Top 10


    
1425 DOMAR - wynajem biur i magazynów w Krakowie http://www.domar.krakow.pl/ Krakowska firma DOMAR daje dostęp państwu do szerokiej oferty wynajmu biur, magazynów, pawilonów handlowo-usługowych oraz wystawienniczych. Oferujemy najlepsze ceny na rynku i bardzo miły kontakt - wystarczy zadzwonić, umówić się z naszym pracownikiem na spotkanie w naszym biurze i podpisać umowę, która jest dopasowywana do każdego klienta. Oprócz usługi wynajmu chętnie wysłuchamy propozycje współpracy w innych dziedzinach. Biznes i finanse > Katalogi firm wynajem biur kraków   wynajem magazynow krakow   wynajem krakow Sep 17, 2012 Violetta Białończyk

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Katalogi firm
FIGRO to taka firma, która głównie projektuje i produkuje najróżniejsze statuetki. Jeżeli zatem chcesz wynagrodzić np. swoich pracowników, pokazać dla nich, że ich doceniasz, podarowanie statuetki to strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza, że statuetki projektowane i produkowane przez firmę FIGRO w dosłownie każdym przypadku charakteryzują się ponadprzeciętną prezencją. Więcej na temat znajdującej się we Wrocławiu firmy FIGRO możesz odnaleźć pod adresem Figro.pl. Serdecznie chcielibyśmy zaprosić właśnie Ciebie pod ten adres!
Category:

Firma Mackostal to firma ślusarska specjalizująca się w produkcji bram garażowych i garaży blaszanych. To firma świadcząca swe usługi na rynku polskim od jedenastu lat. Bogate doświadczenie w zakresie marketingu i reklamy pozwoliło nam na pozyskanie klientów na terenie całej Europy. Grupa wykwalifikowanych pracowników realizuje zamówienia pokonując bez trudu bariery językowe i logistyczne dostarczając nasze produkty tam, gdzie znajdują swoich nabywców. Mackostal to wciąż rozwijająca się firma, która ciągle bogaci swój warsztat pracy i spełnia wymagania swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży ślusarskiej i wzrastająca liczba zadowolonych klientów, wyróżnia naszą firmę spośród innych dając nam satysfakcję z dobrze spełnianego obowiązku.
Category:

Firma Studio Stempel proponuje kontrahentom doskonałej klasy produkty reklamowe. Realizujemy również zlecenia powiązane z przygotowywaniem pieczątek lub graweru laserowego. Pomagamy klientom przy doborze optymalnych rozwiązań, doskonale dostosowanych do konkretnych potrzeb. Wszystkie materiały przekazujemy w określonym terminie. Precyzyjnie podchodzimy do każdej usługi, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość oferowanych usług. Nasza firma znajduje się w Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz współpracy.
Category:

Zamiatarki prowadzone FLOORTEC to najbardziej efektywne narzędzia
służące do bezpyłowego zamiatania. Solidna konstrukcja, cicha praca, zamiatanie bezpyłowe w budynkach i na zewnątrz. Mocny silnik odkurzacza wciąga pył do dużego filtra. Dostępne są modele przeznaczone do zamiatania we wnętrzach jak i na dworze oraz maszyny do sprzątania dużych powierzchni dywanowych. Dla zapewnienia odpowiedniej
pojemności zbiornika na brud prowadzona zamiatarka FLOORTEC 560 wykorzystuje system przerzutu śmieci do tyłu, który sprawia, że główna szczotka zbiera brud i wrzuca go do zbiornika od góry. Solidna polietylenowa konstrukcja sprawia, że maszyna jest bardzo
wytrzymała. Maszyny prowadzone FLOORTEC to świetne rozwiązanie
dla sprzątania małych i średnich powierzchni takich jak stacje obsługi pojazdów, parkingi, podwórka szkolne, fabryki czy małe magazyny. Napędzana bateryjnie do zastosowań w pomieszczeniach, a do zastosowań na zewnątrz polecamy maszynę napędzaną silnikiem spalinowym.
Category:

Krakowska firma DOMAR daje dostęp państwu do szerokiej oferty wynajmu biur, magazynów, pawilonów handlowo-usługowych oraz wystawienniczych. Oferujemy najlepsze ceny na rynku i bardzo miły kontakt - wystarczy zadzwonić, umówić się z naszym pracownikiem na spotkanie w naszym biurze i podpisać umowę, która jest dopasowywana do każdego klienta. Oprócz usługi wynajmu chętnie wysłuchamy propozycje współpracy w innych dziedzinach.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4