Top 10


    
1227 Firma transportowa http://www.optimaspedycja.pl/ Optima to firma zajmująca się spedycją oraz transportem międzynarodowym. Jeśli chcesz, aby twój towar w sposób bezpieczny i profesjonalny dotarł do celu- świetnie trafiłeś! Działamy nie tylko na terenie krajów Unii Europejskiej, docieramy także do Europy Południowej, Wschodniej a także Skandynawii. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów transportowych a dzięki zainstalowaniu systemu GPS, sam monitorujesz w Internecie przewóz swoich towarów. Możesz nam zaufać! Gwarantujemy doświadczenie, profesjonazlizm i najwyższą jakość usług. Transport > Spedycja i logistyka transport międzynarodowy   transport krajowy   usługi transportowe   spedycja warszawa   transport warszawa   tani transport krajowy   szybki transport Dec 13, 2011 kamil

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Transport > Spedycja i logistyka
Z oferty przedsiębiorstwa Speed sp. z o. o. korzystać mogą firmy spedycyjne, jakie chcą dokonać optymalizacji kosztów użytkowania floty pojazdów. Firma specjalizuje się w instalacji urządzeń GPS, które pozwalają na dokładny monitoring wybranego samochodu przebywającego w drodze. Oprogramowanie komputerowe daje wiele możliwości kontrolowania przebiegu tras pojazdów, ich dokładne rozplanowanie, czy też śledzenie aktualnego przebiegu trasy pojazdu. Dzięki współpracy systemów z przepływomierzami paliwa w oparciu o CAN Expader, właściciele floty mogą natychmiast znaleźć wszelkie straty paliwa z powodu nieplanowanej zmiany trasy, czy też kradzieży paliwa.
Category:

Jako firma zajmująca się spedycją i transportem produktów i paczek, proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasz atut, to przede wszystkim terminowość, w każdej sytuacji jesteśmy u Partnera na czas. A przy tym cechuje nas elastyczność, dysponujemy różnorodnymi środkami transportu. Nasze funkcjonowania obejmują w tej chwili cały kraj, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować współpracę Kontrahentom z każdego regionu. Wystarczy zaznajomić się z naszą propozycją, zadzwonić do nas a potem cieszyć się owocną i niedrogą współpracą.
Category:

Szukasz dobrej i sprawdzonej firmy spedycyjnej, która w bezpieczny i szybki sposób przewiezie przesyłki, paczki? Eurospedycja wychodzi naprzeciw klientom. W swoje ofercie świadczymy także usługi m.in. z zakresu transportu. Nasze przesyłki docierają do każdego klienta. Naszą działalność prowadzimy na terenie krajów europejskich. Wysyłaj paczki, przesyłki do Irlandii, Anglii już dziś w dobrej cenie. Przesyłki odbieramy i dostarczamy w każde miejsce w kraju obsługiwanym przez nas.
Category:

Fachowy wywóz odpadów to usługa świadczona poprzez spółkę InvestPatterns z Wrocławia. Punktualność, solidność, korzystne ceny to wartości, jakimi się inspirujemy i dzięki jakim zyskaliśmy zaufanie wielu firm ale również osób prywatnych. Warunki współpracy z InvestPatterns udostępniono na witrynie konteneryekspres24.pl, tam też znajdują się wszystkie dane do kontaktu jak i właściwości kontenerów, jakimi pracujemy. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane instytucje ale również osoby prywatne, z satysfakcją udzielimy odpowiedzi na wszystkie zadane pytanie.
Category:

Konferencja porusza temat wdrożenia zasad odzysku i recyklingu w transport, zwroty towarów i reklamacje. Jak zastosować zasady logistyki odzysku aby wykorzystać potencjał kryjący się w surowcach wtórnych? Strona podaje szczegóły wydarzenia: termin, czas i miejsce, dokładny harmonogram w postaci bloków tematycznych. Zawiera także informacje o patronach, organizatorze i partnerach konferencji. Na stronie znajduje się także baza wiedzy opisująca zagadnieniem logistyki odzysku.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4