Top 10


    
114 Wszystko o eeg i biofeedback http://biofeedback-serwis.pl/ Na czym polega badanie eeg i terapia biofeedback? Tego i dużo innych rzeczy na ten temat odszukasz na naszej stronie. Na początek - gabinet, czego się spodziewać ? Wygląd stereotypowego gabinetu, gdzie można poddać się terapii z urządzeniem eeg biofeedback jest ascetyczny. Jeden komputer, dwa duże monitory, leżanka lub komfortowy fotel i dużo kabli oraz kabelków. Dokoła nic, co możezdołałoby rozpraszać baczenie pacjenta. Chciałbyś dowiedzieć się więcej odnośnie biofeedback? Bezwarunkowo zajrzyj na nasz portal ! Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Zdrowie i uroda > Zdrowie
eeg   biofeedback   terapia biofeedback   badanie eeg   metoda biofeedback Jun 16, 2010 bartoszmachnik

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Na czym polega badanie eeg i terapia biofeedback? Tego i dużo innych rzeczy na ten temat odszukasz na naszej stronie. Na początek - gabinet, czego się spodziewać ? Wygląd stereotypowego gabinetu, gdzie można poddać się terapii z urządzeniem eeg biofeedback jest ascetyczny. Jeden komputer, dwa duże monitory, leżanka lub komfortowy fotel i dużo kabli oraz kabelków. Dokoła nic, co możezdołałoby rozpraszać baczenie pacjenta. Chciałbyś dowiedzieć się więcej odnośnie biofeedback? Bezwarunkowo zajrzyj na nasz portal !
Category:

Homosum, ośrodek psychoedukacji z Rybnika, zaprasza na warsztaty rozwoju osobistego, których celem jest jak najwłaściwsze wykorzystanie swoich własnych zasobów, co pomoże w odniesieniu sukcesu zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Warsztaty rozwoju osobistego pomagają z radzeniem sobie w sytuacjach stresowych oraz we właściwej komunikacji z innymi podmiotami. Ponadto Homosum propouje szereg innych usług z zakresu psychoedukacji, między innymi: ustawienia systemowe rodzin i firm, psychoterapię, szkolenia, badania psychotechniczne i inne. Szczegoły do wglądu na stronie internetowej, więcej informacji pod numerem telefonu 32/422 86 07.
Category:

Nazywam się Małgorzata Ignaszak, jestem coachem, trenerem rozwoju indywidualnego, terapeutą pracującym w zasadzie w oparciu o Racjonalną Terapię Postępowań. Pracuję na ogół z osobami, doświadczającymi kryzysów w związkach, kryzysów tożsamości, utrat osób bliskich, z personami doświadczonymi natręctwami, stopniami lękowymi, samotnością, zamętami dnia zwyczajnego.

Asysta psychologiczna z wykorzystaniem Internetu jest zaawansowaną postacią kontaktu z psychoterapeutą, psychologiem czy coachem. Usługi online szczególnie wyznaczone są do jednostek, jakie z przeróżnych problemów nie zdołają skontaktować się w zwykły rodzaj, osób niepełnosprawnych czy pozostałych poza granicami.
Category:

Krakowski gabinet VERTE to miejsce przyjazne każdemu i otwarte dla każdego. Jeśli tylko zmagasz się z trudną sytuacją życiową, z którą nie możesz sobie poradzić, nie wahaj się przyjść z tym do naszych terapeutów. Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko znaleźć rozwiązanie problemu, ale przede wszystkim zrozumieć go i lepiej poznać własne wnętrze, co ma niebagatelne znaczenie dla kształtu całego Twojego życia. Więcej szczegółów na naszej stronie.
Category:

Masz problemy rodzinne lub małżeńskie? Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Zapraszamy do skorzystaj z pomocy profesjonalnego psychologa klinicznego. W naszej ofercie szeroki wachlarz pomocy: psychoterapia indywidualna, pomoc dzieciom i nastolatkom oraz terapia rodzin oraz małżeństw, której celem jest przezwyciężenie problemów powstałych wśród jej członków. Polecamy warsztaty dla rodziców: "W poszukiwaniu siły w rodzinie". Mamy gabinety w Poznaniu oraz Skórzewie.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4