Top 10


    
1459 Dotacje z PROW, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, 312PROW http://www.all-grants.pl/ Najpopularniejsze dofinansowania dla firm - tak w skrócie można zobrazować ofertę dotacji i funduszy przedstawionych w portalu.
Oferta portalu zawiera całościowe wsparcie w procesie aplikowania po dofinansowania unijne zakładające udzielenie podmiotom zainteresowanym dotacjami od samego początku - obejmującego audyt unijny, po przygotowanie wniosku aplikacyjnego, biznesplanu, studium wykonalności, aż po finalne rozliczenie przyznanej dotacji.
Firma specjalizuje się w następujących działaniach
Paszport do eksportu - dofinansowania dla firm planujących udział w targach zagranicznych
Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw - dotacje dla przedsiębiorstw inwestujących na terenach wiejskich, w małych miejscowościach.
Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B - dotacje na system informatyczne dla przedsiębiorstw.
W ramach wszystkich wyżej wymienionych firmy mogą starać się o dofinansowania od 200tys zł do 2mln!.
W dodatku firma w swojej oferci
Biznes i finanse > Dotacje
Biznes i finanse > Doradztwo
biznesplany pod dotacje     dotacja 8.2 po ig   dotacje dla przedszkoli   Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B Sep 17, 2012 Mariusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Dotacje
Portal Eurodoradca.pl przygotowany jest z myślą o osobach, które chcą pozyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej lub interesuje ich tematyka unijna i szukają na ten temat konkretnych informacji. Strona oprócz bazy wiedzy oferuje wyszukiwarkę dotacji, słowniczek definicji pojawiających się w tej dziedzinie, artykuły, aktualności o ogłaszanych naborach, a także dokumentację projektową i podział dofinansowania z uwzględnieniem grup jego odbiorców. Eurodoradca.pl ma również swoją stronę na Facebooku, na której pojawiają się informacje o ciekawych konkursach organizowanych przez instytucje unijne lub naborach o dofinansowanie ogłaszanych dla przedsiębiorców.
Category:

Przystąpienie Polski do Uni Europejskiej dało nam możliwość rozwoju. Polska dostaje fundusze jednak aby dostać ich część należy złożyć wniosek. Tym zajmuje się biuro Signum które jest liderem na rynku pozyskiwania dotacji i funduszy europejskich i strukturalnych. Specjalizacją Signum są działania 8.1 i 8.2 czyli e-biznes, e-usługi oraz biznes elektroniczny typu B2B (business to business). Nabyta wiedza i doświadczenie naszych specjalistów są gwarancją na sukces Twojego pomysłu na biznes. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i dowiedz się więcej.
Category:

Propozycja przedsiębiorstwa MG Premium zawiera duży zakres świadczeń powiązanych z uzyskiwaniem dotacji unijnych. Pomagamy kontrahentom także w aspekcie consultingu a także prawnym. Zdobyte przez nas długoletnie doświadczenie w sektorze umożliwia zapewnienie odpowiedniego standardu proponowanych usług. Dokładnie analizujemy sytuację określonego kontrahenta. Dobieramy metody działania indywidualnie wybrane do określonych potrzeb. Na naszej witrynie internetowej mogą Państwo znaleźć listę wybranych firm, które korzystały z naszych usług.
Category:

Uznane biuro aktuarialne zatrudniające fachowców od inżynierii finansowej i matematyki finansowej. Zapewnia wiarygodne wyceny świadczeń typu: nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, niewykorzystane urlopy. Wszechstronne doradztwo dotyczące zmian programów emerytalnych i przepisów odnośnie wynagrodzeń. Wysoki poziom usług biura uznają przedsiębiorstwa lokalne i światowe o różnej liczbie osób zatrudnionych.
Category:

Ciekawą propozycję powiązaną z pośredniczeniem w zatrudnianiu ludzi niepełnosprawnych przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo Capital Work, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Bardzo starannie realizujemy każde powierzone prace, co sprawia, że możemy zagwarantować dobranie właściwych kandydatów do określonych wymagań. Współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami, co pozwala nam na opracowanie ciekawych ofert pracy. Osoby zainteresowane przedstawioną przez nas ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4