Top 10


    
2041 Biuro Certyfikacji ISO http://www.tuv-gem.com.pl GEM to doświadczona jednostka certyfikująca, zatrudniająca doświadczonych audytorów w branży samochodowej, elektronicznej, spożywczej, precyzyjnej. Firma jest cenionym na rynku partnerem odpowiedzialnym za certyfikację systemów zarządzania. Siedziba Biura Certyfikacji GEM znajduje się pod Warszawą, w miejscowości Reguły. Drugą gałęzią działalności biura jest prowadzenie profesjonalnych szkoleń z zakresu zarządzania - otwartych oraz organizowanych na zlecenie konkretnej firmy. Wiele lat doświadczeń na rynku oraz zdobyta renoma to gwarancja wysokiej jakości usług oraz satysfakcji klienta. Więcej szczegółów dotyczących oferty certyfikacji i szkoleń znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej Biura. Biznes i finanse > Outsourcing ISO/TS 16949   ISO 22000   biuro certyfikujące   certyfikacja   biuro audytorskie Aug 21, 2013 ewa

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Outsourcing
Podjąłeś już konkretne działania, by rejestracja firmy w Anglii stała się faktem? Doskonale wiesz, że firma w Anglii może być dla Ciebie interesem życia, dlatego chcesz zadbać o najdrobniejszy szczegół? Nasze biuro rachunkowe pomaga w rozliczeniach księgowych i płacowo- kadrowych dla firm w UK. Wszystkie problematyczne kwestie np. jak założyć firmę w UK, jakie dokumenty są potrzebne, by otrzymać zwrot podatku z Anglii, na bieżąco z Państwem omawiamy. Jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie księgowej, zgłoś się do nas, chętnie wesprzemy Twoją firmę.
Category:

Jeżeli interesuje Państwa założenie spółki w kraju o atrakcyjnej formie podatkowej, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę CGO Offshore Services. Oferujemy duży wybór miejsc docelowych, umożliwiający wszystkim klientom podjęcie decyzji o najkorzystniejszej propozycji. Gwarantujemy kontrahentom również fachowe doradztwo w każdym momencie prowadzenia usługi. Nasz zespół pracowników tworzą wykwalifikowane osoby, które cechuje wieloletnie doświadczenie w branży.
Category:

Jeśli interesują Państwa usługi związane z marketingiem, to zapraszamy do zapoznania się z kompleksową propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Jotis, którego siedziba znajduje się w Trójmieście. Oferujemy klientom szeroki zakres świadczeń, związany z marketingiem tradycyjnym oraz sieciowym. Obsługą i doradzaniem klientowi zajmują się świetnie wykwalifikowani pracownicy. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy jest zapewnieniem doskonałej klasy proponowanych czynności. Elastycznie dopasowujemy zakres i strukturę działań do zgłoszonych przez konkretnego klienta potrzeb i założeń.
Category:

Kaftom Net jest firmą świadczącą usługi outsourcingowe z zakresu informatyki. Kompleksowa obsługa informatyczna firm, szkół i osób prywatnych. Przeprowadzamy modernizacje oraz tworzymy sieci komputerowe. Audyty, strony internetowe, strony internetowe z wykorzystaniem systemów zarządzania treścią. Konfiguracja serwerów, routerów, komputerów. Naszym najważniejszym zadaniem jest kompleksowa obsługa informatyczna. Kaftom Net- najlepsza firma informatyczna działająca w Gliwicach na zasadach outsourcingu IT. Informatyka dla Biznesu w rękach specjalistów. Gliwice- Śląsk www.kaftom.net
Category:

Jeżeli szukają Państwo powierzchni biurowej do wynajęcia w atrakcyjnym położeniu w stolicy to zapraszamy do skorzystania z propozycji firmy OptiOffice. Proponujemy klientom umeblowane lokale biurowe w biurowcu Kolmex. Najemcy biur posiadają dostęp do internetu oraz do różnego rodzaju urządzeń biurowych. Korzystając z naszej propozycji mogą Państwo zmniejszyć koszty najmu, zakupu urządzeń biurowych a także nie wiązać się z nikim długotrwałymi umowami. Poza tym w naszej propozycji znajdują się wirtualne adresy biurowe. Trudnimy się również oferowaniem spółek, obsługą firm a także zmianami KRS.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4