Top 10


    
1929 Pieczarki białe i brunatne http://www.pmark.pl Firma PMARK jest producentem i dystrybutorem świeżych grzybów jadalnych na rynku krajowym oraz zagranicznym. Firma dysponuje własną rozwiniętą bazą produkcyjną i logistyczną oraz własnym transportem chłodniczym przystosowanym do przewozu świeżych pieczarek. W ofercie firmy znajdują się głównie takie grzyby jak pieczarki białe, pieczarki brunatne oraz boczniaki ostrygowate. Pieczarki pakowane są w plastikowe skrzynki luzem oraz w plastikowe kubki o dowolnej wielkości, które są następnie foliowane i etykietowane dowolnie zaprojektowaną przez naszą firmę etykietą. Nasze pieczarki dostarczamy przez cały rok. Nasza firma współpracuje również z producentami świeżych pieczarek oraz prowadzi skup pieczarek gdzie oferujemy skup pieczarek przez cały rok w najwyższych cenach skupu, krótkim terminem płatności oraz na dogodnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie firmowej oraz współpracy. Jeśli pieczarki to tylko z Pszczyny. Flora i fauna > Uprawa warzyw, owoców
Produkcja i przemysł > Rolnictwo
pieczarki   pieczarka Jul 1, 2013 Piotrek

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Flora i fauna > Uprawa warzyw, owoców
Firma ogrodnicza Twój Ogród realizuje zamówienia na projektowanie ogrodów i zakładanie terenów zielonych w województwie wielkopolskim, w Koninie i okolicach. Firma zajmuje się kompleksową i profesjonalną pielęgnacją ogrodów, koszeniem trawników, nawożeniem roślin, cięciem drzew i krzewów. Na stronie internetowej znajduje się pełna oferta firmy i związany z nią cennik usług takich jak przygotowanie ogrodu na zimę, wywóz liści, pokosu trawy i gałęzi, formowanie żywopłotów.
Category:

Firma PMARK jest producentem i dystrybutorem świeżych grzybów jadalnych na rynku krajowym oraz zagranicznym. Firma dysponuje własną rozwiniętą bazą produkcyjną i logistyczną oraz własnym transportem chłodniczym przystosowanym do przewozu świeżych pieczarek. W ofercie firmy znajdują się głównie takie grzyby jak pieczarki białe, pieczarki brunatne oraz boczniaki ostrygowate. Pieczarki pakowane są w plastikowe skrzynki luzem oraz w plastikowe kubki o dowolnej wielkości, które są następnie foliowane i etykietowane dowolnie zaprojektowaną przez naszą firmę etykietą. Nasze pieczarki dostarczamy przez cały rok. Nasza firma współpracuje również z producentami świeżych pieczarek oraz prowadzi skup pieczarek gdzie oferujemy skup pieczarek przez cały rok w najwyższych cenach skupu, krótkim terminem płatności oraz na dogodnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie firmowej oraz współpracy. Jeśli pieczarki to tylko z Pszczyny.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4