Top 10


    
1833 Magazyn budowlany Centrum Klinkieru http://www.centrumklinkieru.pl Dogodna lokalizacja i obszerne powierzchnie magazynowe to wybrane atuty Katowickiego Centrum Klinkieru. Za kolejne wypada uznać własny transport gwarantujący dostarczenie zamówionych materiałów budowlanych na plac budowy Klienta, długoletnie doświadczenie oraz bogatą ofertę wielorakich materiałów klinkierowych. W stałej ofercie znajdują się m.in. cegłę klinkierową, płytki ręcznie formowane, bruk klinkierowy, stopnice, płytki parapetowe oraz różnego rodzaju materiały wykończeniowe.
Centrum Klinkieru zapewnia dostawę zakupionych towarów na terenie miast takich jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice oraz przyległych.
Dom, ogród > Materiały budowlane
Handel > Hurtownie
klinkier   daszki klinkierowe   sosnowiec   katowice   zagłębie   roben   cegła klinkierowa   płytki elewacyjne Jun 3, 2013 Krzysztof

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Global Business Group- dajemy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak także przemysłowym. Wdrożyliśmy do stałej produkcji rusztowania w czterech systemach, szalunki stropowe i ścienne, zsypy do gruzu oraz tymczasowe ogrodzenia budowlane. Naszym zamiarem jest wyznaczanie wysokich standardów w branży budowlanej. Docieramy do wielu małych i dużych firm na świecie, które decydują się na wysoką jakość, oszczędność pieniędzy oraz bezpieczeństwo.
Category:

Panele.Sklep to firma, która zajmuje się sprzedażą paneli podłogowych dla domu. Firma oferuje bezpłatny pomiar tudzież transport wybranych paneli podłogowych a także ściennych. Nieodpłatnie jest możliwość również ubiegać się o montowanie paneli a także listw podłogowych oraz listw przypodłogowych. W sklepie można znaleźć aż dwieście modeli paneli od doskonałych producentów. Doświadczeni pracownicy sklepu mogą pomóc państwu wybrać najlepszy wzór.
Category:

Każdy powinien uświadomić sobie z faktu, że deski kompozytowe są wręcz doskonałym wyborem, jeśli chodzi o różnego typu schematy budowlane. W taki metodę można realnie dość dużo uzyskać i warto się o to postarać. Na pewno deski tarasowe muszą być obserwowane z równie dużym zainteresowaniem. To jedyna droga do tego, aby utrzymać wysoki poziom usług. Podbitka dachowa wydaje się solidną opcją do wyboru.
Category:

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem pytek lub mozaiką dobrze trafiłeś. Zapraszamy wszystkich poszukujących innowacyjnych rozwiązań związanych z mozaikami ceramicznymi jak i szklanymi, drewnianymi, metalowymi czy kamiennymi. Dodatkowo możemy zaproponować szeroki zakres płytek ściennych i podłogowych do każdej kuchni salonu czy łazienki. Współpracujemy jedynie z największymi producentami z całego świata, co zapewnia produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu.
Category:

Budujmy.eu to profesjonalny sklep internetowy oferujący wszelkiego rodzaju chemię budowlaną oraz materiały budowlane. Znajdą u nas Państwo szeroką gamę produktów firm takich jak na przykład Ceresit, Metylan, Ponal, Pattex.Znajdą u nas Państwo szeroką gamę tynków, klejów, zapraw, izolacji, silikonów oraz wszelkich innych materiałów które potrzebne są na budowie.Gwarantujemy ekspresową realizację każdego zamówienia, niskie ceny oraz najwyższą jakość sprzedawanych produktów.
Zapraszamy!
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4