Top 10


    
172 Kurierzy.biz to popularny webportal o usługach kurierskich. http://www.kurierzy.biz Sprawdź, która firma kurierska jest najbezpieczniejsza! W jednym miejscu znajdziesz najbardziejaktualne informacje o rynku usług kurierskich w Polsce.Chcesz wiedzieć co {nowego|ciekawego) dzieje się na rynku kurierskim? Wszystko co chciałbyś wiedzieć o kurierach i przesyłkach kurierskich!Jaką firmę kurierską wybrać i na jakie rzeczy zwracać uwagę?Zobacz, który kurier specjalizauje się w przesyłkach krajowych a kogo wybrać w przypadku eksportu.Sprawdź, która firma kurierska lepiej obsługuje firmy i którą wybrać w przypadku wysyłki do klientów indywidualnych. Transport > Firmy kurierskie i poczta usługi kurierskie   opek   gls   przesyłki kurierskie   kurier   dhl   tnt   kurierzy   siodemka   dpd   przesyłki Jul 25, 2010 Marcin

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Transport > Firmy kurierskie i poczta
Uruchomiliśmy zbiór punktów obsługi kurierskiej na terytorium całej Polski. W chwili obecnej składa się z powyżej 60 punktów i cały czas się powiększa. Kooperujemy z wieloma dużymi przewoźnikami spedycyjnymi jak np. InPost, DHL, UPS itp. Wstępując do placówkę Ship Center możliwe jest nadania paczki (również za granicę), ale także zaplanować transport paletowy i wielkogabarytowy w Polsce i całej Europie. Stworzyliśmy franczyzę dzięki której każdy z Państwa może uruchomić swój własny punkt Ship Center i realizować zlecenia w obsłudze kurierskiej i przewozowej. Ponadto w naszych punktach można nabyć artykuły reklamowe, przygotować banery czy wydrukować ulotki. Serdecznie zapraszamy.
Category:

Oferta realizacji i obsługi multimedialnych eventów z BTL Poznań. BTL jest grupą eventową, która zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą wszelkich wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, bankietów, gal, imprez firmowych, pokazów mody, zawodów sportowych, prezentacji produktów, ślubów i wesel. Dynamiczna kadra BTL do każdego zamówienia ma indywidualne podejście, tworzy ciekawe scenariusze imprezy i dba o każdy najmniejszy detal jej organizacji.
Category:

Trudniąca się pośrednictwem świadczeń kurierskich, firma CREATIVE-IT proponuje możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej platformy, znajdującej się pod adresem centrumkurierskie.pl. Kooperujemy z licznymi firmami kurierskimi, zapewniając konkurencyjne opłaty za każdy rodzaj przesyłki. Nasza platforma świadczy usługi dla klientów prywatnych oraz dla przedsiębiorców. Monitorujemy potrzeby klientów, żeby prezentowana oferta była możliwie najbardziej czytelna dla wszystkich klientów. Dbamy również o prostą obsługę platformy internetowej.
Category:

Parking Planeta w Pyrzowicach zaprasza do parkowania. Mieścimy się w pobliżu lotniska Łódź Pyrzowice i zachęcamy do korzystania z miejsca parkingowego. Naszym kontrahentom zapewniamy bezpłatny transport do lotniska a pozostawiając samochód na naszym parkingu możecie spokojnie cieszyć się wakacjami. Parking Pyrzowice to fraza najtrafniej oddająca charakter naszej działalności. Zapraszamy zatem na naszą stronę pod adresem www.parking-planeta.pl w celu dokonania rezerwacji. Dla stałych kontrahentów oferujemy atrakcyjne rabaty!
Category:

Specjalista w układaniu wysokiej klasy wykładzin, firma Wapol proponuje wykładziny różnego rodzaju. Oferujemy wykładziny podłogowe, wykładziny PCV i drewnopodobne. Firma Wapol szczyci się wieloma oryginalnymi pomysłami. Wyposażyliśmy w wykładziny wiele hoteli, ośrodków SPA, biur. Wszystkie nasze projekty to połączenie oryginalnej stylistyki i wysokiej jakości montażu. Wykonujemy także czyszczenie wykładzin.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4