Top 10


    
1483 Porady dla leniwych http://www.domporad.pl Masz nieporządek w domu lub ogrodzie? I nie wiesz jak sobie z nim poradzić? W serwisie dowiesz się jak usunąć plamy, jak posprzątać bałagan po ostatniej imprezie. Znajdziesz również porady związane z ogrodem np. jak pozbyć się kreta, czy też poprzesadzać rośliny. Dodatkowym działem jest uroda, zdrowie w którym dowiesz się jak o siebie zadbać. Znajdziesz porady np. jak zadbać o cerę itp. Serwis jest tworzony z myślą o osobach leniwych, ewentualnie o osobach zabieganych, które nigdy nie mają na nic czasu. Są to wskazówki z życia wzięte nie raz tak proste, że Ci przez myśl nie przejdzie że można to tak zrobić. Dom, ogród > Sprzątanie usuwanie plam   porządki   dom   ogród   zdrowie Oct 8, 2012 Kułak Krzysztof

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Firma Flostar oferuje klientom usługi czyszczące. Duży wybór oferowanych czynności umożliwia właściwe ich dobranie zgodnie z określonymi wymaganiami. Działamy głównie na terenie Śląska. Nasza oferta zawiera usługi w trybie standardowym oraz ekspresowym. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, umożliwiające dokładne usunięcie wszystkich zabrudzeń. Dodatkowo używamy uznanych środków czyszczących. Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich realizowanych przez nas czynności. Zapraszamy do rozmowy z naszą firmą.
Category:

Firma Haerson wyspecjalizowało się w proponowaniu klientom fachowych sprzętów do czyszczenia. Proponujemy również środki czyszczące. Wszystkie towary umieszczone w naszej ofercie cechuje świetna klasa, na którą wpływ ma duża skuteczność działania oraz wysoka bezawaryjność. Zajmujemy się również działaniami naprawczymi, zapewniając ekspresowe usuwanie usterek po zarejestrowaniu zgłoszenia. Nasza firma znajduje się w Gdyni. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje odnoszące się do naszej propozycji.
Category:

Inwemer jest profesjonalną agencją sprzątającą. Firma zasięgiem obecnego działania obejmuje obszar całej Polski, swoją działalność utrzymuje natomiast od 1992 roku. Firma posiada adekwatną wiedzę jak i potencjał umożliwiające realizację usług na stosownym poziomie. Z oferty przedsiębiorstwa skorzystać mogą w głównej mierze klienci biznesowi, w tym osoby prowadzące jednoosobową działalność, czy też rozległe firmy utrzymujące wiele placówek. Przedsiębiorstwo dba o prawidłowy stan techniczny ponad 1600 budynków znajdujących się w całej Polsce, chroni też dziesięć platform logistycznych. Klienci mogą ponadto skorzystać z usług Agencji Pracy Tymczasowej.
Category:

Zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń do posadzek, a także o innym przeznaczeniu. Wykonaliśmy setki tysięcy metrów posadzek betonowych. Znamy maszyny wielu światowych firm. Przy produkcji naszych maszyn staraliśmy się wyeliminować widoczne wady, natomiast zastosować zalety dobrych maszyn. Nasze maszyny są proste w obsłudze, konserwacji i naprawie. Także niezawodne i tanie w eksploatacji. Korzystamy również ze zdobyczy technologicznych innych firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: zacieraczki elektryczne 230V, zacieraczki spalinowe, szlifierki do betonu, kamienie do szlifierek 405x100, dyski i łopaty zacierające, packi Marshalltown (USA), listwy wibracyjne spalinowe i elektryczne, stalowe profile dylatacyjne, dozowniki zbrojenia rozproszonego, kruszarki do betonu, prądnice kontenerowe. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie www.
Category:

Prowadząca swoją działalność w obrębie stolicy firma Wfar specjalizuje się w sprzątaniu powierzchni biurowych. Firma ma wieloletnie doświadczenie, zatrudnia kadrę z długim stażem, jak też i dysponuje fachowym, w pełni specjalistycznym sprzętem światowych producentów. W ofercie posiada chociażby mycie podłóg, czyszczenie wykładziny, czy też sporo pozostałych czynności związanych z utrzymaniem porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych. Dopełnieniem oferty są też usługi, takie jak sprzątanie dużych przestrzeni. Firma trudni się co więcej sprzątaniem miejsc o charakterze handlowym bądź usługowym.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4