Top 10


    
1098 Szybka spedycja http://www.transportduda.pl/ Reklamowana strona internetowa prezentuje ofertę fachowej firmy Duda. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z branży SPEDYCJA. Specjalny oddział w Kielcach został otwarty, by mieć z Wami coraz lepszy kontakt. Naszą ofertę zwracamy do małych oraz średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy w posiadaniu niezawodnych oraz doświadczonych przewoźników. Aby zapoznać się z naszą różnorodną ofertą, zachęcamy Państwa do odwiedzenia serwisu. Transport > Spedycja i logistyka szybka spedycja   przewóz artykułów   szybki przewóz Oct 25, 2011 celina

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Transport > Spedycja i logistyka
Niniejsza strona internetowa przedstawia profil naszej firmy, działającej w Krakowie, Gdańsku i Dąbrowie Górniczej, która kompleksowo zajmuje się logistyką magazynową i dystrybucją. Znajdziemy tutaj dokładny opis dostępnych magazynów (obecnie 7R Solution udostępnia ok. 18000 miejsc paletowych w dwóch magazynach) który obejmuje ich lokalizację, metraż, wyposażenie, a także standard przyjmowania towaru. Dostępne jest również szczegółowy spis usług dodatkowych, które wchodzą w skład oferty, a do których zalicza się np. etykietowanie, foliowanie, usługi celne. Zachęcamy do kontaktu!
Category:

TSH Polmar od wielu lat świadczy usługi transportowe o zasięgu międzynarodowym. Siedziba firmy znajduje się na Dolnym Śląsku, w Bolesławcu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nabyć pracownikom wysokie kwalifikacje, dzięki temu oferowany przez firmę transport i spedycja międzynarodowa prezentują naprawdę wysoki poziom. Firma transportowo spedycyjna zapewnia terminowe dostawy oraz bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Jest wiarygodnym partnerem biznesowym wielu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.
Category:

Optima to firma zajmująca się spedycją oraz transportem międzynarodowym. Jeśli chcesz, aby twój towar w sposób bezpieczny i profesjonalny dotarł do celu- świetnie trafiłeś! Działamy nie tylko na terenie krajów Unii Europejskiej, docieramy także do Europy Południowej, Wschodniej a także Skandynawii. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów transportowych a dzięki zainstalowaniu systemu GPS, sam monitorujesz w Internecie przewóz swoich towarów. Możesz nam zaufać! Gwarantujemy doświadczenie, profesjonazlizm i najwyższą jakość usług.
Category:

Szukasz dobrej i sprawdzonej firmy spedycyjnej, która w bezpieczny i szybki sposób przewiezie przesyłki, paczki? Eurospedycja wychodzi naprzeciw klientom. W swoje ofercie świadczymy także usługi m.in. z zakresu transportu. Nasze przesyłki docierają do każdego klienta. Naszą działalność prowadzimy na terenie krajów europejskich. Wysyłaj paczki, przesyłki do Irlandii, Anglii już dziś w dobrej cenie. Przesyłki odbieramy i dostarczamy w każde miejsce w kraju obsługiwanym przez nas.
Category:

Giełda transportowa to wygoda, szybkość, elastyczność i nowoczesność. Giełda transportowa posiada wiele mniej lub bardziej przydatnych funkcji, ale głównym jej zadaniem jest skojarzenie przewoźników i spedytorów w celu podpisania wzajemnej współpracy. Mają oni do swojej dyspozycji odpowiednie wirtualne arkusze, na których wpisują swoje oczekiwania odnośnie ładunku lub samochodu oraz pola do wprowadzania własnych dostępnych środków tj. posiadanego taboru transportowego czy wolnych ładunków do przewiezienia. Dane te dopasowują się do potrzeb użytkowników i pozwalają odnaleźć się firmom nawet z odległych krajów Europy. Giełda transportowa to narzędzie, które obrazuje błyskawiczny postęp technologiczny, który nie ominął także branży TSL. Na rynku są obecnie dostępne rozmaite giełdy transportowe, które cieszą się z każdym dniem coraz większym zainteresowaniem. Oznacza to, że firmy przystosowują się do nowych, zaawansowanych technologii aby być bardziej konkurencyjne i działać efektywniej.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4