Top 10


    
1833 Magazyn budowlany Centrum Klinkieru http://www.centrumklinkieru.pl Dogodna lokalizacja i obszerne powierzchnie magazynowe to wybrane atuty Katowickiego Centrum Klinkieru. Za kolejne wypada uznać własny transport gwarantujący dostarczenie zamówionych materiałów budowlanych na plac budowy Klienta, długoletnie doświadczenie oraz bogatą ofertę wielorakich materiałów klinkierowych. W stałej ofercie znajdują się m.in. cegłę klinkierową, płytki ręcznie formowane, bruk klinkierowy, stopnice, płytki parapetowe oraz różnego rodzaju materiały wykończeniowe.
Centrum Klinkieru zapewnia dostawę zakupionych towarów na terenie miast takich jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice oraz przyległych.
Dom, ogród > Materiały budowlane
Handel > Hurtownie
klinkier   daszki klinkierowe   sosnowiec   katowice   zagłębie   roben   cegła klinkierowa   płytki elewacyjne Jun 3, 2013 Krzysztof

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Firma Kamyk S.C. jest hurtownią, która zajmuje się sprzedażą różnych płyt granitowych w grubościach nagrobkowych i budowlanych. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli płyt, które pochodzą z całego świata. Z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Zapewniamy, że granity, które oferujemy są najwyższej jakości. Jesteśmy firmą, która posiada doświadczenie w branży kamieniarskiej, więc zawsze moga Państwo liczyć na pomoc z naszej strony w doborze materiałów.
Category:

Ciekawą ofertę dla osób zainteresowanych nabyciem wkładów do kominów, przedstawia firma kominowewklady.pl. Oferujemy Państwu dużą różnorodność towarów, które zostały zaprojektowane do obsługi każdego rodzaju spalin. Sprzedajemy wyłącznie systemy doskonałej jakości, które posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa. Oferujemy specjalistyczną pomoc w zakresie doboru produktów do zgłoszonych przez zainteresowanych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zamówienia na kwotę wyższą niż 800 złotych doręczamy bezpłatnie.
Category:

Tarassystem to wyjątkowe drewniane tarasy, tanie, solidne i łatwe w montażu. Dzięki temu systemowi taras z drewna można mieć gotowy w ciągu jednego dnia! Wszystkie elementy drewniane są fabrycznie olejowane, co zabezpiecza je przed biodegradacją i utratą koloru, a dzięki łącznikom CLICK deski tarasowe można błyskawicznie zamontować na legarach. Tarassystem to deski z drewna Thermojesion, legary z drewna egzotycznego oraz łączniki z tworzywa sztucznego. Łączniki skonstruowane są w taki sposób, że montaż desek na legarach nie wymaga użycia żadnych dodatkowych wkrętów. Wszystkim, którzy marzą o naturalnym, drewnianym, pięknym i trwałym tarasie polecamy drewniane tarasy typu Tarassystem.
Category:

Organizacja Hoch proponuje produkowane samodzielnie ceramiczne moduły kominowe. Sprzedajemy także elementy do kominów. Bogata oferta umożliwia nam oferowanie rozwiązań pasujących do wszystkich rodzajów spalin, które komin ma odprowadzać. Proponujemy fachowe konsultacje prowadzone przez zatrudnianych ekspertów, którzy pomogą dobrać Państwu najlepsze rozwiązanie, które idealnie zaspokoi potrzebne funkcje oraz potrzeby. Proponujemy świetnej jakości towary w przystępnych oraz konkurencyjnych cenach. Wszystkie towary objęte są 30 letnią gwarancją producencką.
Category:

W asortymencie firmy HYDRO-TECH Konin znajdą Państwo dużą różnorodność części armatury przemysłowej, które cechuje ogromna odporność oraz sposobność stosowania w połączeniu z wieloma mediami. Niemiecki producent, którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce, gwarantuje najwyższą jakość proponowanych wyrobów. Prowadzimy także sprzedaż pomp ciepła. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które umożliwiło nam wybranie do asortymentu tylko przetestowanych produktów, które zadowolą naszych klientów.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4