Top 10


    
1435 Konstrukcje dachowe http://www.welam.com.pl Skład drewna i tarcicy Welam z miejscowości Sokolniki koło Zgierza proponuje drewno budowlane, tarcicę budowlaną oraz drewniane konstrukcje dachowe. Nasza oferta obejmuje ponadto: więźby dachowe, płyty osb, deski i krawędziaki oraz usługi próżniowo-ciśnieniowej impregnacji drewna. Zapewniamy również transport materiałów do klienta lub na budowę. Skład drewna i tarcicy Welam z miejscowości Sokolniki koło Zgierza proponuje drewno budowlane, tarcicę budowlaną oraz drewniane konstrukcje dachowe. Nasza oferta obejmuje ponadto: więźby

dachowe, płyty osb, deski i krawędziaki oraz usługi próżniowo-ciśnieniowej impregnacji drewna. Zapewniamy również transport materiałów do klienta lub na budowę.
Dom, ogród > Materiały budowlane drewno budowlane   tarcica budowlana   więźby dachowe   konstrukcje dachowe   impregnacja ciśnieniowa Sep 17, 2012 Dominik

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Bolix to firma oferująca bogaty wybór materiałów budowlanych. Firma dba o nieustanną modernizację materiałów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. Oferowane przez firmę farby stosowane są w elewacjach, jak i we wnętrzach. Firma posiada specjalną ofertę dla wykonawców oraz architektów. Firma podejmuje współpracę z największymi koncernami chemicznymi. Witryna zawiera wiele przydatnych materiałów, np. wizualizacji czy aktualności.
Category:

Od bardzo wielu lat prowadzimy firmę, która związana jest z rynkiem budowlanym. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej klasy systemów kominowych. Poza bardzo obszerną ofertą różnych systemów kominowych, zapewniamy też profesjonalne wsparcie techniczne, a nasi specjaliści są w stanie pomóc każdemu w wyborze najlepszego systemu kominowego. Gwarantujemy, że wszyscy klienci, a nawet ten najbardziej wymagający będzie w stu procentach zadowolony ze współpracy z nami. By dowiedzieć się więcej zarówno o naszej firmie jak i oferowanych produktach, można się z nami skontaktować lub wejść na naszą stronę internetową.
Category:

Konstrukcje stalowe to bardzo popularna forma konstrukcji budowlanych stosowanych w Polsce i na świecie. Istotą stosowania stali jako materiału konstrukcyjnego są jego właściwości: czyli wysoka wytrzymałość na ściskanie oraz na rozciąganie, sprawiając, że stal jest o wiele lepsza od żelbetu czy drewna - jedno jest pewne jest najlżejsza. Dzięki materiałowi jakim jest stal powstały liczne wieżowce oraz wysokościowce. Warto nadmienić w tym miejscu, że megastruktury, czy chociażby konstrukcja World Trade Center w znacznej mierze wykorzystywała stal jako materiał nośny obiektu
Category:

Jeżeli są Państwo zainteresowani posadzkami domowymi albo przemysłowymi, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo DecorFloor. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo wybrane realizacje, które pozwolą na sprawdzenie klasy oferowanych produktów. Działamy na obszarze całego kraju. Proponujemy specjalistyczną pomoc powiązaną z wyborem artykułów idealnie dopasowanych do określonych potrzeb. Zapewniamy terminowe dostarczenie do klienta wszystkich złożonych zamówień.
Category:

Całościowe usługi powiązane z budową domu z drewna. Ciekawe informacje dotyczące nowoczesnego, drewnianego budownictwa. Realizowane projekty sprzyjają propagowaniu drewnianego budownictwa w Naszym kraju i przełamaniu nieprawdziwych stereotypów co do funkcjonalności, energooszczędności, czy wytrzymałości budynków z drewna. Każdy klient może otrzymać na fachowe doradztwo, już od etapu projektowego.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4