Top 10


    
1890 Dr Tadeusz Błaszczyk doktor Medycyny Chińskiej - Kursy i Książki http://www.drtadeuszblaszczyk.pl/ Lekarz Medycyny chińskiej dr Tadeusz Błaszczyk

Informacje o książkach, publikacjach i kursach medycyny chińskiej, które prowadzi dr Błaszczyk, tj. akupunktura, akupresura, dietetyka chińska i diagnostyka z pulsu, ziołolecznictwo.
Na stronie można zakupić w sklepie internetowym podręczniki Medycyny chińskiej autorstwa dr Błaszczyka.
Tutaj także są umieszczone informacje na temat przyjmowania pacjentów w Polsce.
Na stronie znajduje się Katalog Ziół z ogrodu w Hamm, ich sposób uprawy i zastosowanie.

Zapraszam serdecznie na moją stronę www.drTadeuszBlaszczyk.pl
Zdrowie i uroda > Medycyna naturalna
Zdrowie i uroda > Zdrowie
akupunktura   akupresura   dietetyka chińska i diagnostyka z pulsu   ziołolecznictwo Jun 14, 2013 Tadeusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Medycyna naturalna
Najlepsza firma Grupa Medyczna ma w swojej propozycji kardiomonitor i kardiotokograf oraz daje sposobność uczęszczania na kursy USG. Kardiomonitor pozwala na kontrolowanie pracy serca. W należyty sposób komunikuje o wszystkich, najmniejszych zakłóceniach. W dzisiejszych czasach kardiomonitory odróżniają się znaczną nowoczesnością. Wypełniają wszelkie niezmiernie restrykcyjne normy światowe. Są one ogromnie pożyteczne przede wszystkim dla szpitali, w których przebywają pacjenci, posiadający problemy z sercem. Dzięki użyciu innowacyjnych technologii zapewniają świetną opiekę nad pacjentami. Kardiomonitory są stosowane przy sprawdzaniu akcji serca zarówno noworodków, jak również osób w podeszłym wieku. Kardiotokograf jest urządzeniem, które jest umieszczane na brzuchu kobiety w ciąży. Jego najważniejszym celem jest obserwowanie płodu, głównie w czasie trwania porodu. Wszelkiego typu urządzenia medyczne oferowane przez niniejsza spółkę są wysokiej jakości. Grupa Medyczna gorąco zachęca do
Category:

Nasz sklep internetowy oferuje indyjskie przyprawy i kosmetyki, naturalne suplementy diety, roślinne oleje spożywcze, olejki kosmetyczne i do masażu, henny, orientalne przyprawy oraz książki na temat jogi, ajurwedy i zdrowego trybu życia. W ofercie mamy sporo produktów wegańskich. Żeby ułatwiać zakupy osobom będącym na diecie roślinnej oznaczamy w sklepie wszystkie produkty, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Jeśli chcesz zrobić zakupy stacjonarnie, możesz nas odwiedzić na krakowskim Kazimierzu. Nasz sklep znajduje się przy ulicy Dajwór 14/02.
Category:

Ogromna propozycja artykułów to jeden z naszych atutów, który odróżnia nas na tle pozostałych sklepów. Oferujemy wysokiej jakości artykuły ortopedyczne, które świetnie nadają się dla osób intensywnie uprawiających sport czy także dla osób z przepisaną rehabilitacją.
Pośród naszej propozycji dostępne są produkty potrzebne dla osób starszych czy też dla osób leczących się. Dzięki naszym artykułom mogą Państwo ulżyć sobie w cierpieniach, a głównie poprawić swoje zdrowie. Dlatego też, każdy kto potrzebuje pomocy ortopedycznej, powinien zajrzeć do naszego sklepu. Nie tylko obszerna oferta, ale także bardzo dobra obsługa powinna Państwa zachęcić.
Category:

Zajmujemy się profilaktyką zdrowia. U nas wykonasz takie badania jak: analiza pierwiastkowa włosów, analiza kropli krwi, analiza skóry twarzy, oczyszczanie body detoks, odrobaczanie, testy na nietolerancje pokarmowe. U nas także kupisz naturalne suplementy, określisz dietę. Zapraszamy Rzeszów Al. Sikorskiego 48a tel. 17 8575995 Nie zawiedziesz się, mamy coś dla każdego, a wszystko po to abyś był zdrowy.
Category:

Portal zawiera wszystkie potrzebne informacje dla osób wybierających się do uzdrowiska lub sanatorium na terenie Polski. Opisy oraz zdjęcia uzdrowisk pomagają w szerszym poznaniu danej miejscowości uzdrowiskowej. Opis prowadzonego leczenia i rehabilitacji. Sanatoria, pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne są dodawane bezpłatnie do naszej bazy teleadresowej. Znajduje się tu również: forum kuracjusza, przewodnik kuracjusza, niezbędnik kuracjusza w których znajduje się baza wiedzy zarówno odnoście poszczególnych miejscowości jak i danych regionów uzdrowiskowych. Zapraszamy.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4