Top 10


    
2044 Magazyn Kosmetyczny: portal dla kosmetyczek http://magazynkosmetyczny.pl MagazynKosmetyczny.pl jest portalem branżowym, w którym publikowane są artykuły związane z prowadzeniem salonu urody. Wśród popularnych tematów podejmowanych przez portal znaleźć można artykuły związane z wybieraniem optymalnej formy opodatkowania, dostosowania reklamy do oczekiwań salonu, pozyskiwania dotacji i wiele innych. Zaletą portalu jest możliwość zadawania pytań twórcom strony poprzez system komentarzy pod artykułami. Zdrowie i uroda > Uroda
Społeczeństwo i polityka > Kobiety
portal dla kosmetologów   dotacje dla kosmetyczek   magazyny kosmetyczne Aug 26, 2013 Marta

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Uroda
Gabinet Kosmetyczny Mona Lisa niedawno zmienił swoją lokalizację i obecnie znajduje się w samym centrum Krakowa przy ulicy Stradomskiej 7. Zaledwie 100 metrów dzieli go od Zamku Królewskiego - WAWEL.

Oferta Gabinetu Kosmetycznego obejmuje następujące usługi:
- manicure
- pedicure
- depilacja woskiem
- zabiegi pielęgnacyjne dłoń i twarzy dla mężczyzn
- pielęgnacja stóp
- pielęgnacja rąk
- pielęgnacja oczu
- makijaż
- depilacja laserem
- masaż gorącymi kamieniami
- oraz pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Dla wygody klientów Salon Kosmetyczny wyposażony jest w WiFi, komfortową łazienkę z prysznicem oraz sympatyczną i życzliwą obsługę.
Zapraszamy!
Category:

Na stronie internetowej kulturody.pl zostały udostępnione nowości ze świata sportu, mody, urody oraz innych, interesujących dla wielu użytkowników. Precyzyjnie przygotowujemy wszystkie teksty. Umożliwia nam to zagwarantowanie użytkowników o poprawnej treści. Redakcja zlokalizowana została w stolicy. Funkcjonalnie opracowana strona pozwala na szybkie wyszukanie ciekawego tematu dla naszych czytelników. Wszystkie osoby zaciekawione poruszanymi przez nas zagadnieniami zapraszamy do wyświetlania naszego portalu.
Category:

Chcesz by w Twojej kosmetyczce, łazience i kuchni zagościły najwyższej jakości kosmetyki i suplementy diety? Nie szukaj dłużej. Oferujemy ponad 500 produktów z oferty niemieckiej firmy LR Health & Beauty. OD 1985 roku nieprzerwanie zwiększa się grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich i Ty. Znajdź swoje ulubione wodye perfumowane, kosmetyki aloesowe, pudry, lakiery czy szampony. Spróbuj naszego żelu aloesowego - najwyższej jakości dostępnego na polskim rynku, co potwierdza certyfikat SGS Institut Fresenius.
Category:

Kliniki Bieńkowscy Elesticmed.pl specjalizują się w usługach z zakresu medycyny estetycznej. Proponujemy również różne inne działania mające za zadanie odmłodzić skórę. Prowadzone przez nas kliniki znajdują się w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Nasze doświadczenie w sektorze, w skorelowaniu z używaniem ultranowoczesnych urządzeń, umożliwia zapewnienie świetnej klasy proponowanych czynności. Zapewniamy klientom duże bezpieczeństwo podczas korzystania z zabiegów znajdujących się w naszej ofercie. Pracują u nas doskonali specjaliści, posiadający długoletni staż pracy w sektorze.
Category:

Salon kosmetyczny Tina zaprasza klientów do skorzystania z szerokiej gamy fachowo realizowanych zabiegów kosmetycznych. Siedziba prowadzonego przez nas salonu zlokalizowana jest w Warszawie. Oferujemy również profesjonalne usługi fryzjerskie. Gwarantujemy świetną klasę świadczonych czynności. Pracują u nas doskonale przygotowani ludzie, którzy mają duże doświadczenie w branży. Oferujemy również sposobność zakupu wysokiej jakości, uznanych środków pielęgnacyjnych. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej udostępniliśmy dla zainteresowanych porady, które uczą prawidłowej pielęgnacji skóry i włosów.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4