Top 10


    
1270 Kopalnia Gadżetów - prawdopodobnie największy wybór materiałów reklamowych http://www.kopalniagadzetow.pl Zajrzyj do kopalni gadżetów, gdzie znajdziesz tysiące niesamowitych i niezastąpionych rzeczy o istnieniu których nie miałeś pojęcia. W naszej kopalni znajdziesz olbrzymie pokłady pomysłów, wynalazków i nieprawdopodobnych niesamowitości. Kilkanaście kategorii począwszy od upominków, po rzeczy niezbędne w pracy, podróży a nawet kuchni. Zapraszamy po Super Gadżety! Biznes i finanse > Marketing, reklama Gadżety   upominki   materiały reklamowe   artykuły reklamowe   prezenty   pomysł na prezent   wynalazki   przedmioty z allegro   smycze   kubki   nadruki   materiały promocyjne   reklama   gadżetomania   gadżeciak Jan 24, 2012 Arkadiusz Knapik

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

4.00 z 5
Ilosc glosow: 6 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Marketing, reklama
Firma Greenprint to specjaliści na rynku reklamowym. Wysoka jakość przedkładanych usług przy niskiej cenie rynkowej przyczyniają się do uzyskania zaufania wielu klientów. Gadżety reklamowe z indywidualnym oznakowaniem, tekstylia, materiały poligraficzne (plakaty, ulotki, teczki ofertowe), garderoba reklamowa, torby ekologiczne, parasole reklamowe to nasza branża. Wieloletnie doświadczenie w poligrafii, doskonała współpraca z dostawcami i znajomość technik drukarskich gwarantują zadowolenie każdego Kontrahenta. Ponadto posiadanie własnego studia sitodruku zaopatrzonego w najnowocześniejszy sprzęt przyczyniają się do wykonania zleceń na najwyższym poziomie. Nasza jednostka obsługuje zarówno pojedynczych klientów jak także agencje reklamowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Category:

NewWeb PR jest nowoczesną agencją PR, IR i marketingową. Specjalizujemy się w relacjach inwestorskich, niemniej jednak nasza obsługa w tym zakresie, nie ogranicza się do przygotowania spółki do IPO. Po debiucie prowadzimy rzetelną i zgodną z wymogami stawianymi przez GPW komunikację z inwestorami. Nasze działania public relations uzupełniamy o kampanie marketingowe oraz social marketing i social media.
Category:

Specjalnością Akart jest produkcja, sprowadzanie i dystrybucja gadżetów reklamowych dla firm. Proponujemy Państwu odzież, gadżety reklamowe, upominki reklamowe oraz pamięci usb. Współpracujemy z czołowymi bankami, firmami farmaceutycznymi i ubezpieczeniowymi. Mamy w ofercie gadżety importowane a także wykonywane przez nas na zamówienie. Na uwagę zasługuje wysokiej jakości markowa odzież reklamowa. W naszym sklepie otrzymają Państwo towar po niskich cenach.
Category:

Planujesz rozpocząć akcję reklamową własnej firmy i szukasz niestereotypowych pomysłów? Polecamy Ci nasze krówki reklamowe. Przepyszne, świeże, z logo Twojej firmy. Taka słodka forma reklamy zachwyciła już niejednego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Na stronie znajdziesz galerię zdjęć z realizacji a także formularz zamówienia. Spraw, by Twoja działalność budziła pozytywne skojarzenia klientów. Zamówienia można wysyłać poprze dostępny na stronie formularz kontaktowy.
Category:

Reklamasmm.pl - Marketing Społecznościowy zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, z dnia na dzień coraz więcej firm zakłada swoje profile na Facebooku czy Twitterze. Reklama na Facebooku staję się popularną częścią zintegrowanych kampanii reklamowych.

Sam Facebook łączy 500 mln ludzi, w tym 3,3 mln użytkowników w Polsce, zatem reklama na tym serwisie staje się coraz bardziej efektywna. Portale społecznościowe takie jak Facebook i Twitter dają firmom możliwość lepszej komunikacji z klientami, która później może zostać pożytecznie użyta.

reklama na facebook, reklama na facebooku, social media marketing, marketing społecznościowy, SMM, reklama na twitterze, reklama na twitter, marketing na facebooka
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4