Top 10


    
1920 Hospicjum stacjonarne i domowe http://www.hospicjumbedkowo.pl Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej pacjentom objętych opieką gwarantuje: całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską stacjonarnie oraz w domu chorego, leczenie farmakologiczne, leczenie odleżyn i trudno gojących się ran, leczenie obrzęku limfatycznego, żywienie dojelitowe, respiratoterapię i tlenoterapię, rehabilitację (fizykoterapia, kinezoterapia), wsparcie psychologiczne, socjalne i duchowe oraz wypożyczanie sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego pacjentom objętych opieki domową. Zdrowie i uroda > Medycyna naturalna hospicjum stacjonarne   hospicjum domowe   opieka paliatywna   zakład opiekuńczo - leczniczy   ośrodek medycyny paliatywnej i hospicyjnej Jun 26, 2013 BW

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Medycyna naturalna
Przedstawiamy Państwu jeden z najbardziej wyspecjalizowanych sklepów oferujących urządzenia pomagające

niwelować problem bezdechu. W naszym sklepie znajdą Państwo aparaty na bezdech senny, maski CPAP,

akcesoria i wiele innych. Ponadto nasi doradcy pomogą dobrać sprzęt do Państwa potrzeb. Na stronie znajduje

się również szereg artykułów objaśniających problem a także sposoby radzenia sobie z nim. Chcemy jak

najbardziej przybliżyć naszym klientom możliwe rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu

doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy na http://autocpap.pl/.
Category:

Najczęściej wybierane mieszanki ziołowe a także zdrowa żywność to towary, które występują w ciągłej sprzedaży sklepu internetowego Evital. Klienci odnajdą w prowadzonej przez nas firmie preparaty, które pomogą na wiele przypadłości. Zapewniamy fachową pomoc przy doborze artykułów. Przygotowana propozycja asortymentowa jest na bieżąco dostosowywana do zmieniających się oczekiwań klientów. Ponad dwudziestoletnia tradycja naszej firmy jest potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu działania. Zapraszamy Państwa do wizyty w naszych stacjonarnych placówkach, znajdujących się w stolicy Wielkopolski.
Category:

Nasze Centrum Medyczne po kilku latach leczenia dolegliwości takich jak: chrapanie w trakcie snu, czy też bezdech senny, stworzyło specjalistyczną jednostkę, zajmującą się właśnie ich leczeniem. Posiada ona najnowocześniejszy na rynku sprzęt medyczny i świetnie przeszkolony personel, wąsko wyspecjalizowany w tym rodzaju leczenia. Swoje zabiegi wykonuje najnowszymi, bezbolesnymi metodami, jakie dostępne są na rynku (m.in. metodą koblacji). Zachęcamy do zapoznania się z metodami leczenia i skorzystania z naszych usług.
Category:

Lekarz Medycyny chińskiej dr Tadeusz Błaszczyk

Informacje o książkach, publikacjach i kursach medycyny chińskiej, które prowadzi dr Błaszczyk, tj. akupunktura, akupresura, dietetyka chińska i diagnostyka z pulsu, ziołolecznictwo.
Na stronie można zakupić w sklepie internetowym podręczniki Medycyny chińskiej autorstwa dr Błaszczyka.
Tutaj także są umieszczone informacje na temat przyjmowania pacjentów w Polsce.
Na stronie znajduje się Katalog Ziół z ogrodu w Hamm, ich sposób uprawy i zastosowanie.

Zapraszam serdecznie na moją stronę www.drTadeuszBlaszczyk.pl
Category:

Najlepsza firma Grupa Medyczna ma w swojej propozycji kardiomonitor i kardiotokograf oraz daje sposobność uczęszczania na kursy USG. Kardiomonitor pozwala na kontrolowanie pracy serca. W należyty sposób komunikuje o wszystkich, najmniejszych zakłóceniach. W dzisiejszych czasach kardiomonitory odróżniają się znaczną nowoczesnością. Wypełniają wszelkie niezmiernie restrykcyjne normy światowe. Są one ogromnie pożyteczne przede wszystkim dla szpitali, w których przebywają pacjenci, posiadający problemy z sercem. Dzięki użyciu innowacyjnych technologii zapewniają świetną opiekę nad pacjentami. Kardiomonitory są stosowane przy sprawdzaniu akcji serca zarówno noworodków, jak również osób w podeszłym wieku. Kardiotokograf jest urządzeniem, które jest umieszczane na brzuchu kobiety w ciąży. Jego najważniejszym celem jest obserwowanie płodu, głównie w czasie trwania porodu. Wszelkiego typu urządzenia medyczne oferowane przez niniejsza spółkę są wysokiej jakości. Grupa Medyczna gorąco zachęca do
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4