Top 10


    
1140 Stylistka http://joannaoparcik.pl Osobista stylistka Joanna Oparcik pomoże Ci zmienić własny wygląd. Jeśli wypatrujesz własnego stylu, masz problem z znalezieniem adekwatnych rzeczy pod własną sylwetkę, to odpowiedni moment, aby zgłosić się do osobistej stylistki. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać z oferty m.in zakupy ze stylistką lub skorzystać z analizy kolorystycznej. Pracując jako stylistka nie ograniczam się jedynie do współpracy z klientami indywidualnymi, nie mniej istotna jest dla mnie praca w działach mody magazynów. Współpracując z nimi przygotowuję stylizacje sesji oraz realizuję się jako redaktor mody. Moda i styl > Informacje ze świata mody personal shopper kraków   stylistka warszawa   personal shopper   personal shopper warszawa   osobista stylistka warszawa Nov 17, 2011 Seodzoana

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Moda i styl > Informacje ze świata mody
Blog modowy z inspiracjami z całego świata. Najlepsi projektańci, najnowsze kolekcje, światowe trendy. Modne dodatki, moda męska, najnowsze trendy. Fashion blog, street fashion blog. Yves Saint, armani, marc by jacobs, najlepsi światowi projektanci w jednym miejscu. Styl, moda, fashionland. Lifestyle, jak się ubierać, porady na temat mody męskiej. Okazje, przeceny, najnowsze kolekcje z sieciówek. Konkursy modowe, do wygrania rabaty do H&M i Reserved.
Category:

Drukarnia AS jest drukarnią internetową. Drukarnie internetowe są wciąż nowością na naszym rynku. Innowacyjność tego przedsięwzięcia

przejawia się w zaproponowanym klientom narzędziu. Jest nim platforma internetowa do druku i zakupów materiałów poligraficznych.

Sprzedaż internetowa zyskuje coraz większą popularność. Drukarnia AS umożliwia łatwy i przyjazny sposób realizacji potrzeb z dziedziny

poligrafii. Drukarnia AS dzięki możliwości internetowej sprzedaży swoich produktów umożliwia szybki dostęp do potrzebnych materiałów.

Drukarnia AS umożliwia Państwu zapoznanie się z naszą ofertą i kontakt przez cala dobę.
Category:

Serwis nie tylko dla pań. Uroda i zdrowie to atrybuty osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Nasz serwis poświęcony jest nie tylko zagadnieniom urody i zdrowiu. Znajdziesz w nim wiele ciekawych wskazówek, materiałów oraz nowości ze świata fasonów, turystyki i domu. Dla naszych czytelników przekazujemy dziennie wiele ciekawych newsów informacyjnych ze wskazaniem ich źródła. Jeżeli jesteś osobą aktywną i wnikliwą świata, szukasz nowego i zdrowego stylu życia to nasz www na pewno Cię zainspiruje.
Category:

Osobista stylistka Joanna Oparcik pomoże Ci zmienić własny wygląd. Jeśli wypatrujesz własnego stylu, masz problem z znalezieniem adekwatnych rzeczy pod własną sylwetkę, to odpowiedni moment, aby zgłosić się do osobistej stylistki. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać z oferty m.in zakupy ze stylistką lub skorzystać z analizy kolorystycznej. Pracując jako stylistka nie ograniczam się jedynie do współpracy z klientami indywidualnymi, nie mniej istotna jest dla mnie praca w działach mody magazynów. Współpracując z nimi przygotowuję stylizacje sesji oraz realizuję się jako redaktor mody.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4