Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24021Top > Komputery > Strony internetowe

Sort By :
Technologie obrazowania 3D zdobywają coraz większą popularność. Trzeci wymiar na dobre zagościł już w kinach i coraz śmielej wkracza do domów w postaci telewizorów, laptopów, czy monitorów komputerowych. W internecie wprawdzie dotychczas podejmowano sporadyczne próby budowy witryn 3D w oparciu o technologię anaglifową, jednak technika ta nie pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów na miarę XXI wieku. Rozwój technologii 3D umożliwił tymczasem wprowadzenie kinowych technik polaryzacyjnych i migawkowych do sprzętu popularnego. Podobnie, jak kino, internet wkrótce również przeniesie się w trzeci wymiar. Dlatego EnterA Copywrite wprowadza do oferty projektowanie graficzne oraz budowanie stron www w nowoczesnych technikach trójwymiarowych - polaryzacyjnej (pasywnej) i migawkowej (aktywnej). Jednocześnie, jako jedna z pierwszych firm na świecie, mamy przyjemność zaprezentować trójwymiarową wersję naszej strony www, wykonaną w całości w polaryzacyjnej, kinowej technologii 3D.
Category:

Date Added: Oct 7, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zapraszamy do naszej firmy która mieści się w Gliwicach przy ulicy Karolinki 58 która zapewni konkurencyjne ceny oraz spokojny sen w czasie gdy Państwa strona będzie sprawnie reklamować się w sieci. Dual System specjalizuje się w tworzeniu serwisów i stron WWW, zajmuje się animacjami flash jak i programowaniem w systemie CMS, reklamą wizualna oraz grafiką. Dzięki nowatorskiej strukturze organizacyjnej jesteśmy w stanie szybko i skutecznie odpowiedzieć na każde wyzwanie, oferując konkurencyjny produkt wysokiej jakości. Jeżeli potrzebują Państwo oryginalnej i nowoczesnej strony WWW oraz bezawaryjnego serwisu, który na bieżąco dba o jej modernizację i aktualizuję a ponadto chcą Państwo na tym zaoszczędzić czas i pieniądze.
Category:

Date Added: Nov 17, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma IGIS to grupa pasjonatów wykorzystujących nowoczesne udoskonalenia filmowe i animacyjne, dzięki którym robione są oryginalne i wysokiej jakości filmy reklamowe. Klient ustala metody produkcji, animację i efekty specjalne. IGIS para się również grafiką internetową doskonaląc w ten sposób między innymi prosperujące serwisy. W dobie Internetu interfejs graficzny posiada ważną rolę i jest niezastąpioną wizytówką przedsiębiorstwa.
Category:

Date Added: Nov 17, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza firma zajmuje się projektowaniem stron i serwisów internetowych zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw jak i stron indywidualnych czy też hobbystycznych. Staramy się aby stworzona przez nas strona w jak najkrótszym czasie znalazła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google. Prowadzimy również sprzedaż i naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów.
Category:

Date Added: Dec 5, 2011 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W tych czasach działalność bez porządnej witryny www nie ma dużych szans rozwoju. Safi Studio to poważna agencja interaktywna umożliwiająca: projektowanie stron www, szybki hosting stron www, profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych i nabycie domen. Od 2008 systematycznie podnosimy jakość oferowanych usług, dzięki czemu osiągnęliśmy przychylną opinię wśród naszych kontrahentów. Dużym wyborem wśród wykonywanych usług cieszy się powiązanie tworzenia strony www oraz pozycjonowania. Agencja reklamowa Safi Studio to najlepszy początek w kierunku do zdobycia renomy Twojej firmy w internecie. Zaufaj specjalistom od reklamy i zobacz tworzenie stron www największej próby.
Category:

Date Added: Dec 13, 2011 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Książka-Internetowa.pl jest Firmą ,której misją jest dostarczanie efektywnych rozwiązań reklamowych dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Świadczymy usługi::
- tworzenia wizytówek firmowych wyszukiwanych za pomocą haseł kluczowych bezpośrednio z poziomu wyszukiwarek Google
- tworzymy profesjonalne strony www w abonamencie
- tworzymy strony internetowe z cms
- prowadzimy kampanię linków sponsorowanych Google Ad Words
- zakładamy, prowadzimy profesjonalne fan page firmowe na portalu społecznościowym Facebook
- doradzamy jaka reklama internetowa dla Państwa firmy jest najskuteczniejsza
Zespół naszych doradców pracując w branży reklamowej yellow pages od wielu lat jest w stanie Państwu zaproponować najskuteczniejsze rozwiązanie w internecie.
Category:

Date Added: May 21, 2012 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W Da Vinci Studio zajmujemy się projektowaniem zaawansowanych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się na obszarze biznesowym. Nasza oferta to przede wszystkim pisanie aplikacji na Facebooka, bez których nie ma dzisiaj mowy o nowoczesnym biznesie. Jesteśmy po to aby proponować najlepsze rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Jako Web Software House wykonujemy nie tylko tworzenie aplikacji Facebook, ale także obsługujemy systemy ERP oraz platformy e-learningowe. Proponowane przez nas aplikacje Facebook są bardzo użyteczne ze względu na dużą popularność portali społecznościowych i ich ważną rolę w kreowaniu wizerunku firmy.
Category:

Date Added: Feb 22, 2013 Hits: 1 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Chyba każdy pamięta wielogodzinne potyczki w Mario, czy okrzyki "dawaj czerwonego" podczas gry na 2-uch padach w "czołgi". W dniu dzisiejszym pozwoliłem sobie uruchomić kolejny dział z grami NES i przypomnieć wam wszystkim jak to było ;)

Zapraszam do zabawy ;)
Początki bywają trudne, prosimy o wyrozumiałość strona dopiero raczkuje, lecz w niedługim czasie obiecuje stworzyć z niej prawdziwe centrum rozrywki.... w miarę możliwości (wolny czas) strona będzie uzupełniana. O istotnych zmianach będę informował za pomocą newsów na stronie. Zapraszam do testowania i składania uwag ;)
Category:

Date Added: Mar 4, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony internetowe to ekspresowy kanał informacyjny.W sieci pełnią funkcję tradycyjnych wydawnictw papierowych.Jednak mają nad nimi istotną przewagę - są dostępne o dowolnej porze i z dowolnego usytuowania na świecie.Czy szukasz nowego projektu strony internetowej dla Twojej firmy, czy też nowego designu swojej starej witryny lub logo, jestem tu aby sprostać Twoim kryteriom.
Nie ma jednorodnego, uniwersalnego rozwiązania na zaprojektowanie witryny internetowej, każdy odbiorca ma inne kryteria, dlatego do każdego użytkownika który zwraca się do mnie z zapytaniem o stworzenie strony www odnoszę się jednostkowo, aby zbudować projekt, który jest właściwy dla niego i zgodny z jego ideą.W razie wszelkich pytan proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Category:

Date Added: Mar 20, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Chcesz solidnych oraz trwałych kartonów? Zachęcamy do zaznajomienia się z bogatą ofertą firmy Master Pack, który bardzo szybko powiększa rodzaj świadczonych usług, ciągle od lata 96. Do realizacji wszelkich zleceń używamy z solidnej jakości materiałów oraz niezawodnego sprzętu. Posługujemy się techniką fleksograficzną, która zezwala na w pełni dobre rezultaty. Mamy bardzo dobre kompetencje i {odznaczamy|wyróżniamy| się wśród innych sklepów niskimi cenami.
Category:

Date Added: Jul 15, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: [< Previous] 1 2 3 4 5 6 7 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4