Top 10


    
1483 Porady dla leniwych http://www.domporad.pl Masz nieporządek w domu lub ogrodzie? I nie wiesz jak sobie z nim poradzić? W serwisie dowiesz się jak usunąć plamy, jak posprzątać bałagan po ostatniej imprezie. Znajdziesz również porady związane z ogrodem np. jak pozbyć się kreta, czy też poprzesadzać rośliny. Dodatkowym działem jest uroda, zdrowie w którym dowiesz się jak o siebie zadbać. Znajdziesz porady np. jak zadbać o cerę itp. Serwis jest tworzony z myślą o osobach leniwych, ewentualnie o osobach zabieganych, które nigdy nie mają na nic czasu. Są to wskazówki z życia wzięte nie raz tak proste, że Ci przez myśl nie przejdzie że można to tak zrobić. Dom, ogród > Sprzątanie usuwanie plam   porządki   dom   ogród   zdrowie Oct 8, 2012 Kułak Krzysztof

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Prowadzona przez nas firma od sporej liczby lat realizuje zadania z zakresu czyszczenia przy użyciu najwyższej jakości maszyn firmy Karcher. Stosujemy najwyższej jakości rozwiązania, które zapewniają zadowolenie z zleceń, które realizujemy. Zadaniami , które mamy możliwość zrobić to czyszczenie dywanów, tapicerki a także wykładzin. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami w zakresie czyszczenia każdej powierzchni. Obszarem naszego działania jest Poznań oraz najbliższe miasta. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w pełni zadowolony.
Category:

Oferta firmy Bryliant skierowana jest do osób poszukujących usłgu sprzątania po remoncie domu, mieszkania lub innego obiektu lub bezpośrednio po budowie. Firma zajmie się wywiezieniem gruzu, doczyszczeniem okien, futryn i podłogi z resztek farb, klejów, gipsu i innych materiałów budowlanych, których trudno się pozbyć. W szczególności polecamy odkurzanie profesjonalnym sprzętem czyszczącym, który dokładnie zbiera pył pobudowlany, a którego zwykły domowy okurzacz nie jest w stanie usunąć. Ponadto firma Bryliant oferuje standardowe usługi sprzątania i czyszczenia we Wrocławiu, takie jak sprzątanie biur, parkingów i centów handlowych.
Category:

Firma Sopranoo wyspecjalizowało się w oferowaniu różnorodnych świadczeń porządkowych. Nasza firma znajduje się w Łodzi. Teren działalności obejmuje Łódź oraz okoliczne miejscowości. Gwarantujemy możliwość doboru najbardziej pasujących składowych z przedstawionej przez nas propozycji. Fachowo wykonujemy każde powierzone prace, gwarantując każdemu kontrahentowi zadowolenie z wykonanej pracy. Stosujemy środki czyszczące a także urządzenia renomowanych producentów, które zapewniają wysoką efektywność działania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.
Category:

Zapraszamy do współpracy wszystkich byłych i obecnych klientów firm sprzątających. Gwarantujemy możliwie jak najniższe ceny oraz najbardziej profesjonalna obsługę na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu, tak jak setki klientów przed Tobą. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, na pewno odpowiemy w ciągu najbliższych kilku godzin. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Category:

Jeśli szukaja Państwo profesjonalnej firmy usługowej, która zajmuje się sprzątaniem biur, praniem dywanów, tapicerki i wykładzin zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, używamy dobrej jakości sprzetów oraz srodków czystości, dzięki temu każda wykonana przez nas usługa jest na najwyższym poziomie. Oferta skierowana jest klientów z Łomianek, Warszawy i innych okolicznych miast, zapraszamy!
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4