Top 10


    
1227 Firma transportowa http://www.optimaspedycja.pl/ Optima to firma zajmująca się spedycją oraz transportem międzynarodowym. Jeśli chcesz, aby twój towar w sposób bezpieczny i profesjonalny dotarł do celu- świetnie trafiłeś! Działamy nie tylko na terenie krajów Unii Europejskiej, docieramy także do Europy Południowej, Wschodniej a także Skandynawii. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów transportowych a dzięki zainstalowaniu systemu GPS, sam monitorujesz w Internecie przewóz swoich towarów. Możesz nam zaufać! Gwarantujemy doświadczenie, profesjonazlizm i najwyższą jakość usług. Transport > Spedycja i logistyka transport międzynarodowy   transport krajowy   usługi transportowe   spedycja warszawa   transport warszawa   tani transport krajowy   szybki transport Dec 13, 2011 kamil

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Transport > Spedycja i logistyka
Z oferty przedsiębiorstwa Speed sp. z o. o. korzystać mogą firmy spedycyjne, jakie chcą dokonać optymalizacji kosztów użytkowania floty pojazdów. Firma specjalizuje się w instalacji urządzeń GPS, które pozwalają na dokładny monitoring wybranego samochodu przebywającego w drodze. Oprogramowanie komputerowe daje wiele możliwości kontrolowania przebiegu tras pojazdów, ich dokładne rozplanowanie, czy też śledzenie aktualnego przebiegu trasy pojazdu. Dzięki współpracy systemów z przepływomierzami paliwa w oparciu o CAN Expader, właściciele floty mogą natychmiast znaleźć wszelkie straty paliwa z powodu nieplanowanej zmiany trasy, czy też kradzieży paliwa.
Category:

Jako firma zajmująca się spedycją i transportem produktów i paczek, proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasz atut, to przede wszystkim terminowość, w każdej sytuacji jesteśmy u Partnera na czas. A przy tym cechuje nas elastyczność, dysponujemy różnorodnymi środkami transportu. Nasze funkcjonowania obejmują w tej chwili cały kraj, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować współpracę Kontrahentom z każdego regionu. Wystarczy zaznajomić się z naszą propozycją, zadzwonić do nas a potem cieszyć się owocną i niedrogą współpracą.
Category:

Konferencja porusza temat wdrożenia zasad odzysku i recyklingu w transport, zwroty towarów i reklamacje. Jak zastosować zasady logistyki odzysku aby wykorzystać potencjał kryjący się w surowcach wtórnych? Strona podaje szczegóły wydarzenia: termin, czas i miejsce, dokładny harmonogram w postaci bloków tematycznych. Zawiera także informacje o patronach, organizatorze i partnerach konferencji. Na stronie znajduje się także baza wiedzy opisująca zagadnieniem logistyki odzysku.
Category:

TSH Polmar od wielu lat świadczy usługi transportowe o zasięgu międzynarodowym. Siedziba firmy znajduje się na Dolnym Śląsku, w Bolesławcu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nabyć pracownikom wysokie kwalifikacje, dzięki temu oferowany przez firmę transport i spedycja międzynarodowa prezentują naprawdę wysoki poziom. Firma transportowo spedycyjna zapewnia terminowe dostawy oraz bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Jest wiarygodnym partnerem biznesowym wielu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.
Category:

Giełda transportowa to wygoda, szybkość, elastyczność i nowoczesność. Giełda transportowa posiada wiele mniej lub bardziej przydatnych funkcji, ale głównym jej zadaniem jest skojarzenie przewoźników i spedytorów w celu podpisania wzajemnej współpracy. Mają oni do swojej dyspozycji odpowiednie wirtualne arkusze, na których wpisują swoje oczekiwania odnośnie ładunku lub samochodu oraz pola do wprowadzania własnych dostępnych środków tj. posiadanego taboru transportowego czy wolnych ładunków do przewiezienia. Dane te dopasowują się do potrzeb użytkowników i pozwalają odnaleźć się firmom nawet z odległych krajów Europy. Giełda transportowa to narzędzie, które obrazuje błyskawiczny postęp technologiczny, który nie ominął także branży TSL. Na rynku są obecnie dostępne rozmaite giełdy transportowe, które cieszą się z każdym dniem coraz większym zainteresowaniem. Oznacza to, że firmy przystosowują się do nowych, zaawansowanych technologii aby być bardziej konkurencyjne i działać efektywniej.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4