Top 10


    
1612 Lokalizacja pojazdów http://www.smokprepaid.pl SMOK prepaid do lokalizowania pojazdów w oparciu o rozwiązania GPS i GPRS. System sprawdza się w firmach małych oraz dużych. System pozwala na zdalne śledzenie pojazdów na mapach cyfrowych. Do jego zalet należy monitoring w czasie rzeczywistym. Operator ma dostęp do raportów o historii przejazdu każdego z pojazdów. System przygotowany jest do samodzielnej instalacji. Na wyposażeniu anteny GPS oraz GPRS. Motoryzacja > Elektryka, elektronika lokalizator gps   monitoring gps Jan 7, 2013 elte

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Motoryzacja > Elektryka, elektronika
SMOK prepaid do lokalizowania pojazdów w oparciu o rozwiązania GPS i GPRS. System sprawdza się w firmach małych oraz dużych. System pozwala na zdalne śledzenie pojazdów na mapach cyfrowych. Do jego zalet należy monitoring w czasie rzeczywistym. Operator ma dostęp do raportów o historii przejazdu każdego z pojazdów. System przygotowany jest do samodzielnej instalacji. Na wyposażeniu anteny GPS oraz GPRS.
Category:

TRAKERO.pl GPS - lokalizacja i monitoring pojazdów.

System TRAKERO.pl umożliwa lokalizowanie pojazdów w czasie rzeczywistym za pomocą przeglądarki internetowej. Wspomaga zarządzaniem flotą pojazdów w codziennym funkcjonowaniu twojej firmy.

. Główne funkcje systemu:
▪ Monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym
▪ Historia przepytych tras, postojów i predkości poruszania
▪ Wspomaga zarządzanie flotą
▪ Dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą
▪ Kontrola pracowników oraz samochodów służbowych
▪ Kontrola gospodarki paliwowej
▪ Powiadomienia SMS o stanach alarmowych na telefon komórkowy

Zapraszamy do zapoznania sie z wersją DEMO na stronie internetowej.


KONTAKT

VE Systems
Patriotyczna 33
93-452, Łódź
www.trakero.pl
+48 42 298-70-70
Category:

Zapraszamy na stronę qsgroup.eu. Oferujemy Zarządzanie flotą po kosztach rzeczywistych, monitoring pojazdów GPS, kontrole paliwa. sonda paliwa dodatkowo monitoruje zużycie paliwa i zabezpiecza przed kradzieżami. Oferujemy zniżki na ubezpieczenie komunikacyjne całej Państwa floty. Prowadzimy ogólnopolską sieć warsztatów QS SERVICE certyfikowaną przez TUV, gwarantuje to najwyższą jakość usług.
Category:

ALARM-TECH Systemy Zabezpieczeń zaprasza Państwa do odwiedzenia sklepu internetowego WideoDomofon-Sklep.pl a także dokonania zakupu domofonów, wideodomofonów oraz interkomów. Atrakcyjne zniżki oferujemy dla klientów firmowych jak i instalatorów. Nasza firma należy do największych sprzedawców w naszym kraju a współpraca z producentami renomowanych marek gwarantuje najlepszą klasę oferowanych produktów. Nieustannie dążymy do poprawy skuteczności i konkurencyjności. Zakupów w naszym sklepie dokonują zarówno klienci korporacyjni jak i indywidualni.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4