Top 10


    
1862 Kancelaria Prawna LEXCARTA Zakrzewski & Associates http://lexcarta.pl KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA została stworzona, aby pomagać swoim klientom osiągać ich cele oraz rozwiązywać ich problemy. Doradztwo dedykowane dla biznesu. Szybkie porady pełna obsługa. Wszystkie zalety prawidłowo działającej kancelarii. Profesjonalizm w działaniu oraz załoga potrafiąca poświęcić każdą wolną chwilę aby rozwiązać czyjś problem. Wszystko to składa się na świetnie funkcjonująca instytucję, która rozwiąże Państwa problem w mig i udzieli wskazówek na przyszłość. Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne kancelaria   prawo   doradztwo   biznes   nieruchomości   spółki   energia odnawialna Jun 3, 2013 Piotr Zakrzewski

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z analizowaniem zapisów w umowach deweloperskich, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez Klisz i Wspólnicy Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy duży wybór czynności, wśród których każdy klient wyszuka właściwą dla siebie ofertę. Zapewniamy dużą skuteczność wszystkich oferowanych działań. Ludzi zainteresowanych przedstawioną propozycją zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przygotowania nieodpłatnych ofert cenowych.
Category:

Michał Koronowski prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Chorzowie wymierzając swoją ofertę w szczególności do osób fizycznych oraz działalności gospodarczych. W szerokim katalogu usług interesanci znajdą na przykład konsultacje prawne dotyczące prawa cywilnego, czy też karnego. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma ekspertami, w tym chociażby z geodetami, adwokat potrafi zaproponować petentom usługi prawne na najwyższym poziomie, w tym także i pomoc przy sporządzaniu umów. W katalogu usług dla przedsiębiorców mieści się również profesjonalna i prowadzona z dużą skutecznością windykacja należności.
Category:

Tomasz Kidawa kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie odszkodowawczym w tym po błędach lekarskich, medycznym. W ofercie znajduje się obsługa w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, pracy, spadkowego oraz spraw rozwodowych. Kancelaria współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, posiada doświadczenie w obsłudze publicznych i niepublicznych placówek leczniczych i firm farmaceutycznych
Category:

Przedstawiamy Państwu nasze usługi. Nasza kancelaria adwokacka w Tychach prowadzi sprawy z obrębu takich dziedzin jak prawo karne, prawo karno-skarbowe, prawo wykroczeń. Reprezentujemy naszych klientów na etapie postępowania przygotowawczego, przed sądem jak i również w postępowaniach wykonawczych. Na stronie Adwokat Tychy wyszukacie Państwo informacje o naszych usługach prawnych. W celu otrzymania porady prawnej czy też skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Prowadzimy nadto sprawy o wykroczenia, reprezentujemy klientów podczas postępowania karnego. Reprezentujemy oskarżycieli posiłkowych, prywatnych oraz powodów cywilnych.

Zajmujemy się między innymi, prawem cywilnym - sporządzamy i opiniujemy projekty umów i oświadczeń woli,
reprezentujemy strony w zakresie dochodzenia roszczeń na etapie przedsądowym, sądowym jak również egzekucyjnym. Prawem rodzinnym - obręb świadczonych przez nas usług w sprawach rodzinnych zawiera doradztwo prawne i repreze
Category:

Kancelaria Radców Prawnych T. Jankowski oferuje głównie obsługę prawną firm oraz udziela porad prawnych. Zespół radców prawnych składa się z doświadczonych osób. W kancelarii udzielamy pomocy prawnej z dziedziny rozwodów, prawa budowlanego oraz odzyskiwania wierzytelności i odszkodowań. Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Więcej przydatnych informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo w naszym serwisie internetowym, którego adres znajduje się na tej stronie.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4