Top 10


    
1733 Profesjonalne sprzątanie w Warszawie http://www.breclean.pl Nasza firma Breclen specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu biur, firm, pomieszczeń handlowych, a także prywatnych w tym m.in. sprzątamy domy i mieszkania, garaże i magazyny. Świadczymy usługi okazjonalnie, sprzątamy po imprezach, uroczystościach. W zakres naszych usług wchodzą m.in. pranie i czyszczenie wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej, mycie okien, czyszczenie tarasów, sprzątanie pomieszczeń po remontach i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dom, ogród > Sprzątanie sprzątanie warszawa   firma sprzątająca warszawa   profesjonalne sprzątanie Mar 18, 2013 Monika

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Oferta firmy Bryliant skierowana jest do osób poszukujących usłgu sprzątania po remoncie domu, mieszkania lub innego obiektu lub bezpośrednio po budowie. Firma zajmie się wywiezieniem gruzu, doczyszczeniem okien, futryn i podłogi z resztek farb, klejów, gipsu i innych materiałów budowlanych, których trudno się pozbyć. W szczególności polecamy odkurzanie profesjonalnym sprzętem czyszczącym, który dokładnie zbiera pył pobudowlany, a którego zwykły domowy okurzacz nie jest w stanie usunąć. Ponadto firma Bryliant oferuje standardowe usługi sprzątania i czyszczenia we Wrocławiu, takie jak sprzątanie biur, parkingów i centów handlowych.
Category:

Prowadzona przez nas firma od sporej liczby lat realizuje zadania z zakresu czyszczenia przy użyciu najwyższej jakości maszyn firmy Karcher. Stosujemy najwyższej jakości rozwiązania, które zapewniają zadowolenie z zleceń, które realizujemy. Zadaniami , które mamy możliwość zrobić to czyszczenie dywanów, tapicerki a także wykładzin. Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami w zakresie czyszczenia każdej powierzchni. Obszarem naszego działania jest Poznań oraz najbliższe miasta. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w pełni zadowolony.
Category:

Masz nieporządek w domu lub ogrodzie? I nie wiesz jak sobie z nim poradzić? W serwisie dowiesz się jak usunąć plamy, jak posprzątać bałagan po ostatniej imprezie. Znajdziesz również porady związane z ogrodem np. jak pozbyć się kreta, czy też poprzesadzać rośliny. Dodatkowym działem jest uroda, zdrowie w którym dowiesz się jak o siebie zadbać. Znajdziesz porady np. jak zadbać o cerę itp. Serwis jest tworzony z myślą o osobach leniwych, ewentualnie o osobach zabieganych, które nigdy nie mają na nic czasu. Są to wskazówki z życia wzięte nie raz tak proste, że Ci przez myśl nie przejdzie że można to tak zrobić.
Category:

Oferta przedsiębiorstwa Sprawne Sprzątanie dedykowana jest dla tych interesantów, którzy wymagają fachowych usług w zakresie sprzątania przeróżnych budynków. Firma podejmuje współpracę zarówno z przedsiębiorstwami, które potrzebują sprawnej i sprawdzonej ekipy sprzątającej, jaka zajmie się sprzątaniem biur, jak też i z instytucjami oraz klientami prywatnymi. Przedsiębiorstwo wykonuje swoje usługi w sposób kompleksowy, jest też w stanie zrealizować natychmiastowe sprzątanie na zlecenie kontrahentów. Swoje usługi firma wykonuje z najwyższą starannością, stosując przy tym w pełni profesjonalny sprzęt jak i właściwie dobrane środki chemiczne.
Category:

Profesjonalne usługi piaskowania różnego rodzaju powierzchni, to specjalność firmy Womax. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy znaczne doświadczenie w wykonywaniu usług tego rodzaju. Dysponujemy wykwalifikowaną, prężnie działającą kadrą specjalistów, oraz skutecznym nowoczesnym sprzętem. Przed podjęciem się realizacji zlecenia, starannie przyglądamy się powierzchni i dobieramy najskuteczniejszą metodę czyszczenia, oraz parametry czyściwa. Nasze Usługi oferujemy na południu kraju.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4