rehabilitacją.
Pośród naszej propozycji dostępne są produkty potrzebne dla osób starszych czy też dla osób leczących się. Dzięki naszym artykułom mogą Państwo ulżyć sobie w cierpieniach, a głównie poprawić swoje zdrowie. Dlatego też, każdy kto potrzebuje pomocy ortopedycznej, powinien zajrzeć do naszego sklepu. Nie tylko obszerna oferta, ale także bardzo dobra obsługa powinna Państwa zachęcić.
Category:

Date Added: Jun 14, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej pacjentom objętych opieką gwarantuje: całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską stacjonarnie oraz w domu chorego, leczenie farmakologiczne, leczenie odleżyn i trudno gojących się ran, leczenie obrzęku limfatycznego, żywienie dojelitowe, respiratoterapię i tlenoterapię, rehabilitację (fizykoterapia, kinezoterapia), wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe oraz wypożyczanie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pacjentom objętych opieki domową.
Category:

Date Added: Jun 26, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Najczęściej wybierane mieszanki ziołowe a także zdrowa żywność to towary, które występują w ciągłej sprzedaży sklepu internetowego Evital. Klienci odnajdą w prowadzonej przez nas firmie preparaty, które pomogą na wiele przypadłości. Zapewniamy fachową pomoc przy doborze artykułów. Przygotowana propozycja asortymentowa jest na bieżąco dostosowywana do zmieniających się oczekiwań klientów. Ponad dwudziestoletnia tradycja naszej firmy jest potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu działania. Zapraszamy Państwa do wizyty w naszych stacjonarnych placówkach, znajdujących się w stolicy Wielkopolski.
Category:

Date Added: Nov 25, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasze Centrum Medyczne po kilku latach leczenia dolegliwości takich jak: chrapanie w trakcie snu, czy też bezdech senny, stworzyło specjalistyczną jednostkę, zajmującą się właśnie ich leczeniem. Posiada ona najnowocześniejszy na rynku sprzęt medyczny i świetnie przeszkolony personel, wąsko wyspecjalizowany w tym rodzaju leczenia. Swoje zabiegi wykonuje najnowszymi, bezbolesnymi metodami, jakie dostępne są na rynku (m.in. metodą koblacji). Zachęcamy do zapoznania się z metodami leczenia i skorzystania z naszych usług.
Category:

Date Added: Dec 19, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Przedstawiamy Państwu jeden z najbardziej wyspecjalizowanych sklepów oferujących urządzenia pomagające

niwelować problem bezdechu. W naszym sklepie znajdą Państwo aparaty na bezdech senny, maski CPAP,

akcesoria i wiele innych. Ponadto nasi doradcy pomogą dobrać sprzęt do Państwa potrzeb. Na stronie znajduje

się również szereg artykułów objaśniających problem a także sposoby radzenia sobie z nim. Chcemy jak

najbardziej przybliżyć naszym klientom możliwe rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu

doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy na http://autocpap.pl/.
Category:

Date Added: Jan 13, 2015 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strona poświęcona zdrowemu odżywianiu ,coraz więcej ludzi zaczyna być świadomych ze to co jemy w pierwszej kolejności wpływa na nasze zdrowie zarówno psychiczne ja i fizyczne.Sklep ze zdrową żywnością ma przyjemność zaoferować bio żywność która jako pierwsza stanie w obronie waszego zdrowia,ale nie tylko żywność ogromny wpływ na nasze zdrowie ma tez chemia której używamy kosmetyki,chemia domowa,wszystko to nam zagraża powinniśmy wrócić do natury i zacząć używać tylko sprawdzone naturalne produkty.Wnaszym sklepie znajdziecie to wszystko zarówno dla dorosłych ja i dla tych najmłodszych bo o nich powinniśmy przedewszystkim zadbać
Category:

Date Added: Dec 26, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli borykają się Państwo z takimi problemami jak bezsenność, depresja, nerwice, psychozy albo różnego rodzaju uzależnienia to warto skontaktować się z Centrum Zdrowia i Psychoterapii z Warszawy. Zapewniamy Państwu pomoc na wysokim poziomie i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie naszych pacjentów. Proponujemy specjalistyczną pomoc psychiatry, psychologa i terapeutów. Zapraszamy również do wzięcia udziału w proponowanych przez nas szkoleniach dla firm. Promujemy również zdrowy styl życia.
Category:

Date Added: Dec 26, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasz sklep internetowy oferuje indyjskie przyprawy i kosmetyki, naturalne suplementy diety, roślinne oleje spożywcze, olejki kosmetyczne i do masażu, henny, orientalne przyprawy oraz książki na temat jogi, ajurwedy i zdrowego trybu życia. W ofercie mamy sporo produktów wegańskich. Żeby ułatwiać zakupy osobom będącym na diecie roślinnej oznaczamy w sklepie wszystkie produkty, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Jeśli chcesz zrobić zakupy stacjonarnie, możesz nas odwiedzić na krakowskim Kazimierzu. Nasz sklep znajduje się przy ulicy Dajwór 14/02.
Category:

Date Added: Sep 6, 2016 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Autoryzowany Dystrybutor Fohow Polska - z nami poznasz produkty Fohow najwyższej jakości, które warto zastosować, żeby cieszyć się zdrowiem swoim i swoich bliskich. Preparaty stosowane są profilaktycznie - aby zapobiegać powstawaniu chorób, aby wzmacniać i zwiększać odporność. Stosowane są również w stanach chorobowych - na przykład połączenie Kordicepsu z Linchzhi działa podobnie do antybiotyku, działa antybakteryjnie, ale też przeciwwirusowo. Odwiedź Sklep Internetowy Fohow.
Category:

Date Added: Jul 23, 2017 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: [< Previous] 1 2


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4