Top 10


    
1667 Meble - sprzedaż eksportowa: Niemcy i cała UE http://moebel-paluch.com Dzięki staraniom naszej firmy oferowane na stronie meble stylowe są kupowane przez klientów z Niemiec, Austrii i innych państw należących do Unii Europejskiej. Jako firma działająca już od ponad 7 lat możemy zaproponować korzystne warunki współpracy a posiadane kontakty handlowe i doświadczenie pozwalają na łatwe uruchomienie sprzedaży eksportowej. Oferta nasza obejmuje m. in. usługi takie jak prowadzenie rozmów z klientami z zagranicy, którzy są zainteresowani produkowanymi przez Państwa firmę meblami. Wprowadzona na stronie www baza firm ułatwia prezentację mebli także małym firmom meblarskim, które chcą dotrzeć na nowe rynki bez inwestowania znacznych środków. Handel > Import, eksport eksport   meble   mebli   pośrednictwo   handlowe   handel   zagraniczny Feb 4, 2013 Paluch Artur

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Handel > Import, eksport
Bezpośredni importer produktów z kamienia naturalnego: trawertynu, marmuru, granitu, wapienia i kwarcytu.
W ofercie stylowe płytki podłogowo-ścienne w różnych odcieniach, rozmiarach i sposobach obróbki. Zróżnicowana oferta produktowa i wyraźny podział na linie kolorystyczne i wzornicze sprawiają, że każdy klient odnajdzie idealny produkt stworzony dla siebie. Ponadto szeroki wybór kamiennych dodatków w postaci mozaik, dekorów, umywalek oraz chemii budowlanej niezbędnej do montażu i pielęgnacji kamienia. W ofercie również rustykalne podłogi bambusowe, winylowe oraz ceramiczne artykuły dekoracyjne.
Category:

Glomerce sp z o.o. jest importerem zabawek i innych artykułów dziecięcych. Firma stawia na kooperację z odbiorcami biznesowymi (głównie hurtownie). Firma ta powstała z połączenia zmysłu handlowego z zapleczem kaputałowym. Glomerce oferue szeroki asortyment zabawek dla dzieci, takich jak: bujaczki, masy plastyczne, klocki, lalki i inne. Dzięki swojej strukturze firma jest w stanie zaproponować bardzo interesujące warunki współpracy. Bardzo przydatny serwis dla wszystkich handlowców
Category:

Tandemowe skoki spadochronowe z Zielonej Góry, to doskonałe rozwiązanie dla ludzi pragnących adrenaliny. Doznania które czuje się w trakcie skoku tandemowego, są prawie takie same które asystują zawodowym skoczkom. Aby skoczyć nie potrzeba posiadać żadnych badań lekarskich. Lot ze spadochronem jest jedną z najbardziej odjechanych form spędzania wolnego czasu. Nie ma żadnych problemów dla osób niepełnosprawnych. Marzysz o niezapomnianej chwili? Skocz z nami już dziś!
Category:

Dzięki staraniom naszej firmy oferowane na stronie meble stylowe są kupowane przez klientów z Niemiec, Austrii i innych państw należących do Unii Europejskiej. Jako firma działająca już od ponad 7 lat możemy zaproponować korzystne warunki współpracy a posiadane kontakty handlowe i doświadczenie pozwalają na łatwe uruchomienie sprzedaży eksportowej. Oferta nasza obejmuje m. in. usługi takie jak prowadzenie rozmów z klientami z zagranicy, którzy są zainteresowani produkowanymi przez Państwa firmę meblami. Wprowadzona na stronie www baza firm ułatwia prezentację mebli także małym firmom meblarskim, które chcą dotrzeć na nowe rynki bez inwestowania znacznych środków.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4