Top 10


    
1833 Magazyn budowlany Centrum Klinkieru http://www.centrumklinkieru.pl Dogodna lokalizacja i obszerne powierzchnie magazynowe to wybrane atuty Katowickiego Centrum Klinkieru. Za kolejne wypada uznać własny transport gwarantujący dostarczenie zamówionych materiałów budowlanych na plac budowy Klienta, długoletnie doświadczenie oraz bogatą ofertę wielorakich materiałów klinkierowych. W stałej ofercie znajdują się m.in. cegłę klinkierową, płytki ręcznie formowane, bruk klinkierowy, stopnice, płytki parapetowe oraz różnego rodzaju materiały wykończeniowe.
Centrum Klinkieru zapewnia dostawę zakupionych towarów na terenie miast takich jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice oraz przyległych.
Dom, ogród > Materiały budowlane
Handel > Hurtownie
klinkier   daszki klinkierowe   sosnowiec   katowice   zagłębie   roben   cegła klinkierowa   płytki elewacyjne Jun 3, 2013 Krzysztof

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Kraina Remontu to świetne miejsce, gdzie możesz bez większych problemów znaleźć sprawdzone i łatwe do zastosowania informacje na temat remontowania mieszkania. Dajemy Ci wyłącznie solidną dawkę wiedzy, dzięki której będzie Ci jeszcze łatwiej podejść do spraw typowo remontowych. Więcej znajdziesz na naszej stronie www. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową. Adres do niej znajduje się w szczegółach ogłoszenia.
Category:

Na reklamowanej stronie internetowej znajduje się oferta firmy Furmanek. Najbardziej innowacyjne maszyny pracujące w technologii CNC tylko u nas. Jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wykwintne gusta. Perfekcyjna obróbka kamienia, szkła oraz wielu innych tworzyw. Zakład kamieniarski specjalizuje się w przeprowadzaniu inwestycji budowlanych. Współpracujemy z biurami architektonicznymi oraz studiami mebli kuchennych. W celu lepszego zapoznania się z naszą szeroką ofertą zapraszamy do serwisu.
Category:

Firma Profil-B wyspecjalizowało w sprzedaży rynien, parapetów a także różnorodnych artykułów z blachy i innych towarów, które są przez naszą firmę wytwarzane. Sprawdzamy każdy szczegół wyrobów, dlatego możemy zagwarantować ich doskonałą jakość. Szeroki zakres usług montażowych jest jednym z elementów oferty. Oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie wykonywania zamówienia. Przedstawiamy klientom oferty cenowe na podstawie wykonanych przez naszych pracowników świadczeń pomiarowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny towarów i usług.
Category:

Przedstawiamy Państwu naprawdę szeroki wybór produktów i elementów do montażu oraz własnoręcznej budowy kominków, między innymi doskonałej jakości płyty szamotowe itp. Nasza firma to dystrybutor płyt do kominka. Na naszej stronie www warto przeanalizować nasze ceny szamotki z cenami konkurencyjnych firm. Tworzenie pieca z zastosowaniem naszych płyt szamotowych to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie na polskim rynku. Ważna wiadomość jeśli chodzi o szamot - polecamy Państwu możliwość docięcia płyty do kominka na całkiem dowolny przekazany przez was wymiar. Ponadto prezentujemy także nowy gatunek płyt - tak zwane płyty szamotowe - łukowe. Buduje się z nich ciepłe kominki.
Jesteśmy dystrybutorem, ale naszą ofertę kierujemy również do klientów i odbiorców indywidualnych, ponieważ, obecnie coraz więcej osób decyduje się na samodzielną budowę kominka. Trudno im się dziwić. Jak wiadomo w epoce powszechności sieci – praktycznie każdy potrafi ściągnąć informację na temat zainstalowania kominka.
Category:

Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, profile, elewacyjne, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, sztukatorstwo, okienne, www. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4