Top 10


    
1597 Tkaniny techniczne http://tech-textil.eu Tkaniny techniczne wytwarzane w oparciu o włókna syntetyczne (polipropylen, polietylen, ale również poliester, poliamid), a także naturalne (płótno, bawełna, a także jutę, konopie) swoim poziomem określają właściwości użytkowe produkowanych przy ich użyciu artykułów; natomiast standard kooperacji, zaangażowanie oraz rzetelność decydują o profesjonalnym podejściu do klientów. TWE Group to bezkonkurencyjna oferta produkcyjna, a także sprzedażowa produktów filcowych. Filc to surowiec wymagający wiedzy i zaangażowania, a przy tym materiał podatny na wszelkie modyfikacje, co przekłada się na kompleksowość jego spożytkowania. Produkcja i przemysł > Zaopatrzenie przemysłu
Produkcja i przemysł > Produkcja różna
przemysł włókienniczy   przemysł   tkaniny techniczne   tkaniny   włóknina Jan 7, 2013 Mikołaj

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Zaopatrzenie przemysłu
Ex-Con Sp. Z.O.O. to firma specjalizująca się w dostarczaniu elementów do automatyki i elektroniki przemysłowej. W ofercie posiada wiele istotnych części do instalacji przewodowych. Wśród nich znajdziesz korytka kablowe, dławnice kablowe, kanały kablowe, a także obudowy elektryczne i przemysłowe. EX-Con Z.O.O. współpracuje z renomowanymi firmami, dzięki czemu dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości.
Category:

Najlepsze do magazynowania towarów nadstawki paletowe od firmy Stalbox. Wysoka jakość drewnianych palet z metalową obudową to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa dla przewożonego towaru. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej już teraz. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w razie jakichkolwiek pytań. Nadstawki paletowe od Stalbox to gwarancja dużej wytrzymałości i stabilności. Zapoznaj się z ofertą i wybierz odpowiednie nadstawki dla
Category:

Pod adresem Sprezarki-Techem.com.pl możecie Państwo odnaleźć wszelkie informacje o firmie BP Techem SA. Posiadamy we własnym asortymencie produkty oraz usługi związane z instalacjami sprężonego powietrza i próżni. Jeśli w grę wchodzi technika sprężonego powietrza i próżni, gwarantujemy solidne rozwiązania, fachowe podejście, oprócz tego proszę zwrócić uwagę, że mamy aż 25-letnie doświadczenie oraz silną pozycję na polskim rynku.
Category:

SELLTECH PH to firma, która wyspecjalizowała się w pneumatyce, technikach manipulacyjnych, hydraulice siłowej, automatyce, elementach przygotowania sprężonego powietrza, łożyskach. Współpraca z doświadczonymi i cenionymi na rynku producentami, takimi jak: Schunk, Zimmer, CPP PREMA, Walter, Festo. Nowoczesne chwytaki wielo- i jednoszczękowe, siłowniki pneumatyczne, systemy handlingowe, zawory i inne produkty można znaleźć w asortymencie firmy SELLTECH, która posiada 2 oddziały w Poznaniu i Jarocinie. Firma realizuje zamówienia standardowe, jak również nietypowe. Zapraszamy do kontaktu.
Category:

Propozycja asortymentowa firmy Sabur została zbudowana wokół urządzeń i oprogramowania dla automatyki. Stosując oferowane przez nas produkty mogą Państwo czekać na polepszenie efektywności ekonomicznej, zwiększenie wygody stosowania, podniesienie bezpieczeństwa oraz dużo innych. Innowacyjne rozwiązania i doskonałe parametry techniczne naszych produktów pozwoliły na otrzymanie wymienionych zalet. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą klientom w doborze najlepszych rozwiązań do określonych oczekiwań. Proponujemy także sposobność zorganizowania szkoleń technicznych.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4