Top 10


    
1536 Czytniki kodów kreskowych http://www.industrial-scanning.pl Industrial-scanning.pl to witryna prezentująca skanery Datalogic. Korzystając z oferty Hit kupić można rozmaite skanery kodów kreskowych. Dzięki temu dane procesy logistyczne są przyśpieszone. Czytniki kodów kreskowych szybko ulegają konfiguracji. Jeśli chodzi o Datalogic DS 2400 zastosowano automatyczną optymalizację odczytu. Skanery Datalogic mają wmontowaną diodę laserową, a Genius stosowany jest do programowania. Opłaca się zamówić model Datalogic DS 2400, choćby z uwagi na niewielką wagę i znaczną wydajność. Datalogic DS 4800 wyróżnia się świetną szybkością odczytu. Jeżeli chodzi o Datalogic DS 4800 zastosowano obudowę IP 65. Technika, sprzęt elektroniczny > Automatyka DS 4800   datalogic   skanery   DS 2400   kodów   Matrix 450   czytniki   DS 6300   kreskowych   DS 8100 Dec 17, 2012 Industrial-scanning.pl

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Technika, sprzęt elektroniczny > Automatyka
ErgoLift specjalizuje się w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań przeznaczonych dla firm, których najważniejszym zadaniem jest zapewnianie ergonomicznych warunków pracy. W naszej bogatej ofercie dostępne są maszyny oraz urządzenia dwóch znakomitych firm Bd Lift i Movomech. Z naszą pomocą można nabyć przykładowo takie produkty, jak: manipulator pneumatyczny, podesty nierdzewne, podnośnik pneumatyczny, kontener do odpadów metalowych, suwnice aluminiowe, podnośnik kolumnowy, wciągarka elektryczna, podnośniki próżniowe i żurawie słupowe. Stale troszczymy się o dobrą jakość obsługi Klienta. Jako podmiot biznesowy o ogromnym doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty bezawaryjne i bezpieczne.
Category:

Nasze przedsiębiorstwo posiada wszystkie wymagane pozwolenia i certyfikaty. W dystrybucji zapewniamy min. taśmy zwyczajne, odporne na wysoką temp., dwuprzekładkowe oraz z linkami stalowymi. Rekomendowane taśmy stosowane są generalnie w każdym przemyśle np w drzewnym, papierniczym cukierniczym i innych. Chcemy dać interesantom gwarancję specjalistycznego doradztwa i kompleksowego wsparcia. Skrzętność to właściwość cechująca Nasze konsekwentne usługi. Co ważne, w ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie dojechać do Państwa firmy i zniwelować awarię w natychmiastowym tempie. Właściwy sprzęt pozwala Nam na gwarantowanie usług na wysokim poziomie.
Category:

Unicard SA to lider na rynku polskich producentów rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemu identyfikacji osób, a także integracji z obecną automatyką budynków. Firma oferuje szeroki wachlarz usług- od konsultingu, przez sprzęt i oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta, aż do serwisu. Dzięki rozbudowanej ofercie wysokich jakościowo produktów i usług Unicard cieszy się renomą i sporym zaufaniem klientów. Firma ta sięga po nowoczesne rozwiązanie i wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego projektu i każdego klienta. Autorskie oprogramowania czynią Unicard liderem rynku na którym działa. Do najpopularniejszych produktów można zaliczyć systemy kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, kartowe, biletowe, parkingowe i niskoprądowe. Jednym z największych atutów Unicardu jest wykwalifikowana kadra inżynierów, którzy zapewniają kompleksową obsługę- od doradztwa, przez projektowanie i tworzenie systemów, aż po serwis i wsparcie techniczne.
Category:

Firma Macro rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Podczas ponad 20-letniej działalności zmieniło się bardzo wiele. Firma w tej chwili zajmuje stabilną pozycję na rynku oraz nadal prężnie się rozwija, o czym świadczy np. zmiana siedziby firmy w 2007 roku. W nowym biurze pracują nie tylko pracownicy Macro, ale również są przeprowadzane treningi, prezentacje obróbki skrawaniem dla wszystkich klientów firmowych. W Macro można nabyć naprawdę rewelacyjne narzędzia skrawające. Jakość potwierdzają odpowiednie zaświadczenia oraz zadowoleni klienci.
Category:

Inline Poland jest wytwórcą opakowań. W ofercie posiada opakowania food to go, różne tacki oraz opakowania garmażeryjne, cateringowe. Spośród bardzo różnorodnej oferty opakowań oraz naczyń jednorazowych fabrykanta dobiorą Państwo plastikowe, aluminiowe i papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia jak również sztućce jednorazowe.

Firma świadczy też usługi z obszaru padowania, etykietowania zapakowań spożywczych, kompletacji, planowania opakowań, serwisu machin do pakowania oraz doradztwa fachowego. Nasi specjaliści oddziału rozwoju wyrobu wspomagają wieloletnim doświadczeniem odbiorców przy sporządzaniu idei nowych opakowań oraz użyczają fachowego wsparcia w automatyzacji postępowania pakowania.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4