Top 10


    
1733 Profesjonalne sprzątanie w Warszawie http://www.breclean.pl Nasza firma Breclen specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu biur, firm, pomieszczeń handlowych, a także prywatnych w tym m.in. sprzątamy domy i mieszkania, garaże i magazyny. Świadczymy usługi okazjonalnie, sprzątamy po imprezach, uroczystościach. W zakres naszych usług wchodzą m.in. pranie i czyszczenie wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej, mycie okien, czyszczenie tarasów, sprzątanie pomieszczeń po remontach i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dom, ogród > Sprzątanie sprzątanie warszawa   firma sprzątająca warszawa   profesjonalne sprzątanie Mar 18, 2013 Monika

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Prócz wysokiej jakości różnych usług porządkowych, do których należy sprzątanie w Poznaniu, firma SETI jest również profesjonalistą w branży BHP. W obszarze usług BHP Poznań bądź szkolenie BHP Poznań, eksperci z SETI wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa w licznych firmach. Fachowy konsulting jak też owocne szkolenia BHP świadczone przez SETI skierowane są do firm z różnego typu dziedzin.
Category:

Decydując się na usługi przedsiębiorstwa Odśnieżanie Warszawa już nigdy nie będą Państwo mieli problemów z nadmiarem śniegu. Dysponująca fachowymi urządzeniami do odśnieżania firma jest rozpoznawalna z terminowego oraz solidnego wykonywania wszystkich przyjętych zleceń. Działamy w obrębie miasta stołecznego oraz na pobliskich terenach. indywidualnie podchodzimy do wszystkich zapytań, zapewniając klientom konkurencyjne ceny świadczonych usług. W razie potrzeby zapewniamy wywóz śniegu. Nasze prace kierujemy do osób prywatnych, urzędów a także przedsiębiorstw.
Category:

W puli firm sprzątających w Poznaniu SETI faktycznie korzystnie się wyróżnia. Gwarantowane jest sprzątnie biur, sprzątanie terenów zielonych, przygotowywanie szkoleń BHP, oznaczanie obiektów zgodnie z regułami PPOŻ i nie tylko. Można zaliczyć szkolenie BHP jak również odnoszące się do pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoby prowadzące działalność gospodarczą z Poznania są wyposażane w sprzęt gaśniczy, mogą też zamówić ćwiczenia ewakuacyjne dla zatrudnionych. Sprzątnie powinno odbywać się za pomocą dobrze dopasowanych chemikaliów. Firma SETI z Poznania jest w stanie to zagwarantować, dysponuje też atrakcyjnym zapleczem sprzętowym. Firma SETI zlokalizowana jest w Poznaniu na osiedlu Łokietka. Kiedy zamawiamy sprzątnie tu, możemy liczyć na sprzyjające ceny. Osoby pracujące przy sprzątaniu, przeprowadzają czynności z dużym zaangażowaniem. Sprzątanie biura przygotowywane jest w taki sposób, żeby nie nie przeszkadzać w jego działalności.
Category:

Firma Flostar oferuje klientom usługi czyszczące. Duży wybór oferowanych czynności umożliwia właściwe ich dobranie zgodnie z określonymi wymaganiami. Działamy głównie na terenie Śląska. Nasza oferta zawiera usługi w trybie standardowym oraz ekspresowym. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, umożliwiające dokładne usunięcie wszystkich zabrudzeń. Dodatkowo używamy uznanych środków czyszczących. Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich realizowanych przez nas czynności. Zapraszamy do rozmowy z naszą firmą.
Category:

Specjalizacja firmy Task to sprzątanie firm we Wrocławiu, usługi alpinistyczne we Wrocławiu oraz odśnieżanie dachów i posesji. Prowadząc działalność usług porządkowych od roku 1997 nauczyliśmy się profesjonalnie i rzetelnie dbać o potrzeby naszych klientów. Przedstaw nam swój cel, a stanie się on naszym zadaniem - warto zaufać firmie z doświadczeniem, skutecznej i profesjonalnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy małe i wielkie przedsiębiorstwa.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4